Raudsepp CPI Hussar 2004

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by raudsepp, Apr 4, 2015.

  1. motoXRollu

    motoXRollu Member

    167
    1
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    njaa, see 3m laiune lenks küll sinna eriti ei sobi :roll:
    aga ei õienda, muu mulle isegi suht meeldib, väliselt.
     
  2. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    lucas 0365 alumiinium lenks või
     
  3. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    426f ei tea aga tundub.Lenksu võtsin niigi sitaks relakaga mõlemast äärest maha :D
     
  4. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    See lenks oli mul Aprilial ostes peal ja kuna keegi seda ära ei ostnud, siis ma mõtlesin, et vahetan selle raudsepaga ära.
     
  5. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Täna juhtus nii mõndagi

    1) sõitsin mingi 40ga ja jänes jooksis ületee, poolmeetrit ja oleks temast üle sõitnud õhtul :S

    2)Sõitsin 55ga sitaks suurde äärekivisse sest sealt kunagi läks väike kruusatee aga nüüd seal ehitus ja pandi suured äärekivid (homme kontrollin et midagi kõver ei oleks)

    3)Peale pauku töötavad tagumised suunatuled ilusti :D ja kui rutskat keerata siis jääb vahel gaas peale ja ragin käib sees läbi (alles ostsin uue trossi)

    4)Sain teada et silkul midagi viga,homme helistatakse ja räägitakse täpsemalt
     
  6. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Vaata ega sul gaasitrossi kõri kusagilt ei poo kusagile kinni või ei käi kuhugi vastu, see võib viia välja gaasitrossi katki minemiseni ja kui näed kusagilt kus need kiud hargnevad siis lõika ära või tinuta need kokku tagasi. Siis peaks kestma ilusti
     
  7. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Täna ostsin tutika gaasitrossi, ning teen lühidalt mis juhtus täna sest tahaks magama minna juba.Hakkas selline jant et kui kohapeal kaas p6hja keerata siis sureb kohe välja ja gaasiga sitt mängida vms.Võtsin silku maha ja kontrollisin seda (korras),Puhastasin õhufiltrit ja karpat(suruõhuga).Aga ikka samaviga,tundub nagu lisaõhk sest kui panin filtri ette näpud siis toimis vist paremini nagu
     
  8. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Tihendid panid ka uued?
     
  9. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Täna sai veel karpat puhastatud ja filtrile panin veel äärtesse silikooni igaksjuhuks.Aga esmaspäeval ostan uued tihendid silkule.Aga isegi kui tihendid sitad siis kuidas keset sõitu silku tihendid alla said anda vms? :D
     
  10. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    imelik asi on see ka et kui rollu tööle panen siis töötab liht kohapeal veits aga enne suri kohe välja (pole tühikäigu kruvi)
     
  11. mcpump

    mcpump New Member

    58
    0
    0
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Kuskilt saab lisaõhku. kui õhufilter ilusti küljes siis simmerid läbi
     
  12. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Tühikäigu kruvi august võtab ka õhku juurde, kui seal midagi ees pole.
     
  13. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Homme ostan uue silku tihendi ja silkupea tihendid ja kui mure ei parane siis küll sitasti :S.Täna vahetasin suht tutika malossi punase surveka malossi õhufiltri vastu(koonus).
    Ja homme vb ostan uue sumpsi mis põles koos rolleriga maatasa.sumpsile panen uue silenceri ja puhastan ja värvin ära.(gianelli sumps)

    [​IMG]
     
  14. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    See summuti pole sinu rolleri jaoks lol
     
  15. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    T*ra olen öelnud et panen endale? Müün maha või keevitan teise leegitoru
     
  16. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Mure siis selline et karpat olen 5x puhastanud suruõhuga.Filter on kontrollitud ja silikooniga ääred ära tehtud et lisaõhku ei võtaks.Silindrile panin täna uued tihendid.Klapilehed kontrollisin üle.Aga mure ikka selline et tõmbab nagu lisaõhku,asi selles et kohapeal keeran gaasi põhja siis sureb välja.Ja kohapeal töötab suht kaua kuigi tühikäigukruvi pole(enne kui kõik töötas ja tühikäigu kruvi polnud suri kohe välja)Aidake pls,pena paak ääreni täis ja tahaks sõita ilusa ilmaga juba grin emoticon
     
  17. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    JoppenAntoonio.. kontrolli lõpuks need simmerid ka üle. Kui on niiske või tunned kuidas imeb õhku siis osta kohe uued. Sellisele pillile tuleksi uued simmerlingid panna, saad vähemalt tööle kunagi masina.
     
  18. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Osta mu sõbra karpa ära. Roxi pealt tulnud dellorto 12mm karpa. düüsi sees pole. Kirjuta mulle ja räägime täpsemalt. Cpi stock karpaga ei ole midagi teha, eriti kui sealt veel see kruvi kadunud. Simmerid on sul otsas raudselt kui sa pole vahepeal neid vahetanud. Me vahetasime koos laagritega. 29€ läks.
     
  19. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Mida ma kuradima su karpaga teen,paku oma pahna mujal ja mul ammu uus karpa olemas mis seisab.Ma ei ole mingi proff et nüüd kohe laks ja simmerid vahetatud.Pm ma ei oska mootorit lahtigi teha aga sain teada et kruviga või kruvikeerajaga saab vana simmeri ära ja siis uus sisse panna
     
  20. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: Raudsepp CPI Hussar 2004 70cc

    Keera kruvi simmeka sisse ja siis tõmbad lihtsalt välja, uue simmekad lihtsalt lükkad sisse. Sul pole mõtet enne proovida kui sul on korralik karpa koos tühikäigukruviga.
     

Jaga seda lehte