VARASTATUD Aprilia sr50r PÄRNUST-CASE CLOSED

Discussion in 'Omavoliline kasutamine!' started by tms, Nov 26, 2013.

  1. Chainsaw

    Chainsaw Member

    434
    1
    18
    Ahuj varastasin ju, vend järeldab seda sellest et mingi "pool pärnut" räägib et mina selle varastasin, ma arvan et kui ma isegi oleksin varastanud siis ma ei hõiskaks poolele Pärnule et ma varastasin mingi tabureti.
     
  2. Ludwig

    Ludwig Member

    143
    0
    16
    No seljuhul ootaks teemaalgatajalt asjakohast vastust, muidu võivad need avalikud laimamised omale hoopis kalliks maksma minna!
     
  3. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Jah väga paljud inimesed ütlesid, et Sillaste seda tegi.....laimanud ei ole kedagi, kuid avaldasin lihtsalt informatsiooni, mis minuni jõudis, aga ega eiti vahet pole enam kus see roller on-nkn tagasi ei saa....seega on see juhtum suletud.
     
  4. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    "Väga paljud ütlesid..." ja kui palju sellest tõele vastab ? Kellegi loll nali ja nüüd tuled lihtsalt ütlema et Sillaste lasigi selle rotti. Oleks see informatsioon politseist tulnud oleks veel usutav aga no linnarahva käest kuuled siis paneb natuke kahtlema.
     
  5. Chainsaw

    Chainsaw Member

    434
    1
    18
    Ega ma selles tms'i ei süüdistagi, igaüks võib reklaamiohvriks sattuda, kuid siiski võiks mu nime sealt eemaldada.
    Minumeelest võib see politsei minu nime sinna arvestada, karta pole mul absull midagi peale selle et ment võib mu vahi alla võtta ja kui see juhtub siis ei soovita sellel vennal kes mu nime mainis eriti linnas liikuda sest ma annaks absull kõik käest ära et see rott vastutaks kuna 5 kuud arestikas tühja istuda on väga lamp.
     
  6. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Mis see politsei Sulle ikka teeb, kui juurdlus ära lõpetati :D

    Ei mina usu enam, et see võrr välja tuleb-varsti pea 7 kuud kadunud....
     

Jaga seda lehte