ROLLER AUTO.

Discussion in 'Tuuning' started by willu1, Nov 3, 2015.

  1. willu1

    willu1 New Member

    10
    0
    1
    Kuidas veits kiirust tõsta?
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Igasugused piirajad maha võtta. Kui tõesti asud Tallinnas, siis ma olen vist paar korda sind ringi vuramas näinud.
    Eks see oleneb auto ehitusest, kui tegu on selle kõige tavalisema 600cc diisliga, siis tuleks lasta mootoril võimalikult vabalt hingata, ning ka muuta pritsekogust. Kahjuks kohe täpselt infot võtta ei ole mis kus ja kuidas, kuna varem pole väga keegi nendega tegelenud siin foorumis.
    Kui huvi on, võid kirjutada facebookis Tarmo Viik või helistada(numbri leiad profiili alt). Tahaks isegi sellise asja kapotialla näha, mis neil teha annab.
     
  3. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Laiali nad siis lendavad. Autod nii kehvalt konstrueeritud, et väga suurematele kiirustele vastu ei pea. Hakkavad erinevad tihendid minema, teljed ei taha kesta jne.
     
  4. stenrr

    stenrr Member

    66
    0
    6
    Soomes olen näinud mitmeid ja mitmeid kordi neid 100+ km/h ringi tuiskamas, järelikult peab saama midagi teha küll nendega
     
  5. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    kui yanmari diisel siis telli tugevamad jupid sisse,kui niisama kruvist jõudu juurde keerad läheb keps pooleks või läheb paberist plokikaane tihend läbi
     

Jaga seda lehte