Millest alustada?

Discussion in 'Soovitused' started by FireRoller, Sept 20, 2014.

  1. FireRoller

    FireRoller New Member

    1
    0
    0
    Tere!
    Ma olen vaid korra elus laenatud rolleriga sõitnud, nüüd aga on plaanis endale hankida kasutatud pill. Olen käinud auto24 lehel müügikuulutusi vaatamas, üks valikukriteeriume on paraku ka see, et ei peaks vaatama minema näiteks Tartusse vm kaugele. Otsin Tallinnast. Silma on jäänud hetkel Aprilia Rally 50 2T 2kW.
    Kas kellelgi on mingeid kommentaare sellise mudeli kohta?
    Ja kõige olulisem - millest minusugune võhik peale peaks hakkama? Mida lugema, mida vaatama, mida silmas pidama nii rollerindusest üldisemalt, tehnikast üldisemalt, hooldamisest, sõitmisest mis iganes, et oleks kergem end sisse lülitada sellesse maailma.

    Võib olla siin forumis on kellelgi mõni piisavas sõidukorras pill mehele, kes soovib seda kasutada mõned korrad nädalas tööle sõitmiseks ja vahel ka poistele sõita andmiseks (teatud tingimustel muidugi). Juhiload jm turva, ohutus, liiklus jne on olemas - selge.
    Lisaks: äkki keegi tahab rollerit vahetada 1998a audi a6 vastu...

    Tänan igasuguse abi eest juhendamisel!
     
  2. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Muidu see roller mida vaatasid auto24st on suht hea valik. Aga ainuke mure on see et sellele mudelile pole plastikuid saada kui peaks vanadega juhtma. Ma ise soovitaks sulle osta Yamaha Aerox . Minu arvates on täiesti mugav masin , odavad kulujupid , suur valik juppe.
     
  3. 426f

    426f Member

    514
    6
    18

Jaga seda lehte