Palun abi.

Discussion in 'Soovitused' started by Ken92, Okt 19, 2014.

  1. Ken92

    Ken92 New Member

    1
    0
    0
    Soov osta siis roller. Kas keegi saaks aidata, et mida kindlasti mitte osta ja mida võiks osta. Kas keegi oskab rääkida natukene Peugeot jet force 50 st 2006 aasta.
     
  2. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Oskan ikka sellest jet force st öelda. Peugeot sissepritse mootor. Laguneb hullumoodi,kasutatud juppide valik täiesti null,pealegi peugeotid ei rollerid mina vähemasti nii ütlen. Ainuke hea roller on Yamaha Aerox. Apriliaid ära üldse vaata igavesed mõtetud peldikud aind lagunevad reduktori poolelt. Aprilia pole mugav kah,igavene sitt sõiduasend istud nagu pukis. Aeroxiga sõidad nagu boss.
     
  3. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    osta 50cm3 bike ja unusta need rataste kakapotid
     
  4. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    see 50cc3 bike ei liigu mitte sita grammi eest paremini kui need rataste kakapotid. Bike on nii mõtetu. Ennem ostaks ma enduro kui bike. enduro ostaks alates 125cc
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui tõesti võtta 50cc masin, siis bike on otse kui mõnituseks. Tahaks nagu olla midagi, aga valgusfoori alt 6 käiku läbi lapata et jalgrattale järgi jõuda on ikka paras nali. Kui huvi sõita, siis ma võtaks enduro või supermoto. Pole muret kui peaks sattuma kuhugi auklikule või üldse puuduvale teele, ise olen enduroga metsas müttamas käinud ega olnud väga probleemi, kui siis ainult vahepeal jäi jõudu väheks.
    Kui tahad aga sõpradega hängimas käimiseks, koolis ning poes käimiseks, sobib roller paremini.
    Sissepritse just parim asi ei ole, eriti veel esimeseks rolleriks. Ehitus on keerukam, vähem levinud, ning tänu sellele juppe märgatavalt raskem leida. Samuti päris igaüks nende remondiga ka hakkama ei saa.
    Parem räägi, mis hinnaklassis see masinat olla võiks?
     
  6. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Eespool juba kõik öeldud. Soovitaks Yamahat enne, kui Apriliat. Vähemalt rollerite seas on Yamaha kvaliteetsem, kui Aprilia.(seda ma kuulsin inimestelt, kes on rolleritega väga sina peal, nende tuunimisega ning müügiga tegelevalt isikult).

    Kui raha natuke rohkem, siis ma võtaksin tutika Yamaha Jog-R. Hetkel Yamaha-s 1190eur, tavahind 2400eur.
    http://www.yamahakeskus.ee/jog-r/t/551.html
     
  7. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    roller on kõige mõttetum masin,ma olen piisavalt näinud kuidas nad tee ääres vingerdavad ja ei suuda sirgelt sõita.asi on pisikestes ratastes ja imelikus raamis.lenks võdiseb nagu jalgrattal.50 bike sõidab nagu tsikkel,ei vingerda ja saab sirgelt sõita.kui piiraja maha võtta siis isegi põletab rehvi täiesti edukalt.max kiirus 100 ja pikka maad kannatab lasta 80kmh nii et masin katki ei lähe.pikema maa all mõtlen paidest Tallinnasse ja tagasi sõitu.50 masinal on jõudu nii vähe et bike kere on ainuke variant kiirust maha võtva tuule pärast mis sõites tekib.supermoto peal oled püsti nagu puri ja tuul ei lase väheke kiiremini liikuda ja peab hakkama suuremat kolbi otsima.50 bike on vihmaga sõites ka mugavam,saab klaasi taga olla ja pikemal sõidul küünarnukki paagil toetada ühekäega gaasi keerates ilma et lenks tudiseks ja masin väriseks nagu roller
     
  8. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    võibolla sinu sõbrad ei oska jah rolleriga sõita, ise olen sõitnud rolleriga ühe käega ja väga edukalt saab hakkama ja roller on kordades mugavam ka, istud nagu liikuva diivani peal.
     
  9. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    roller on kohe kindlasti parem.
     
  10. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Haha, peaasi et rehvi põletaks jah :lol: Sellel võrril sul selliste kiirustega see tuuletakistus küll erilist rolli ei mängi.
    Ja sa oled vist küll väga joobes rolleriste näinud :lol:
     
  11. Ximon

    Ximon Member

    115
    2
    18
    Ega ei ütleks, et see Aprilia mingi ront on, endal pole küll midagi lagunema hakanud siiamaani. Kuigi reaalselt pooldan hetkel ka endurosid ja supermotosid. Kuid kuna sa proovid esimest korda rollerit, siis vali jah roller. Ma ei tea kuidas teiste rolleritega on, aga Aprilia (sr-r siis) võidab stockis välimusega küll. Sõltub, kas tahad säästupilli või välimuse pilli. Kui tahad kütust säästa ja kiirus pole nii tähtis sinu jaoks võta 4 taktiline. Kui tahad vähe käredamat pilli, siis ikka 2 takti. 2 taktilisetest soovitan ka Yamahat, varuosi on tohhuja palju, kuid Roxi puuduseks on see, et ta pole väga praktiline pill. Kahe inimesega tüütu ja pikematel on mitte tingimata, aga tüütum sõita roxiga, kui Apiga. Kui hakata vaatama kütusekulu Aprilia SR 50 R-i ja Aeroxi vahel sõltub see täiesti mootori korrasolekust, tuuningu juppidest ja nii edasi. Esimese rollerina ei soovita osta 50cc pille, mis on üle viidud 70-esele. Üldiselt on nendega vähe rohkem paugutatud ja kui mootorit pole kotti lastud, on peamiselt 50-estel stock jupid, niiet tead mis sees on.
     
  12. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Kle naljamees ma olen roxiga sõitnud kahekesi 150km . Mitte midagi polnud viga. Rox on ikka sitaks mugava istumisasendiga. Parem kui aprilia sr50r. Ära tule ütlema et ma pole sr50r-iga sõitnud. Olen küll sõitnud ja päris palju. Minu jaoks on istumisasend sitt. Okei stockis liiguvad ja aga ikka mõtetud masinad. Yamaha Aerox on parim masin. Olgugi et ma olen 182cm pikk. Ostke Yamaha Aerox kui rollerit ostate. 50stock on vägapommi kindel. Võid ka ilma jahutuseta kimada. Kui natuke aega sõidad nt 1nädal max. Okei mu roxil pidas 50silku mingi 2kuud ilma korraliku jahutuseta
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Tegelikult nende istumisasenditega on nii, et kuidas kellegile sobib, ise 178 pikk, aerox sobib ideaalselt istumisasendi poolest, kuigi paljud sama pikad sõbrad öelnud et nendel on ebamugav istuda.
    Seega otsi keegi lahke, tee proovitiiru, või proovi vähemalt lihtsalt peal istuda mõni minut, saad aru kas sobib sulle või mitte.
     
  14. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    rox väga ebamugav minujaoks kui taga peab istuma, pool suve sai tripitud nii, et istusin taga ja no blää..... mdea kuidas teiega aga mul kiskus parem jalg kogu aeg krampi ja üldse oli selline "lits varda otsas" tunne.
     

Jaga seda lehte