Marko Aprilia SR50R '08

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Marko., Märts 26, 2015.

  1. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    TERE JÄLLE RK! ;-))

    Igatahes rõõm on olla tagasi :lol: :lol: On olnud see mõte ,et enam ei.. kuid sõber kasutaja " kivi666 " ehitas oma highend hiinaka ss tekkis ka tahtmine suvel lasta ikka mingise kaherattalisega ja nii see plaan sai ellu viidud ning bõõmvõõ garaasist minema aetud ning selline R koju toodud. :)

    SET:
    Summuti -Gianelli Reverse
    Sidur - Stage 6 torque control
    Variaator - Polini highspeed vario
    Silinder - Stock
    Väntvõll - Stage 6 HPC 12pin
    Karpa - Dellorto 17,5

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Vaikselt täiiendan hetkel.
     
  2. b00ster

    b00ster Member

    517
    8
    18
    Edu ja jaksu!
     
  3. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Kas see sama masin mis Sergosel oli vms? Tundub tuttav tagaamort.

    Edu.
     
  4. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    oioi kes rks tagasi tuli
    soovin sulle edu marko
    ja ära maha müü kohe nagu teised pillid :p
     
  5. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Tegu Sergose vana pilliga jap :)
     
  6. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Minu vana tõesti. Edu masinaga! Tee tast midagi mida mina ei suutnud :oops: 8) 8)
     
  7. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    Paras *PIIKS* on aga noh peaasi, et poiss ise rahul on :lol: Edu!
     
  8. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    See on ammu teada,et see pill ei saa korda. Ma väga loodan et Marko saab sellega hakkama. Edu Sulle.
     
  9. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    Pill peagi teedel, mingi nädalavahetus käin Põltsamaal ära ja teen juhtmestiku korda. Peale seda juba masina kokkupanemise vaev praktiliselt. 8)
     
  10. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Niipalju kui teema esimeselt pildilt näha siis sumpa oli suht nutuses seisus.. Sain natuke vaba aega ära kasutada ja pisut seda olukorda parandatud :)

    [​IMG]
     
  11. mb mees

    mb mees Member

    485
    0
    16
    EI MÄLETA KÜLL ÜHTEGI ,MIS OLEKS KORRALIKULT TEHTUD????MARKO POOLT? PUHAS FREEDO FACTORY ;-)
     
  12. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    Tõsi ta on :lol: :lol:
     
  13. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Nu Marko dvj, lao kokku ja tagale :D
    Edu ja jaksu APga! 8)
     
  14. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    Tõesti sergos ei viitsinud sellega väga tegeleda jne, aga ole sa hea vend ja tee temast nyyd midagi head 8)
    Palju edu ja jaksu sulle selle projektiga 8)
     
  15. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Võiks........ Igatahes Sergos andis kaasa sellise silindri komplekti milleks 70cc Malossi MHR kuid probleemi näeb allpool pildilt.

    Silindri komplekt ss:
    [​IMG]

    PROBLEM!
    [​IMG]
     
  16. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Kellel on võib pakkuda esimesi suundasi klaasidega + lisaks järgneval pildil ringitatud detaile :)

    [​IMG]
     
  17. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    see muidugi minu arvamus, aga ära neid kulme vms iganes pane sinna tulede juurde kuna need rikuvad minu arust välimuse ära 8)
    Muidu mis plaanid sul selle mhr-iga?
     
  18. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Välimus plaanis täiielikult stock teha. MHRiga sellised lood kui annab taastada seda deffekti siis läheb kasutusse kui ei ss metallihunnikusse :)
     
  19. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Väike up tänasest :) Nonii kust siis algust teha.. Sai tehtud väike linna tiir ostetud pudi padi ning astutud kasutaja mbmees poolt läbi kes lahkelt ulatas mulle piaggio variokaane ja tõmmitsa mingiks ajaks ,et proovida saaksin " oma variokaas vajab tiba hoolt ja kokku ladumist " nii see päev pm hakkas..

    [​IMG]

    Siis hakkasin vaikselt tegutsema avastasin eelmise omanikupoolt oli jäänud istmebox sellisesse olukorda nagu ta oli siis seda sai natuke muudetud :)

    [​IMG]
    [​IMG]

    Ning pärast seda vaatas mulle vastu selline vaatepilt :)))
    [​IMG]

    Sai natuke pusitud ja säde käes! ;-)
    [​IMG]

    Kasutasin tiba aega ära ning tegin lauda korda ,et omal oleks hea mugav nokitseda :)
    [​IMG]

    Viimaseks võtsin kätte kuna pole kunagi R-iga tegelenud siis ladusin kokku ning käima ta sain :)
    [​IMG]

    Alguses ei tahtnud üldse käima minna siis vaatasin ujutas korralikult üle sees oli 88 düüs kui ma ei eksi selle asendasin 70se düüsiga littisin stock filtri peale ning andsin kickile valu :D käima ma ta sain kuid gaasi andmisele ei reageerinud , paukus ning kui süüte välja keerasin ning võtme eemaldasin ikka käis o_O Kasutajalt kivi666 küsisin see tähendab ikkagist seda ,et lisamassi puudus?.. eks homme viskan massi peale vaatab mis teeb. :)

    Garaasist lahkudes.. :)
    [​IMG]


    Heihopsti! :p
     
  20. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Vaata kas süüteluku juhtmed ilusti ühendatud, sellepärast jääb ka käima kui need lahti.
     

Jaga seda lehte