Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Tra kui rahulik tunne on omada 50cc ja ka varu piirajatega originaal summutit :D .
     
  2. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
  3. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
  4. pettasaanu

    pettasaanu Bännitud Bännitud

    285
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.


    Kõigepealt ilmuvad ikka uued seadused ja nende eelnõud ikka riigiteatajasse. Hiljem pannakse neid ka teistesse instantsidesse üles.
     
  5. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Sama siin :)
    Kuigi mõned arvavad, et võib olla peal tuuningut nii palju kui süda ihkab, isegi mõned teatud poed üritavad viimases faasis palehigis pähe määrida silku komplekte no vota see 70cc või see 100c, kuna neil see kaup ostetud ja ei ole võimalik enam maha müüa :)
    Kuid kui siin mootorratturid põevad, et mis siis kui hakatakse lampi tee peal kontrollima...mis siis rolleritest rääkida...
     
  6. Kukekont

    Kukekont New Member

    7
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Mul sihuke jama, et olen veel 15. Septembris saan 16. Hetkel veel rollerit ei ole, kuid kohe ostan.
    Kas pean tegema nii? Ostan rolleri, oktoobris, siis kui see seadus tuleb, registreerin ära ja kevadel teen load. :D Kas siis saab rollerit registreerida, kui mul ei ole juhilube, ega ma ei ole veel 16?
     
  7. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.


    iukka saad, aga arvel peab alles 2012 olema:D, pm load pead ainult tegema :D
     
  8. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Praegu vist lube enam teha ei saa.

    Aga võid küsida ikka:)-kuna oled 15:)


    Rolleri võid osta ikka,aga milleks maksta raha kui sõita ei saa?

    kui just kuskil keldris ei ela ja rollerit korteris ei hoia:)-Sest siis pole varaste eest miski kaitstud,omamajas veidi kindlam:)

    EDU 8) -Rolleri ostmisel:)
     
  9. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    kogu see arvele võtmine ja asjad on täielik bullshit :D saksamaal on ka föönid arvel aga ega sellepärast ei käruta keegi stock juppidega ringi :d praegu ei tohi juba üle 45 sõita aga ikka sõidetakse,miks siis järgmine aaasta teistmoodi peaks olema ? :D
     
  10. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    just, mina küll mingit tuuningut ei hakka maha kakkuma sellepärast, ja seetalv tuunin sitaks juurde veel kevadeks.... ülevaatuse jaoks osta see elektrooniline piiraja, millel nuppu vajutad siis üle 45 ei lähe
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    föönid arvel? kas varsti röstrid ja vibraatorid kah vä?
     
  12. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Selliste **** pärast see seadus vastu võeti, kellel savi mis ja kuidas liikluses toimub, savi sõida ennast surnuks aga kui sa liikluses käitud nagu põrsas....tuuningut, tuuningut...ostke omale motikas ja pole tuuningut vaja, kas raha ei jätku või aju ei võta välja...seadus on seadus, lisan veelkord lingi
    http://www.motomaania.ee/2010/09/euroli ... mistamist/ mille peale enamus, motika mehi oma tuuningut kriitilisemalt vaatavad, kui ei saa aru, mis on karistus...eesti mõistes, väike näide, kui tahad head töökohta, mis seotud suurte rahadega, siis karistusregister peaks olematu olema, kui sa aga oled nii loll, et noorelt keerad ise endale...pe.... siis sõidad elu lõpuni tuunitud rontidega. Või ostad Harley Davidsoni, mis ei vaja mingit tuuningut.
    Fck tigedaks ajab, ma olen üle 30 aastane ja eelistan iga ilmaga tallinnas rollerit. Miks ei jõua teistele kohale?
     
  13. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    mõtle mis tahad, kui sa nii seadustest kinni pead, ei tea kuidas ma siis saan 14-15 aastaselt endale mootorrattaload jms, ja see kui ma tuunin ei tähenda kohe et ma mingi elu kihutajaks või rullnokaks hakkan... mõtle kõik enne korralikult läbi, ja tean et siin mõni mõtleb, et krt need 14-15 aastased nn "tatid" ei tohiks üldse sõita, siis kõik pole sellised kes tuimalt vastu posti sõidavad jne
     
  14. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Ma ei postitanud seda siia solvangu eesmärgil, vaid...kui sa oskad sõita ei ole vahet, millega sa sõidad, kuid ennem vist ei jõua tuunijatele kohale, mis tulega nad mängivad, majandusraskustes riik, mis te arvate, et kui vahele jääte, tehakse pai, pakutakse kommi, ei vaevalt, kuid loodame parimat, et politsei on sama tuim kui nüüd, kuid kui tuleb reid ja sinu roller läheb paremini pöördesse....kas sa arvad, et politseis on lollid koos, iga reid plaanitakse ette.

    Kuid, Ok, seleta siis lahti see, miks on vaja tuunida??? Ehk sa kirjutad avalikus foorumis, ma olen tark ma tean mida ma teen ja oma sõnade eest kannan vastust, nii nagu eesti riigis see kombeks on, kus august siis see tarkus välja paistab?
    Ei tohi tuunida! Kui tahad seda teha, siis nii vaikselt, et isegi siia seda ei kirjuta, õppige vigadest.

    MUL tõsiselt siiber, õppige ausalt oma vigadest, vanemate rahakotti tühjendades, asja mõte, teema algatus oli kurssi viia, mis tuuled järgmine aasta puhuvad.

    Enam ma siia ei kirjuta, need kes tahavad leiavad ise seadused jm ülesse, edu neile kes teavad, mis on seadus ja kuidas seda järgida, nii et kõik ellu jääks.
     
  15. NastyClark

    NastyClark New Member

    30
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Pooldan :) paremini ei saaksi seda öelda.
    Aga siis tuleb nüüd olla rahulikum mentide nähes ja siis kuskil maa teede eal anda nii kuidas võtab. VÕi minna siis lennuväljale ;)
    Kui ma tuunin siis aint välimust, kõige mõtekam.
     
  16. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    viimane uudis: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=37328353
    President Toomas Hendrik Ilves allkirjastas riigikogus 23. detsembril vastu võetud liiklusseaduse muudatused juba samal päeval.
    Riigikogu võttis neljapäeval erakorralisel istungjärgul 80 poolthäälega muudetud kujul vastu presidendi poolt varem välja kuulutamata jäetud liiklusseaduse muutmise seaduse ning Ilves kuulutas selle veel samal päeval välja, selgub täna presidendi kodulehel avaldatud infost.

    President põhjendas seaduse algset välja kuulutamata jätmist asjaoluga, et seaduse jõustumisel ei olnud selge, milline liiklust reguleeriv normistik Eestis 1. jaanuaril 2011 kehtib.

    Riigikogu üksmeelne eesmärk oli lükata uue liiklusseaduse jõustumine edasi ja jõustada uus liiklusseadus tervikuna 1. juulil 2011 ning seetõttu kogunetigi erakorralisele istungjärgule.
     
  17. piaggio3

    piaggio3 New Member

    72
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    GMG6969

    Kuule mis sinu nimi on muidu?

    Sa oled ikka rolleri tuuningust päris halval arvamusel.
    No see tegelt on suht pointless osta roller

    Ja siis sõita sellega 45 kiltsa tunnis.
    No kui seadus lubaks kas voi 70 oleks juba asi moistlik aga no 45ga soites
    jääd sa isegi linnas jalgu.
     
  18. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    just. kui tohiks stockiga ringi kärutada ainult, paljudel siis roller oleks`? :-x ainult rikkamad, kellel emme ja issi jõuavad aprilia persealla osta
     
  19. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Nimi: Gallo

    Miks olen nii halval arvamusel tuuningust...

    Kuna enamuse rolleritest, mis ma ostnud olen, siit ja mujalt on olnud just selle tuuninguga ja ausalt kui sa plekid sisse sama suure summa remondi peale kui sa maksid ( heal juhul ), siis see näitab kui hästi keegi tuunida oskab! Kindlasti on ka palju neid, kes teevad seda profilt, kuid enamus...

    Oma 30 rollerist 10 heal juhul on olnud ilma tuuninguta ja nendega pole mitte mingeid probleeme olnud, kuid nii kui keegi mainib, mul tuunitud pill. Jätan diili ära.
    Tänavaliikluses on ju muutused tulekul ja kui sa oled enda arust nii tark, et lähed tuunitud pilliga autosid taga ajama, siis nagu ei ole mõtet rääkida, ainult rikkad suudavad Aprilia persse alla osta, kuna trahvid mida maksma hakkate ei ole ka just 1eur per face, lõppkokkuvõttes tuleb see Aprilia odavam kui kõik trahvid.
    Minu jaoks on roller nauding, mitte eputamise vahend keset linna.
    Kui oskad sõita, tead liiklust, arvestad teistega ja teed seda lubatud 45km tunnis, respect!
    Kui aga oled liiga palju action filme vaadanud ja sul on tunne, et metaani lased siis 49.8...cc pill peab lendama sama hästi kui 1500cc harley, äkki olete valesti aru saanud?
    Roller on roller ja motikas on motikas.
    Ei ole soovi lahti põhjendada miks ma vihkan tuuningut, kuid asja point on: raha mida te võiksite hoopis millegi muu peale kulutada kui tuuning või trahvid.
    Tehke oma metall kastike ja toppige sinna kõik raha sisse mille saate, kui olete 18 või mis iganes see vanus oli, saate teha motika load ja ei pea teiste kasutatuid juuste ostma, vaid teil on olemas summa uue pilli jaoks.
    Edu!
     
  20. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Kui ma praegu veel 13 ja teen load suveks ära,kas ma saan siis praegu rollu ära regada?
     

Jaga seda lehte