Janar'i Yamaha Jog-R '04

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Janar., Okt 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    proovi segukruvi ka näppida natuke, mul oli ka nii et seistes valgusvoori all mingi 1min siis kohalt ära minnes hakkas puperdama või siis proovi nõelaastet lahjemaks panna.
     
  2. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    mineeeeemunnni kui ilus
     
  3. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    oleks veel ilusam kui oleks tume sinine :|
    praegu polini värvilähendus.
    kuid mul pole midagi vastu, näha et oled palju tööd teinud soovin sulle edu Janar.
     
  4. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Tänud kõikidele. 8) Kuna põse ja esigondli kinnitused pole kõige paremas korras siis suve jooksul proovin saada korralikud kasutatud, äärmisel juhul uued. Siis suvel värvin osad kohad uuesti jne. Räigelt kahju endal, et juba suutsin kukkuda :/. Homme teen valguse käes kriimustustest pilti.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    irl nähtud pill, liigub küll sumpa kohta, kus leegikas mõlk on suurem kui sumpa toru ise :lol: :lol: ja üliheaaa näeb välja
    [​IMG]
     
  6. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    See sumpa mis praegu Janaril, kunagi oli sinu Jogri ka peal Kolja :D isegi originaalist tulnud su Jogril :p
    E: muidu oleks parem, kui varv oleks tumedam aga edu edaspidiseks 8)
     
  7. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Tervist!
    Hetkel selline probleem, et masin sõidab ilusti kuni seisma jäämiseni ja siis kui uuesti kohapealt minema hakata lampi täisgaasiga enam üle 30 ei lähe, ja kui sellise kiiruse nt mäest alla sõita siis jälle sõidab ilusti kuni seisma jäämiseni. Oskab keegi öelda milles viga võib olla? Kas viga võib olla rihmas v siis et sidur libiseb? Ning kas rihm tohib kohe peale sõitu lõdva olla? Üks video ka kus ühe koha peal rihm käib räigelt üles alla, tohib nii käia?
    https://www.youtube.com/watch?v=P9wSjaSNs_g
     
  8. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Probleem siiski ei seisne vario aluses. Võtsin õhufiltri maha ning siis hakkas palju paremini liikuma. Ehk siis peaks düüs liiga suur olema eks? Oskab keegi öelda umbes mitu ühikut väiksemat düüsi proovima peaks? Hetkel 90 düüs ja 12mm karpaga oli 78. Tegin siis kriimustatud kohtadest ka pilti.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. sraprilia

    sraprilia Member

    43
    4
    8
    Edu! Nägin masinat täna koplis. (midagi sa pusisid seal lasketiiru juures aga said tööle)
    Palju tippu jookseb?
    ja suht ilus nägi välja
     
  10. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Tänud. 8) Huias seal natuke jmh ilma filtrita.. muidu läheb 1 laksust. Tippu pole veel proovinud kuna sissesõit pooleli aga ega ta hetkese sumbuti palju välja ei lähe ja mõned asjad vajaksid veel vahetamist.
     
  11. JogR

    JogR Member

    143
    0
    16
    Sulle see spidomeeter meeldib v? :D , mulle küll mitte :D , aga Edu ja jaksu!
     
  12. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Tänud, mulle meeldiks see spido kui see kiirust näitaks :D Kahjuks pole kellegil korralikku pakkuda ka ja tutikas liiga kallis. Camexist uurisin veel palju põsegondel ja esigondel maksavad, esigondel 45€(vb ostan millalgi ära) aga põsegondli hind oli küll päris krõbe, 125€.
     
  13. JogR

    JogR Member

    143
    0
    16
    mul spido töötab :D , ma müüks sulle kui oleks mingi asendus olemas.
     
  14. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Ma värviks jälle uuesti, kuna värvilahendus sitaks kena 8)
    E: Miks põhjakas pole peal? Sorry kui oled juba kusagil kirjutatud :p
     
  15. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    Põhjakat pole, sest ta ei viitsi panna :lol:
     
  16. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Tänud, ise sooviks ikkagi tumedamat sinist. Aga seda vaatab hiljem kui olen osad gondlid uued muretsenud jne.. Kui uue sumpsi saan siis panen põhjaka peale. Niiet võite tallinnas sportsumpse pakkuda kiirelt.
     
  17. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    täägisin sind täna ju kellegi postituse alla, kes müüs?
     
  18. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    jääb vist uut vänta ootama kui omanik viitsib sellega veel tegeleda :|
     
  19. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Tõsi. Hetkeseisuga vaja uut väntvõlli ja mõtlen veel kas teen korda v jääb seisma hetkel. Vahepeal ostsin uue Yamaha rihma ka.
     
  20. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Võib hetkeseisuga lukku ära panna teema.. Roller nussib nii kuis võimalik näkku, läheb vaevu tööle ja edasi ei liigu munnigi..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte