Matu375 Derbi Senda Xtreme SM 07

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by matu375, Jun 27, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Sai aerox maha müüdud ja sebitud siis Senda. Kütet võtab 7l-160-200km umbes.

    Silinder: stock
    Summuti:Yasuni Cross
    CDI:Top Performance ( kuni 15k)

    Ülejäänd on stock.


    Mingid pildid ka siis peale ostu.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    09 AUGUST - Uus CDI+Käigukasti õli
    [​IMG]
    27 AUGUST -Yasuni Cross
    [​IMG]
    [​IMG]
    15 SEPT- Mõned uued pildid
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    06 VEEBRUAR - Uus tagumine rehv (Deestone - D805)
    [​IMG]

    31 AUGUST - Uus kett ning hammakad ( ees 14 hammakas ja taga stock )
    [​IMG]
     
  2. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    täitsa kena ja kuradi korralik ikka ,edu . 8)
     
  3. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Tänud 8) , proovisin siis täna 83 düüsiga ja muidugi suutis mingi pask tihendivahele minna nii, et pean jälle lahti kiskuma ( karpa põhja tihendi, sest õrnalt laseb läbi ). Masin liigub järjest paremini ja tallata saab ka rohkem. Homme chekan üle mis värvi küünal on ning üritan karpa lahti võtta ( sellega suht suur jamamine kuna vist peab igakord selle õhupuhastaja toru ära võtma aga peale saamine üli raske :roll: ) lisaks panna ette 14 hammakas ( praegult 12 ).
     
  4. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    ma ütlesin, et ei ole mõtet gondleid tagasi külge kruttida kui timmima hakkad :lol:
    CDI piirajast katsu ka lahti saada, siis jõuad meile ka järgi 8) :p
     
  5. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Miks sa suurema hammaka ette paned kui tahad kiirendust paremaks?
     
  6. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Ma ütlesin ainult, et kiirenduses tõmbab lahjaks ehk segu lahjaks. Muidu ette suurem hammakas, et ei peaks koguaeg mingi 8-9k vahel laskma. Käisin camexis küsimas ka cdi-te kohta ja neil oli üks, mis sobiks ainult ei osatud öelda, et kas see ka piiraja vaba on seega pean kohapeal peale proovima ja vaatama. Ostsin ka 86 düüsi kuna lõpus tõmbab ikka lahjaks, loodan et saab timmi.
     
  7. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Eile sai 12 hammakas vahetatud 14 hammaka vastu, 86 düüs. Nüüd tipp 80 ja tahaks veel cdi piiraja ka maha saada.

    Mingi pilt mis tehtud kell 2 öösel teloga:

    [​IMG]
     
  8. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Tundub korralik tõesti, kahjuks siukesi stock välimusega ei olegi eriti palju enam alles, välimuse poole pealt olla nii nagu on! :p
    Mootori poole pealt võibolla sportsummuti vms kui peaks väheseks jääma ja sellega ma aint ka piirduks.
    Edu! 8)
     
  9. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    kus sa seda cdi piirajat näed kui sul 80 edasi läheb :D
     
  10. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Lappan kohapeal gaasi põhja- 10k peal hakkab puterdama ning kui käik sees ja 10kni jõuab siis korra tõmbab kinni ja pöörded langevad
     
  11. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    pöörete piiraja on tõesti sellel peal. mu AP läheb ikka 12k+ , kuid sellel jääb 10k peale pidama :roll:
    sportsumps alla panna ja siis võib öelda, et liigub kah 8)
     
  12. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Tänud :p , sportsumpa osas, ma ei oska valikut teha. Chekasin camexist järgi ja neil on müügis tehcnigas enox ja leovince v6 lisaks on mul sihuke tunne, et peaks suurema karpa ka sebima kuna ikka tahab suuremat düüsi. Välimus jääb samaks, kuna endale meeldib ka selline värvilahendus.

    Ahja tagumist uut rehvi ka millalgi vaja, aga mitte nii pea...
     
  13. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    50ccl peaks see performance'i pool kõigil vast enamvähem sama olema, siis soovitaksin valida kõige mahedama hääle järgi, sest enamus teevad neist suht koledat häält. Leovince alati olnud hääle poolest hea, kuigi pole senda summutitega nii kursis, endal mingi gianelli all, keskmistel pööretel teeb küll koledat häält, täisgaasil muidu täitsa norm.
     
  14. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Haigelt kena masin! Edu ja paksu rahakotti!
     
  15. BcNx

    BcNx New Member

    33
    0
    0
    nägin masinat ja ennem nende hammakate vahetust ma soovitan sul uue keti osta muidu ostad varsti uued hammakad :lol: kett on küll suht läbi juba :D sellel masinal pole seda vist ennem vahetatud :|
     
  16. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Peab vist ära vahetama jah, õnneks odav asi..., hetkel ei ole eriti aega ja sõidan ka praktiliselt ainult poodi kui vaja toitu vms aga muidu väga hästi vastupidanud. Mitu päeva seisnud ja matsust töötab, isegi toorest pole vaja peale panna :lol:. Ainuke asi millega ma virisen on esituli, nimelt võiks kaugtuli väheke paremini valgustada. Teemasse ka-mõõtsin ära, et umbes 6l penaga sõidab ära nii kuskil 170 km.
     
  17. Le Manor

    Le Manor Member

    163
    0
    16
    masin näeb üliilus välja :D ainuke häiriv asi on peeglid, saaksid mingid f1 peale siis bueno ;D
     
  18. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Tänud :p , peegleid vahetama ei hakka kuna näiteks f1 omadest ei näe kahjuks midagi välja ning ennast väga ei häiri ka.
     
  19. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Nii täna tuli easyst tellimus kohale:
    [​IMG]

    Mõned niisama pildid ka vahepeal mis tehtud:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    istalli peale CDI 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte