võru kevad 2014 rollerite kokkutulek

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by k6uts1999, Apr 5, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. YamahaDT50

    YamahaDT50 New Member

    19
    0
    1
    No ega siis aind istuma ei pea :D Kyll midagi teha ikka leiab :D
     
  2. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Sain aru ja tegelikult :lol: aga võiksite ju pmst teha kõigepealt mingise ringi(ei pea pikk olema, mingi söögiputka juures peatus, kuskil mõni tühjem parkla(et tagal lasta võinii ja siis lõpppunkt näiteks tamula ääres ?)), see oli lihtsalt idee, ärge näkku lööge :) igastahes üritan kohal olla ning aidata ideedega :lol:
     
  3. zuzuki500

    zuzuki500 New Member

    23
    0
    1
    Teeme mai keskel kokkutuleku siis osaldel autokool ka lõpetatud .
     
  4. silver099

    silver099 New Member

    28
    0
    0
    siis võib samahästi suvel teha.
     
  5. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Palju õnne lollidele. Sõitge aga vihmaga. Pärast maksad pesulas pesemise eest
     
  6. YamahaDT50

    YamahaDT50 New Member

    19
    0
    1
    Ära seleta..
     
  7. k6uts1999

    k6uts1999 New Member

    17
    0
    0
    tere teeme lähi päevadel 3-4 mai( kui ilm lubab) kokkutuleku sest mul endal pill pole just kõige paremas seisus natuke kulub aega et häälde ajada. ja ega me ei pea ju lihtsalt seal istuma saab ju ringi sõita linnas või teha mindi võru ring ja lõpp tamula ääres aga kuupäev on lahtine täna oleks hea aga ma ei tahaks puududa sest sellest tuleks norm üritus vaatame mida rahvas arvab kuna siis et lähi päevade jooksul saan rollu enam vähem korda
     
  8. silver099

    silver099 New Member

    28
    0
    0
    see nädal küll enam midagi välja ei tule vast :D
     
  9. YamahaDT50

    YamahaDT50 New Member

    19
    0
    1
    Sain täna masina korda :D Nüüd suht ykskõik kuna kas või homme :D ytle aind kell ja kohal.
     
  10. k6uts1999

    k6uts1999 New Member

    17
    0
    0
    rahvas teeme nii et kui ilm mai keskel soojemaks läheb siis täpne kuupäev paika ja kellaks jääb 12,00 päeval siis teeme yhe sõidu läbi võru linna marsuudi paneme kohapeal koos paika. ilmad külmad praegu lubas et 10-15mai tulevad soojad ilmad avaldage arvamust aktiivsemalt muidu teema venib. Mai lõpus võiks korraldada mingi pikema 2päevase sõidu koos telkide ja muu varustusega 2010 korraldasime sõitsime tartust võrru ja järgmine päev tagasi tartu käisime iga pool kus vähegi sai käia ja norm oli ma ise juba 6 aastat rolleril olen käinud paljudes kohtades kõige pikem reis oli 400 km päevas muidu yhes kuus sõidan ligi 1000 km ja 4takti peab probleemiteta vastu olen korraldanud siin sõpradega rolleri matku jms. aga siis peavad olema rollud ilusti tehnilisel korras ja palju viitsimist mida mul jagub võin kas või tallinna sõita 5tundi ja natuke peale muidugi tuleb vahepeatusi teha ok .
     
  11. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Dvj teeme kokkutuleku 16 mai
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte