Tippkiirusel tõmbab kinni ja nussib.

Discussion in 'Help!' started by Matrix, Nov 19, 2014.

  1. Matrix

    Matrix Member

    228
    0
    16
    Tere!

    Rolleriks on keeway matrix ja viga siuke , et tippkiirusel sõites nussib, tõmbab järsku kinni teatud aja tagant.
    Kui ntx sõidan vastumäge siis seda pole, aga kui mäest alla või siis sirge peal tippkiirusega siis jamab nii..
    Tegin ka video kus pole küll midagi näha, aga kuulda kuidas jamab. (0:20 hakkab pihta see jama)
    https://www.youtube.com/watch?v=HMhVj-LaMKw&list=UUlRh3ESdTeo9RHcxBS8WLyQ
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Tegu on pöörete piirajaga. Vaheta CDI välja ja probleem kaob.
     
  3. Matrix

    Matrix Member

    228
    0
    16
    Oled 100% kindel selles? minuarust mul kunagi sellist jama ei olnud ja sain ilusti täisgaasiga segamatult sõita.
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Enamus Keeway'd ja CPI'd on pööretepiirajaga.
     
  5. Ximon

    Ximon Member

    115
    2
    18
    Tere, probleemiga masinaks on siis ATM SM 110. Probleemiks on see, et pill ei liigu üle 55-60. Vana 50-ese mootoriga jõudis ka sinna paiku ja edasi ei läinud (ega 50-esest rohkem ei oodanudki), samas 110cc peaks ikka rohkem liikuma ju, olen muutnud nõelaastmeid ja asju, vahet pole olnud, kas peab panema mingi õhufiltri, millest õhk kergemini läbi liiguks?
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kas ei jaksa rohkem minna, või on nii pöördes, et enam rohkem ei lähe?
     
  7. Ximon

    Ximon Member

    115
    2
    18
    Jõust tal puudust ei jää. Põhjuseks vist jah pöörded (tuleks tegelikult panna 110cc tagumine hammakas), aga samas kohapeal pöördeid andes tundub, nagu oleks pöörete piiraja. Läheb teatud pööreteni üles ja tõmbab alla. Nagu olekski piiraja. Eks ma homme proovin veel uurida karpasse uuesti, võibolla jäi midagi kahe silma vahele.
     
  8. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Ja ära sajuma la eest vastu mäge sõida .Nõnda võib haiget saada :eek:
     

Jaga seda lehte