Gregor12`e Aprilia SX50 2012

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Gregor12, Okt 27, 2014.

  1. Gregor12

    Gregor12 New Member

    6
    0
    1
    Tervist!

    Soetasin endale siis 2012.a Aprilia SX50ne.Algul kui masina sain ei läinud külmaga tööle sest tooreklapp oli valesti reguleeritud.Viisin siis masina Motohoovi ja seal tehti see korda kaasaarvatud ka teised puudulikud või katkised jupid.Peale seda töötab masin üli hästi 8) 8) .Masin on üli äkiline ja tippu läheb kusagil 79km/h.Plaanin panna taha ka suuremad hammakad.
    Tänud Garl Ossile! abi eest :D :D
    Pildid:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Üli mõnus pill ja värke, hüpet sai ka tehtud jne :)
     
  3. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Korralik pill, liigub täitsa normilt, isegi ilma sidurit kasutamata saab tagale :) Edu.
     
  4. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    naraku silku ja vändaga?
     
  5. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Jaa pildid olemas :)
     
  6. Gregor12

    Gregor12 New Member

    6
    0
    1
    ei kõik on stock peale sumpa :D
     
  7. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Löö kasvõi haamriga seda silndrit. See kes müüs ütles, et ta tahtis võimsamat silkut, ostis naraku silku, mis on stockist isegi halvem. Cmoon sul läheb 79 välja (oli vist?). Mul läheb stock silku ja giannelli summutajaga 95kmh ja mul on 12:60 hammakad, mis on kiirenduse peale. Muidu vahva pill.
     
  8. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Mulle tundus ka see kuidagi kahtlane, et niivähe välja läheb
     
  9. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Ohjeesust , nüüd on see tartu jõudnud. Nagu tean on sellel radikat keevitatud. See ei liikund isegi võrus nii hästi. Esimene omanik oli Reio Timmi. Teine oli see kes müüs . Nüüd sina kolmas omanik. Edu ja jaksu sulle!
     
  10. ahjualune

    ahjualune Member

    217
    0
    16
    Lenks ei tundu originaal, aga välimust on :D Natuke värvitöid siit ja sealt ja korrlai ksett, siis timmur.
    Lisaks ma ei saa aru, miks 2012 aasta masinal kahvatu halli värvi raam on... ohh Aprilia.
     
  11. Mardupapu

    Mardupapu Member

    327
    0
    16
    Mul oli ka kunagi naraku silinder, läks ka kuskil 75 välja, panin malossi 50kuupi silindri peale ja läks 102km/h :lol:
    Tee omad järeldused.
     

Jaga seda lehte