Miks masin kotti jooksis?

Discussion in 'Help!' started by Ivan, Apr 27, 2014.

  1. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Kas põhjustajaks on lahja segu? Küünal ära sulanud, kolb ära sulanud.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Leidsin sellise asja siit.

     
  3. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Lisan halb jahutus. Nagu näha siis variante on palju.
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Sisuliselt on näha ju, et kambris on olnud liialt valus tuli- see ei tohiks viidata ju halvale jahutusele? Ma kujutan ette, et siis ta oleks rohkem nagu kinni paisunud või kolb oleks üleüldiselt õhtal, mitte ainult rõngastest ülevalt poolt.
    Ise panustan lahjale segule/õhulekkele, kuigi viimane kord küünalt vaadates oli kõik ilus, kui mitte isegi liialt tume. Aga siis ei käinud masin nii edukalt pöörde ka, mis võis tähendada, et ta sai tol hetkel palju peale ning nüüd peale rullide vahetust sai ilusti oma pöörded üles.
    Kust ta õhku võib võtta? Midagi õhule viitavat masina käitumises ei näe, kui siis saab see olla mingi imepisike.
     
  5. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Detonatsiooni korral ei pea kõik need sümptomid olema mis seal nimekirjas on, piisab ainult ühest.
     
  6. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Saan aru... Spekuleerin vaid oletatavaid vigasi..
    Ma tahan lihtsalt selleni jõuda, et midagi õhule ja segule viitavat enne kotti jooksmist ei olnud. Läbi neti on teil keerukas aru anda, kuid sellegipoolest olen küllaltki nõutu, kust probleemi otsida.
     
  7. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    sitt küünal või vale küünal
     
  8. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Mingi Denso oli, 8 kuumusastmega äkki.
     
  9. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    see mingi küünal sulle maksiski kätte siis.
     
  10. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    No, anna andeks aga mul tõesti ei ole see tähekombinatsioon peas. Väidetavalt pidi olema Championi küünlale, mis ette nähtud, aleternatiiv.
     
  11. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Mis siin arutleda tegemist on ebaühtlase jahutusega silindrile .Paljudel õhk jahutusega masinatel pealt puudu plastik mille sees toimub õhu liikumine ,kui see on puudu siis puhub õhku ühelt küljelt ja tulemus on sama.Samuti mängib siin ka rolli vale küünal ja lahja segu.ise kasutan masinatel bosch superit ja kestavad
     
  12. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Nagu näha, siis kolv on väljalaske osast tugevalt sulanud, mis viitab kõrgetele temperatuuridele. Puhta isesüttimise tõttu sulab rohkem keskelt, siin mängivad rohkem juba temperatuurid ning jahutusmured.
     
  13. diego5

    diego5 Member

    95
    3
    8
    Tunnen sulle kaasa ,mul vanasti oli ülminek jawa kaaned maha treitud sõitsin 76 aga ettenähtud oli 93 ,kolbidesse põlesid sama moodi augud ,eksa ta küttesegu ole mis määrab pajlutki eriti kõrgetel pööretel.Ega mulgi vedanud ,väntvõll lendas ribadeks madalate pööretga terve sisu läks vahetusse ,lihtsalt kummaline polnud isgi stok juppe.
     
    akuuu likes this.
  14. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Vot just midagi sellist ma kuulda tahtsingi... Väide on põhjendatud :p
     

Jaga seda lehte