Mure.

Discussion in 'Murenurk' started by 23R0X, Okt 28, 2010.

  1. 23R0X

    23R0X New Member

    2
    0
    0
    Tahan omale väga väga rollerit , olen juba pääris kaua oootanud , et kunas vanemad mlle rolleri ostavad , kuigi nemad ütlevad vahepeal ,eitea kas ikka tasuks osta pms, kardavad ,et juhtub äkki mingi õnnetus ja nemad ei kavatseks mlle üldse osta ja see on lihtsalt mu unistus ,et ma saaksin lõpuks omale. : ( , kuigi maioska vanematele mdgi öelda , et nad mlle selle ära ostaksid ,proovin niigi hea laps olla ,aga näed , :(
    Äkki keegi annnaks nõu mllle ,:(
     
  2. Hans123

    Hans123 Member

    493
    0
    16
    hakka peale käiama et vii mind sinna ja vii mind tänna , küll neid üle viskab ja mõtlevadki et peaks ikka ära ostma , ;)
     
  3. 23R0X

    23R0X New Member

    2
    0
    0
    Ma looodan ,et toimib see : )
     
  4. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Mis rollerit sa tahad?Äkki see mille sa välja valisid,on nende jaoks liiga kallis?
     
  5. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    endal oli suht sama lugu,et huiati.tegin ise ostu ära ja nüüd ple enam mingit kobisemist,ema isa väga rahul asjaga,isa abistab remondis kh kui vaja:D
     
  6. 23R0X

    23R0X New Member

    2
    0
    0
    Aerox, nad lihtsalt kardavad ,et juhtub mingi õnnnetus slp kahtlevad ostus ja värki . Eks siis peab kudagi ise ostu äää tegema ,mudu pole võimalik vist kudagi mooodi :) Remontida ma ise küll ei oska ,:D ise olen tüdruk ,ja ei kuida ettegi mis roller hea on ja vms , :D siis abi vaja veidi kellegilt küsida, :)
     
  7. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Mul oli alguses sama mure pms, aga rollerit ei tahetud osta kuna mul läks õde välismaale õppima ja kuna minule oli ennem juba lubatud siis käsin pinda nii kaua kui isa ütles et vaatame. Ei olnud ta vastusega väga rahul ja siis tegin load ära ja sellepärast saingi rolli :D niiet soovitan sinul kah pinda käia
     
  8. 23R0X

    23R0X New Member

    2
    0
    0
    Eks peab sama tegema , :D prooovida võib
     
  9. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    ma tegin nii et käisin kah emale pinnda et osta roller ja värki ,no ss olin ma 12 vana ,ema rääkis et sa oled liiga noor jne .hakkasin rämedalt pinnda käima ,ja ema saatis pm pikalt .ema polnud kunagi nõus et ma kunagi rolleri saan .ss tuli mul mõte et hakkan ise raha koguma .pärast kui ostuks läks ,ei küsinud isegi emalt luba.ja kui majaette sõitsin ,ütles ema et kelle roller see on .mina ütlesin et minuoma ,just ostsin ja värki ,ss oli nii et ema hakkas mõlisema et müüd kohe maha ja värki ,ss saatsin ta pikalt perse ja veel kuhu saata anndis ja sõitsin rolluga minema .allgul jätsin rolleri igaksjuhuks onujuurde,ja mõnipäev hiljem tõin lõpuks ka koju

    ja kusjuures ema ei õelnud enam midagi ,ta pidi lihtsalt ära harjuma ,ja nüüdseks on mul olnud neid juba 5 .

    äkki teevad need samamoodi nagu mina ,kes emaga tülli tahavad minna ,kuiigi ei soovita (elu on lihtsalt selline)
     
  10. WilliamW

    WilliamW Member

    153
    0
    16
    Mul oli sama jant, ükspäev lihtsalt ostsin tsinsu esimeseks rolleriks ilma emale ütlemata. Nädalapärast polnud tal midagi öelda enam :D
     

Jaga seda lehte