Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    No iseenesest mida raskem rull seda kõrgem tipp, ja vastupidi mida kergem seda parem tõmme, kui 7g-stega karjus tühja siis 4,5g-stega peaks loogiliselt veel rohkem karjuma :roll: Võin eksida ka aga tundub niipidi
     
  2. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Alati ei pruugi nii olla, et paned raskemad rullid siis tippu räigelt. Karjumine võib tuleneda ka sidurivedrudest, need võivad olla liiga kanged. Kaido soovitas malossi spordile siniseid/kollaseid sidurivedrusi
     
  3. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    No okei, aga rullid siis ehk kuskil 5g, sidurivedrud sinised, aga survekas? Jääks punane või mis värv?
     
  4. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Surveka võid punase jätta
     
  5. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Tänud 8) :lol:
     
  6. Imree

    Imree New Member

    28
    1
    1
    Help, mitu ühikut suuremat düüsi soovitate panna, kui all Leovince ZX ja õhufiltrist piiraja minema löödud? Ülejäänud stock, F-act (Mikuni 16, hetkel sees stock 62.5 düüs).
     
  7. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Kuskil 78-80 suurusega düüs, kui eksin siis parandage.
     
  8. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Mure siis sellise masinaga nagu TGB R50X. Ükspäev käivitub ilusti, sõidab ja värki aga teinepäev ei lähe töölegi. Oskab keegi nõua anda ? Säde on koguaeg ühtlane ja tugev ning kütust saab ka korralikult kätte.
     
  9. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Vaata külmklapp üle kui elektroniline sest nussivad tavaliselt.
     
  10. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Sai ka käsitoorega karpa peale pandud ja proovitud kuid ei midagi.

    Kas klapilehtedes ei või asi olla ? Kui mootorit ringi lasta ja näppu küünlaaugus hoides nagu näpp jääb kuivaks. Karpas ei saa asi ka olla. Proovisime 2 erinevat karpat ja teise masina pealt töötavad mõlemad ideaalselt.
    Ja starteriga käiates lubab. Nagu täpselt äärepeal oleks et kohe - kohe läheks tööle aga ei lähe ikka. Trelliga läheb tööle aga sellega ka suht vaevaliselt ...
     
  11. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Ja võib olla küll.
     
  12. kaurmatthi

    kaurmatthi Member

    162
    0
    16
    Mingilt teiselt peeglilt ära võtta?
     
  13. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Panin 4,5 g rullikud ja sinised sidurivedrud sisse, no asi oli täpselt nii nagu ma oletasin. kiirus max 30 km/h ja vsjo, panin vanad 7g rullid sisse, vedrud jätsin sinised, nüüd enamvähem aga tipp sama mis vanasti, HELP, pikemaid vahemaid sõites oleks kiirust ka vaja, muidu jääd vahepeal seal puki peal magama ka veel.
    Mida teha?!?
     
  14. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Ma ei ole küll vertikaal mootoriga kokku puutunud kuid kas asi ei või olla pikas ülekandes ? Kerib lõpuni kiiresti, läheb tagale jms aga lõppkiirust pole ollagi.
     
  15. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    ei tea :p seepärast küsingi abi :D
     
  16. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Mul oli 5g rullid, valge survevedru, ehk täiesti lai ja sidurvedrud olid mingid ülikanged. Keris 20-30kmh gaasiga tagale ja 50kmh pealt tõmmates. Tipp oli üle 100kmh. Tegu oli malossi spordiga.
     
  17. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Leidsin selle:

     
  18. SanderTi

    SanderTi New Member

    1
    0
    0
    Peale sõitu ei käivitu

    Tervist mul mure selline ,et kui rolleriga sõidan pikkema ringi siis peale väljasuretamist roller enam ei käivitu? Kuid kui roller seisab peale seda paar tundi siis läheb nagu paugupill tööle. Milles võib probleem olla ? Masinaks on Aprilia SR 50 R
     
  19. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    A mis masina peal sul selline värk oli?
     
  20. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Z0ne kirjutas:

    MBK Booster NG
    + Väga lihtne ehitus
    + Kiirendus on originaalis juba parem kui paljudel teistel, tänu lühikesele ülekandele.
    + Elektroonikast ning variaatorist sobivad paljud jupid muudele minarellid horisontaalidele samuti, kuigi tal on vertikaalmootor.
    Minu jaoks oli mugav masin, tol ajal olin ma umb 175 pikk.

    - Ei sobi pikemale inimesele.
    - Tuled võiksid tehasest paremad olla.
    - Tänu lühikesele ülekandele pole tippkiirus võrreldavgi teiste masinatega.

    No mul Booster Spirit, seda ma ausalt ei tea mis vahe neil New Generation Boostriga on?!? Aga tippkiirus pole võrreldav.. no ega palju mul vaja pole ka 80 oleks hea kui sa kuuled lähevad siin osade boostrid pealegi veel, niiet ma ei usu. Ja kui ka on lühiksem ülekanne siis sealt peaks 80 ikka kätte saama.
     

Jaga seda lehte