Annetus suurele perele.

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Jan 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    Ma suht kindel, et sellist raha siis küll kokku ei saaks.
     
  2. Ats

    Ats Bännitud Bännitud

    17
    0
    0
    minu meelst on asi siuke pere kellele tröller kingitakse esiteks peab välja uurima millega lapsed tegelevad kas käivad pidudel mis inimestega nad läbi käivad ühesõnaga peab nats uurima millega lapsed tegelevad .
    Mõtle nüüd kui lähme pere juurde kingime rolleri suurem poiss on nagla käib pidudel õhta täis peaga laseg kodust rolleri habemesse sõidab enda surnuks ja kelle maine siis langeb ??????
    Mina sellel ei osale
    see on kõigest minu arvamus
    pärast on lehed täis rolleriklubi kinkis lastele kahel rattal kirstu :S
    parem ma ei tea kellel on väikseks jäänd riideid või riided mis nii sama vedelevad mida ei kasuta
    raamatuid mänguasju mida te enam ei kasuta :D
    parem ajame mingieid riideid ja asju kokku midagi praktilist
    ja lähme pakume neid
    või lastekodutele
    mina oleks selle asja poolt küll kahekäega
     
  3. tanel12

    tanel12 Member

    162
    0
    16
    no see pole küll enam meie viga kui keegi ennast sellega surnuks sõidab.
     
  4. Ats

    Ats Bännitud Bännitud

    17
    0
    0

    no aga mõtle poleks rollerit kingitud oleks laps elus
    meid hakkataks pärast suurest meeleheitest süüdistama
     
  5. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Ükasi kas meid süüdistatakse või ei, aga omal hakkab ikka nats sitt.
    Kui aga peres moto/auto huvilised pojad/tütred ja ka kohusetundlikud, et oskavad asju hoida siis oleks roller prima.
     
  6. Ats

    Ats Bännitud Bännitud

    17
    0
    0
    seda küll jah seda ma räägingi et peab enne tausta uurima vanemate kui ka laste
     
  7. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kle kamoon tulge maa peale tagasi. Keegi võidab lotoga miljoni ja siis joob ennast surnuks. Siis kohe hakatakse loto omaniku süüdistama?
    Kui inimene on loll, siis ta leiab enda otsa nii või naa.
     
  8. nofear

    nofear New Member

    47
    0
    0
    Teate mis teeme?
    Müüge see roller maha ,saate mingi väikse papi ja siis ostame hinnapommi ära ja selle asemel paneme rk märgi:)
    või teine variant ,et ostame selle raha eest hästi palju süüa ja tehke tripp kuressaarde ja sööme koos ära:)
    Ma võin tele vennad ka kohale sebida, keegi sõidab kuskile majja sisse ja ongi tele kohal ja siis kõik on taga taustal rk plakatitega. iseenesest hea idee?


    Ei kui tõsiselt võtta siis ma arvan ,et see pere värk oleks kõige normaalsem ,kuna need kes teavad ,et tapavad ära ennast nendega ,neile ei pakuks see mingit huvigi ,võib juu kleepsu taha panna ,et surma relv ors ,siis vähemalt hoiatatud:)
     
  9. Ride

    Ride Member

    215
    0
    16
    See jutt ,et saab rolleri ja paneb matsu ja sureb ära ja siis rk on süüdi on ka jama.Samahästi võib tänaval kivi ka pähe lennata ja ära surra.Niimodi ei saa seda võtta ;).

    Aga muidu kui annetamise teema juba üleval,siis midagi võiks ju toimuda :).Ise oleks 100% rahaliselt käpp lastekodu,rolleri või muu annetuse osas.
     
  10. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    tegelikult mõelda : kui on väga vaene pere , siis mille eest nad bena ostavad.. kui lähebki rolleri remndiks siis peaks olema rolleri bena kulu minimaalne. Ja nagu me teame siis , kui kinkida vaesele perekonnale mingi asi , siis nad hoiavad seda nagu sitta pilpa peal , vaesem rahvas ei ole sihuke , kes ruunab ja lõhub asju.. nad pigem hoiavad. mõte on hea , aga ei saa kahjuks praegu oma kindlat sõna öelda , sest nagu Massu juba ütles et praegu on 50st inimesest 2 tykki 100% kindlad ja ülejäänud hüppasid alt.
     
  11. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    100p. saaks millegigia aidata muidugi mitte mingite miljonitega aga kindlasti oleks käpp!
     
  12. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Kindlasti paneks oma käe alla, aga sellisel juhul peaks see summa ikka mõistuse piiridesse jääma ma arvan.
    50 krooni inimese kohta ja 100inimest, siis oleks täitsa mõeldav ju isegi.Saaks selle keeway korda teha küll.
    Iseasi on see, kas me saame niipalju rafast kokku.Ma isegi ei kujuta ette, kas see 100inimest on lihtne tulema, või ei :roll:
     
  13. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Ära üle pinguta heal juhul 25inimest käib siit 25 välja ma arvan.
    Ei usu et siit midagi välja tuleb vaadates kaua seda arutatud on ja kuhu jõutud on.
     
  14. DChris

    DChris New Member

    11
    0
    0
    Päris hea mõte.(Y)
    Mul on yks silinder ja silindri pea oelmas mida ise ei kasuta.
    Silindri pea korralik aga silindri need sumpa kinnitus kohad katki.
    yhel on polt sisse purtud ja teisel kinnituskoht katki.
     
  15. vellov

    vellov New Member

    7
    0
    0
    No põhimõtteliselt pole siin eriti raha ju vaja.
    Vanadel kaladel kodus neid juppe nagunii hästi palju , mida vaja ei lähe.

    Rolleri ilusaks tegemiseks ka ju nii palju raha ei lähe, või läheb?
     
  16. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    keegi võiks selle teemaga tegelema hakata suvel vms koolialguseks oleks päris tore mõnel rollu saada :)
     
  17. P2rnuKutt

    P2rnuKutt New Member

    159
    0
    0
    ma panex ka enda käealla selle :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte