Avarii rolleriga.

Discussion in 'Jutud' started by lumekaru, Mai 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Normaalne, minu rollerit te enam arvatavasti ei näe :( Roller suht sodiks, kuna üks geenius autojuht suutis mulle ette keerata ( mina sõitsin jalgrattateel ) ja siis pärast veel targutasid ka, et mopeediga ei tohi jalgratta teel sõita ! Fuck nah. Arvatavasti peavad maksma rolleri kinni ? Mis minu ja sõbra vigastustest saab, mingi valuraha ? Mõlemad lendasime üle auto katuse. Sõbral jalaluu katki ja mul põrutused ja haavad. Ei oska öelda ka mis oli minu kiirus, vaevalt üle 45 oli. Aga kui oli üle 45, kas see ka mõjutab midagi ?

    Keegi oskab öelda, mis sellest värgist saab ? Kas roller viiakse ka ekspertiisi ? Kellel on juhtunud sarnane õnnetus, kus autojuht peaks olema süüdi ?
     
  2. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    kas roller veel su käes w ? kui on siiis võta õhupuhasti küljest ja nõela tase pane et saaks elu vähe bena :) siis ei lähe sul üle 10km/h ja kiirust nad ei saa enam tõestada. ja kui oli ainult jalgratta tee siis seal võib mopeediga liigelda. kui oli jalgratta ja jalakäia tee sis seal ei või sa rolluga sõita. aga kui asi õnnestub siis saad raha, aga kui ei õnnestu maksad trahvi jne. aga vähe usutav. ja kui jäädki süüdi siis kaeba kohtusse.
     
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Sõbral oli supermotoga taoline jama, autokeeras ette ja sõber jäi veel süüdi kah... siis kohtusse esitas kaebuse jne... lõpuks jäi täiesti süütuks ja autojuht süüdi.
    Nii ,et kui süüdi jääd kaeba otsus edasi kindlasti.

    a eks rollerimehed alati kõigis maailma hädades süüdi, ekspertiisi vaevalt et viiakse... mis nad hakkavad su kõvera rolleriga tippu proovima ve?
     
  4. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ma ütlen ainult seda et kui ekspertiis siis ainult võtavad silku maha ja vaatavad mõõdu. ja nad otsivad ainult süüdlase ja siis too maksab nagu lõpnend hobust
     
  5. omen

    omen New Member

    638
    0
    0
    nägin asja pealt, olin selle punase aeroxiga. õnneks polnud väga hull mats.
     
  6. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    mul vedas lihtsalt, sõbral ikka suht hullud vigastused üle kere.Roller ka ikka suht pekkis.Lenks katki, hark kõver, kick starter pekkis, kõik gondlid pmst katki, võti ära murdunud ( mul pole teist võtit ). Selle rolleriga pole enam midagi teha...Odavam oleks uus ehitada...
     
  7. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    sa pead mendis või kindlustuse ütlema rollu hinna. ja vaata siis enda rolleri margijärgi auto24.ee võta 10 rollerit liida kõigi hinnad kokku ja jaga 10ga siis saad keskmise hinna ja maksavad sulle kinni selle nii et koliseb. kristox ostis endale 6k eest rollu panti sisse ja sai enda rollu keskmiseks hinnaks 15k ja saigi 15k plus veel kehavigastused kuna oli kindlustatud. ja rolleri müüs ka veel juppidena maha :D
     
  8. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    sõbral juhtus täpselt sama asi. Kui ekspertiisi ei viida on kõik korras. Ta sai rllu eest kindlustusest raha ja rollu müüs veel varuosadeks. arvan et sul sama värk
     
  9. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Kui su elukindlustus on kehtiv, saad mingi kopika ikka.
    Vend sai katkise käeluu eest ~2000.-
     
  10. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    mul tuttav sai käeluu eest 15k aga sellepärast et tal oli vict kallimkindlusuts
     
  11. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    mul tuttav sai käeluu eest 15k aga sellepärast et tal oli vict kallimkindlusuts
     
  12. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Oli see tee ainult jalgratta tee või jalgratta JA kõnnitee? Politsei kutsusite, mingeid andmeid või midagi kirjutasite?
     
  13. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ma juba küsisin
     
  14. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    just siin tunni või kahejooksul oli jälle Tartus pauk nagu kuulsin :S jälle auto keeras ette
     
  15. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ikka juhtub
     
  16. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    jalgrattatee oli.Joon oli keskel ja jalgratta tee kõrval oli kõnnitee. Eraldi teed.
     
  17. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Siis oled sina süüdi, mingit raha sul loota pole.
     
  18. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    kahjuks nii see tõesti vist on, ainult jalgratta teel võib mopeediga sõita, ning mis kihutad siis kui ei suuda süveneda liiklusega, ei taha eriti uskuda et autojuht ka mingi 50ga sulle ette lasi...( oleks ma autojuht, siis tõesti ei oskaks oodata jalakäijat või jalgratturit 50+ tulemas)
     
  19. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Jalgratta ja kõnnitee olid eraldi !

    [​IMG]
     
  20. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    No see on juba teine asi. Tähelepanelik oleks ikka võinud olla, aga no eks loodus hävitab end ise...
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte