Benelli QuattroNove 50X

Discussion in 'Soovitused' started by Maaru5, Jan 24, 2013.

  1. Maaru5

    Maaru5 New Member

    7
    0
    0
    Tere!

    Mis te arvate sellest rollerist?

    Kui palju peaks sinna raha investeerima, et see hakkaks kusagile 100 lähedale välja jooksma???

    Välimuse poolest mulle see meelidib aga kuidas on sisuga???
     
  2. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Tegu on Minarelli kloon mootoriga, mis seal all on. Kui vaadata Kiivei plokki, siis ei soovita tuunida, hakkab lagunema küllaltki lihtsalt. Üleüldse, miks on vaja et roller 100 km/h välja jookseks, aru ma ei saa. Muidu Benelli hea mugav eesistujale, tagaistujal ei ole nii meeldiv. Miinus veel see, et õiget porilauasüsteemi sellel pole, pritsib pasa üles. Ikkagi, ma leian, et kui sa tahad masinat mis jookseb 100 välja, siis roller ei ole selleks õige asi. Need masinad tahavad kõvasti hoolt saada.
     
  3. Maaru5

    Maaru5 New Member

    7
    0
    0
    Asi selles, et mul oli Kawasaki Z 750 ja müüsin selle ära, kuna sündis laps jne.

    Nüüd aga tahaks vahel millegiga sõita, tsiklit pole mõtet osta kuna siis suurema osa ajast seisaks.

    Nii mõtlesingi rolleri osta aga vaatasin, et Benelli pakub ka 125-st samalaadset kere-see mulle vist sobiks-suvel on ju tore vahel tööl käija ja ujumas jne.

    Mis te sellest arvate: Benelli‑Quattronove‑X‑125-see peaks ikka 100 välja minema-siis saaks suure tee peal ka sõita!!!
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    100 ehk piinates läheb jah, parem oleks ikkagi mingi lahjem ning odavam mootorratas võtta kui plaan ka maanteedel sõita. Rollerid siiski mõeldud linnasiseseks sõitmiseks.
     
  5. Maaru5

    Maaru5 New Member

    7
    0
    0
    Tsiklit ikkagi hetkel ei taha aga rollu võiks ikka olla-usun, et ajab asja ära ja rahudab need suvised sõidu tuhinad ära!
     
  6. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Kui võtta 125cc mootoriga siis vaataks midagi muud juba, kui benelli.
    Maanteele jääb 50 kohe kindlasti lahjaks, mõnele jääb isegi linnas see lahjaks... :lol:
     
  7. Maaru5

    Maaru5 New Member

    7
    0
    0
    Aga mida näiteks. Mulle meeldib Benelli välimus!!!
     
  8. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Midagi piaggio plokiga, näiteks apriliad, gilerad ja sellised.
     
  9. Maaru5

    Maaru5 New Member

    7
    0
    0
  10. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
  11. Maaru5

    Maaru5 New Member

    7
    0
    0
    Et siis pigem Aprilia sportcity one 125 kui Benelli 125-ne???
     
  12. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Kindlasti võta sportcity,väga mugav ja vastupidav värk 8)
     
  13. Maaru5

    Maaru5 New Member

    7
    0
    0
    Lähen nv vaatama, praegu sobiv aeg ostmiseks, kevadel hinnad jälle laes. Jama ainult, et valget värvi aga samas muid detaile nii palju ja need tumedad. Kui soomest osta kui palju eestis registrisse võtmine ja uus nr maksab, teab keegi?
     

Jaga seda lehte