Saaremaa@Chat

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by matupoiss, Jan 16, 2011.

  1. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Keegi saarlastest hiiumaa avamisele ka plaanib siit minna vms? Kui siin üldse veel mõni saarlane käib..
    Võiks ju mingigi pundi kokku ajada ja vähe normaalsemale kokkutulekule minna :roll:
     
  2. Tom97

    Tom97 New Member

    34
    0
    0
    Käin ikka siin, aga avamisele küll ei jõua, sest ratta saan alles sügisel ja load ka. Aga kui hooaja lõpetamine satub sobivale kuupäevale siis Hiiumaa v Pärnu lõpetamisele kavas minna kui vähegi võimalik.
     
  3. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Käin küll Hiiumaa vahet, kuid seekord ei jõudnud :p
     
  4. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    No nii minu ex aerox tegi Mändjalas korraliku paugu. Hetkel pole veel masinat näinud aga tundub,et on päris risu ja läheb maha kandmisele .Üks päev peab käruga järgi minema .Loodan,et mootor jäi terveks,et saaks teise masina peale ümber panna .
     
  5. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    :roll:
     
  6. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Kahju on küll nii korralikust pillist. Viimane kord kui nägin seda, siis asi oli ikka nii räbal kui räbal. Omanik väga hoolt ei kandnud selle eest.
     
  7. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Oleks ma kurat seda teadnud oleksin müümata jätnud.
     
  8. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
  9. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Saaremaa on täielikult välja surnud, sõidetakse kuskil omaette ja kardetakse teisi rolleriste-vähemalt selline tunne jääb :lol:
     
  10. eero1234

    eero1234 New Member

    17
    0
    1
    Ega pole näha jah linnas kedagi, kõigil kellel need rollerid on elavad linnast väljas arvatavasti. :roll:
     
  11. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Mõnda üksikut siiski siin-seal on näha, kuid mina oma vanuse tõttu kahjuks teiega ringi ei sõida!
     
  12. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Vanust on nüüd küll vale ette tuua... Mujal maailmas käivad ilusti 50-aastasted meesterahvad poisikestega tiirutamas. Pigem on küsimus prioriteetides, rahuldusest mis sa saad jms. Sa pole lihtsalt piisavalt fanatt äkki? :lol:
     
  13. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    mida siin fännata väikse piniseva automaatkastiga taburetti juures.
     
  14. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Ehtne näide, miks on mõttetu saares midagi korraldada, kõigil on mingid kompleksid(vanus, rolleri mark/tippkiirus jnejne), mille pärast ei julgeta kohale tulla.
     
  15. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Ei ole mul probleemiks ei tipkiirus ega miski muu.. Iseenesest teema küll, et mida on mul arutada endast poole noorematega! Kui keegi arvas, et pole piisavalt fanatt, siis mis on fanatism? "Fanatism on millegi äärmuslik, kirglik, norme ületav harrastamine, pooldamine, kaitsmine." Äärmusesse ma tõesti ei lange seega pole fanaatik tõesti, kuid see, et ei meeldi sõita.. eksite.. täna just läbisin oma sõbraga kursil Kuressaare-Undva-Lümanda-Sääre-Kuressaare 240km, mille käigus leidsime üles 7 geopeituse aaret! Kui oleksin nõus ringi tiirutama mööda saart, siis tõesti, teen seda geopeituse teemal ;)

     
  16. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Sõitsin oma endise roxiga suve jooksul 9000 maha .Käisin hooaja avamistel .Loomulikult võiks noored rohkem aktiivsemad olla.Olin ka teistest vanem samas sai igasugu kogemusi vahetatud .Kahju ,et ratta valele inimesele müüsin,oleks siiani vuranud.Muhust kuressaade sai tihti sõidetud ja see võrr liikus ilusti 110gpsi.Eks oli ka vaeva nähtud natuke :).Kahju,et enam ratast pole kuigi lähi tulevikus väike plaan peas mõlgub.
     
  17. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Tänagi sai 180km maha vuratud ja kui minu junn kah 100 välja jookseks, siis võiksin rohkemgi sõita... kahjuks ei.. vastutuulega ülesmäge üle 55 enam ei jookse :( Tahaks kah asja äkilisemaks saada, kuid 4T-st enam ei saa kuidagi vist väga tuunida? Ise sel alal suht võhik...
     
  18. kerdo16

    kerdo16 New Member

    16
    0
    0
    5 nädalavahetusega mingi 2100km :D
     
  19. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Mina oma esimesest hiinlasest pigistasin välja 90 natu peale aga see nõuab tiba investeeringut.Peal oli naraku silku komplekt koos peaga .rattase investeerisin kokku kui mõõda ei pane 400ringis .

    peal oli selline komplekt http://vana.cn-parts.com/et/kik-tooted- ... 2v-10.html
     
  20. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Kahjuks on mul alles garantii peal, seega ei saa seda veel ümber ehitada, kuid mõte on, kui garantii läbi ;)
     

Jaga seda lehte