Kõige halvem roller?

Discussion in 'Jutud' started by engine, Jan 13, 2008.

  1. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Ketaspidur on tal praegu ka. Aga muidu teemasse nii palju, et minu silmis kõige halvem roller (mootori poolest) on Peugeot (vivacity, speedfight jne) jõulised nad on jap kuid mootor kipub lagunema, kicki süsteem on eriti jube teema, endal vahetasin absoluutselt KÕIK kickiga seonduva välja peale kicki vända ja peale seda kui pidin pool tundi teda käima peksma (ei peksnud üldse nagu mingi mdea mis asi vaid valge inimese moodi) ja oligi kickiga ühelpool. Teine pehme asi neil on blokk (vb oli mul lihtsalt praak vms) igatahes hakkasin sumpsi kinni keerama bloki külge ja keerasin natukene liiga tugevalt ja bloki küljest murdus kõrv ära, eelnevalt seal kuskil mõra ega midagi polnud
     
  2. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Soovitus Aeroxi blokk võtta tulenebki sellest, et ta oleks jätkuvalt ketaspidur :)
    Ja mdea, kas asi eelmistes omanikes või kuidas, aga minu pesool ka pooled variaatorikeermed pekkis, kick-süsteem kahtlane ning üks sumpa kinnitus lännu.
     
  3. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    miks ma kardan, et sul minu vana blokk.... mul olid ka pooled variokaane kinnitused läinud. Ega sul üks keere ülisitasti ja kõveralt üle pole puuritud?
     

Jaga seda lehte