Bmx

Discussion in 'Hobid / Huvid' started by gasgassm50, Veebr 10, 2009.

  1. gasgassm50

    gasgassm50 New Member

    443
    0
    0
    keegi teist sõidab sõitis bmx-iga ? vm rääkige oma kogemustest ja "best trikkidest " :D
    ma sõitsin mingi 8 - 9 kuud ja ei kurda :D sitasti ei sõitnud igatahes :D 360 ,180,bunnyst igast asju , , wallride jne jne oli lebo :D
     
  2. Villu

    Villu Bännitud Bännitud

    141
    0
    0
    sõitsin ka ühe suve siis viskas kopa ette see Tartu skeit, tegin 360, bunny, igast gappe, grindi jne :)
     
  3. nuudel

    nuudel New Member

    13
    0
    0
    sõidan , sõidan juba üle kahe aasta , ära teen nii mõndagi
     
  4. RivovMedia

    RivovMedia New Member

    1
    0
    0
    sõidsin ka mingi kuu aega, siis viskas üle suht ja müüsin bmx maha, aga vahest lasen niisama kellegi teise omaga, oleks raha ostaks uue hakkaks võibolla isegi rohkem tegelema, sest sitaks lahe on niisama streeti sõita minu arvates isegi lahedam kui skeidis lasta.
     
  5. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    sõitsin aasta ja oskasin hüpata 8) ja käed lahti sõita 8)
     
  6. kewwa12

    kewwa12 New Member

    48
    0
    0
    Sõidan,aga praegu ei saa kuna bmx katki kui korda saan siis hakkan sõitma.
     
  7. gasgassm50

    gasgassm50 New Member

    443
    0
    0
    Re: burberry polo shirts

    mida vittu sa ajad mees ?????????
     
  8. kewwa12

    kewwa12 New Member

    48
    0
    0
    Suvel proovin flatlandi õppida.
     
  9. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    ma sõitsin ka 2a flatti ja igast staffi,bunny 180 ja guarteris tegin kolmkuus kah ära aga viskas lõpuks kopa ette, see nagu rolleriehitaminegi bmx proje:D mystic.ee oli suht tava leht koguaeg.
     
  10. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    :D haha kui ma ratast kokku panin alles, siis oli mul ka koguaeg sahtel.ee ja mystic.ee tra alati kui ratta kokku saan siis mõtlen et selle rahaeest oleks jälle ühe tutika roxi osta võinud :S
     
  11. rasta

    rasta New Member

    504
    0
    0
    ma ka sõidan, :p
     
  12. sillusillu

    sillusillu New Member

    40
    0
    0
    sõitsin 2a bmx, praegu läheb 2a mtb-d
     
  13. HelloKitty

    HelloKitty New Member

    27
    0
    0
    2 aastat kuskil sõitsin, müüsin hiljuti maha... ei muidu lahe oli ja noh... bunny hop oli ikka kõva 40cm+ ning noh... fakie õppsin essa asjana ära ja sai talvel lummehüppeid tehtud... Erilist midagi ei teinud küll.. kraade ka natukene :) viimati üritasin footjam tailwhipi ära õppida.
     
  14. xdragon396

    xdragon396 New Member

    175
    0
    0
    sõidan, olen s6itnud 4a jaoskkan pmlt k6ike trikke .
     
  15. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Oled kindel ikka, et kõiki imetrikke oskad bmx-iga, käid sessil sõitmas jms?
     
  16. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    umbes aasta sõitsin,aga nüüd sõidan dirti läheb juba teine aasta
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mul oli võimalus osta kas mingi lahja MTB või siis BMX. Ma ikkagist valisin lahja MTB.
    Põhjused järgmised -
    Umb sama raske kui BMX
    Suht samu trikke saab ka MTB'ga teha
    Mugavam, saab istuda ja vändata nii et endale lõuga põlvedega ei anna koguaeg.
    Suured rattad, erinevalt sõpradest ei jää mudamülkasse kinni.
    Amordid ees, mugavam sõita siin lasnamäe teedel.
    Talvel on võimalik sõita.

    Arvatavasti aretan ma sellest rattast omal mingise wannabe bmxi laadse olevuse. :lol:
     
  18. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Mmmm, See pole õige rattavend bmx-i puhul, kes mudamülkasse oma kiisu tassib !
    Ma leian et 20" ratastega saab eesti teedel vägagi eduliselt liigelda.
    Talvel võid Bmx-iga täpselt samahästi liigelda kui mtb-ga.
    Milleks üldse istuda? Jalad nõrgad et seista ei jõua või kuidas?
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Peale vihma on tavaliselt lasnamäel kõnnitee ääred ja muud kohad täielikud mudamülkad, sõbrad põhiliselt sõidavad streeti ka seega juhtub kui läbi üritada sõita.
    20'' saab sõita aga suurem on mugavam.
    Talvel on suurem oht bmxiga üle lennata kui suure rattaga.
    Istumine on lisa mugavus, vahest mõnus kruiisida mööda siledat teed käed lahti.
     
  20. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Sa ajad reaalset udu suust välja. Pole need teeääre nii mudamülkad midagi, teiseks kui ongi, siis mida sa ronid sinna mudasisse? Hüppa üle, kõnniteele või maha sõidudeele, nahhui vaja sitasees sõita ? Milleks üldse märja ilmaga ratast piinata kusagil sita sees? Kus sul oht kusagile lennata on talvel ? Talvel streeti ka nvnaa ei sõida. Istumine, hmm Ma pole kunagi leidnud vajadust istuda nsm sõites. Ja kusagil hea tee peal, saab ka käedlahti istudes sõita, lihtsalt pole vaja vändata.!11
     

Jaga seda lehte