Vajaks abi Starter PENDIKSIGA.

Discussion in 'Help!' started by Miikk99, Aug 22, 2011.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Jutt käis hetkel rolleritest, seega jah.
    Muidu keda huvitab siis PENDIKS ning VABAJOOKSUSIDUR on põhimõtteliselt üks ja sama asi, lihtsalt selle põhimõttega et see teema oleks arusaadav rääkisin ma nendest kui täiesti eri asjadest.
     
  2. Chaos

    Chaos New Member

    43
    0
    0
    Vahetasin nüüd pendiksi ära. Ikka oli nagu kolin ja käima ei läinud....võtsin ss küünla maha ja lasin starterist ss küik nagu toimis....ei olnud seda kolinat...aga kui küünla uuesti peale panin siis sama jama.
    säde on...bena saab peale...käima ei lähe :-x
     
  3. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui küünal peal on siis on kompressioon tugev, seega küsiks kas aku on piisavalt täis ikka et käima saada?
    Kicki pole?
    Võid ka proovida käima lükata.
     
  4. Chaos

    Chaos New Member

    43
    0
    0
    Aku oli nott aga ma võtsin kohe auto aku ja lasime selle pealt.
    kicki pole :(
    käima lükata?
    nael sinna sidurikorvi vahele?olen proovinud aga ei õnnestunud.. :lol:
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Sidurikorvist läbi ning sidurisse, jääb nurgaalla aga kui lükkama hakata siis püsib.
    Auto töötas kui akult lasid? Kui jah siis nii elektristarter kui ka rolleriaku on suht perses nüüd arvatavasti. Ülepinge tekib ning keedab aku ära kui tuure anda autol ning rolleriaku on taha ühendatud.
    Soovitan ikkagi lükata käima, alustad kusagil veits libedama pinna peal, et tagaratas lohiseks, või kutsud sõbra appi, istud peale, tema hakkab lükkama ning kui tagaratas juba liigub siis hüppad ise ka maha ning lükkad.
     
  6. Chaos

    Chaos New Member

    43
    0
    0
    Auto aku oli maas ja rolleri aku ei olnud üldse ühenduses...ja starter ei ole läind:D
    eks proovin tööle lükata....
     
  7. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Sul võib rolleri aku ühenduses olla, kui sa auto aku pealt täkku annad.(auto pealt maas olev aku) Ise käivitasin enda rollerit koguaeg auto akuga ja starterile ei teinud midagi see. Aku oli 75ah, ja käiasin vahepeal isegi 2-3 min .
     
  8. Chaos

    Chaos New Member

    43
    0
    0
    Tegelikult ta peaks ju tööle minema küll...
    Varem läks selle raginaga isegi tööle....nüüd ei lähe....viimati suri järsku välja tühipööretel.
    Gaasi andes pöördesse ei läinud(turtsus).
    Silku tundub et ei ole kottis...vända laagrid?? c3med pani npeale kui 70ccks tegin.
     
  9. Miikk99

    Miikk99 New Member

    163
    0
    0
    Sain enda pendiksi tööle ja läheb starterist nüüd hästi. Sain pihta loogikale ka.

    eelmisele vastajale:
    Kas sul vändast läheb käima ja starterist ei lähe?
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Puudub kick tal.
     
  11. Miikk99

    Miikk99 New Member

    163
    0
    0
    Re: TEEMA VÕIB LUKKU PANNA. Vajaks abi Starter PENDIKSIGA.

    selge! Kui oleks kick ja sealt käima läheks siis üks ütles et tal läks ka ainult kickist käima ja starterist ei läinud. Ja selle probleem oli see et kõlvirõngad olid läbi (qunqi roller)
     
  12. Chaos

    Chaos New Member

    43
    0
    0
    sain ka peniksi korda...ja kolinat tegi lahti olev magneeto :roll: :oops: :lol: :lol:
    ma ei saa aru kuidas ma varem ple märganud seda...
     

Jaga seda lehte