Millist rollerit osta?

Discussion in 'Soovitused' started by Slampa, Mai 2, 2015.

  1. Slampa

    Slampa New Member

    21
    3
    3
    Tervist,
    Ma tahaksin endale osta rollerit, ning küsimus on et kumba? Kas yamaha aerox või aprilia sr 50 r factory.

    Päikest :p
     
  2. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    osta selline mis on tervem,siis saad sõita ka
     
  3. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Pigem Yamaha Aerox kui factory . Põhjus miks mitte osta factory . 1. Sellepärast,et on pritsega mootor. 2. Kallid tuuning jupid. 3 hooldus kallis. 4.raske tuunida 5. Kahtlase iseloomuga mootor. Mõni factory peab vastu mõni jällegi mitte. Miks osta Aerox . Sellepärast ,et on karpaga mootor. 2 Odavad tuuning jupid. Lihtne tuunida . 3 odavad hooldus kulud
     
  4. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Kui tahad tuunida. Võta Aerox. Kui tahad jätta täiesti originaal seadesse või piirduda ainult sport summutiga siis võta karpaga R.
     
  5. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    enne tasuks osta sissepritsega roller,sest nende kallal pole kobakäpad midagi tuunimas käinud.karpa on eilne päev.pritsele viskad power commanderi külge ja timmid map-i paika ja sõidab,ei pea mingite düüside ja segukruviga ajusi keppima.võimsam ja ökonoomsem on ka.arvutist vaatad järele millise pöörde juures segu vale.karpa masinal pole mud teha kui küünalt jõllitada,et äkki nüüd sai hea
     
  6. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    426f juhu sa oled siis pudikäpp kes ei saa timmi. Ma sain shotiga jumala hästi timmi.
     
  7. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    :lol:
     
  8. autoforum

    autoforum Member

    97
    0
    6
    1. pritsega mittu korda parem kui kap.
    2. ei ole!
    3. Kas sul oli kunagi factory? :)
    4.noh, kui pea ei ole, siis ikka raske.
     
  9. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Mina ei ostaks factoryit kuna ei tea neist eriti . Minu jaoks on factoryl jupid kallimad kui aeroxil.
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ehk siis kui sa ei teaks aeroxitest midagi, ei soovitaks ega ostaks sa ka aeroxit?
    Kui pole teemaga kursis, pole mõtet sõna võtta.
     
  11. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Ma factoryitest tean küll aga mitte nii palju et ma hakkaks ostma neid. Pritesega on 10raskem kui karpaga mootor.
     
  12. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Lähen küll teemast veidi välja, kuid monstriboy, kui sul jõuab kätte autoaeg, siis ostad ka karburaator mootoriga auto, sest ei tea pritsest nii palju, kui sa väidad end teadvat karpast?
     

Jaga seda lehte