Derbi Senda Stunt Projekt

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Stanii009, Jan 7, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stanii009

    Stanii009 New Member

    34
    0
    0
    [Sorry eestikeele pärast , soomes elan ja eestikeel hakkab ära ununema , raskemad sõnad jne ei taha enam eriti hästi suust välja tulla :( ]

    Nonii , ehk siis käisin otsimas endale ühe Derbi , tuleb 100% Stunt masin.
    Infot ja pilte tuleb rohkem kui aega on :D

    Natuke infot on siin :D
    50cc Barikit Silinder
    Doppler endurance väntvõll
    17,5 Dellorto karbuss
    Arrow Sport Sumpa

    Loodan et käite vaatamas projekti pilte ja käite kommenteerimas masinat .
    [​IMG] <-- Praegu on selline/ lõpptulemus peaks olema selline -->
    [​IMG] Tagarattal sõitmiseks raud/Küljepeal mahakukkumis rauad või siis saab jalgu hoida ja trikke teha :D
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    esihark tundub maru kõver olevat või kuidagi hoiavad rattad nagu liialt sisse?
    muidu väga tore projekt. hoiab kindlalt silma peal 8)
     
  3. Stanii009

    Stanii009 New Member

    34
    0
    0
    esihark tundub sellepärast kõver et masin on natukene imelikult , väikses kallakus sellel pildil , muidu on täiesti korras kõik on sirge jne :D pmst selle tavalise esihargi võtan ära ja USD esihark tuleb tavalise asemele ;) see masin on algul olnud enduuro , aga võtsin enduuro veljed alt ära ja nüüd tulevad supermoto veljed alla , palju parem lasta tagarattal :D + see masin on saanud väikse laksu kah traktorilt nagu ühel pildil näete , pmst tagaswing läks persse ja taga amort , need olen uued ostnud , ja muud pmst ei läind katki :D Aga käige alati vaatamas kui uuendan , saate rohkem infot :D
     
  4. Stanii009

    Stanii009 New Member

    34
    0
    0
    [​IMG]
    Nüüd mootor puhastusse ja siis hiljem saab panna teised osad kinni , aega läheb mõnusalt veel :D aga mis teha , talv on pikk :D :D
     
  5. Stanii009

    Stanii009 New Member

    34
    0
    0
    [​IMG]
    noniii , netist odavalt sebitut Showa USD esihark , mis on võetud uuemast derbist , arvan et mingi 2008-2010 , sest uuemas derbis on juba USD esihark .
    Taga amort on sebitud kah netist , amort on pärit yamaha yz:st Öhlinsi amort , parem ta vast ikka on kui derbi stock amort :)
     
  6. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Uuema derbi esiharki sa kindlasti ei ostnud,kuna uuematel on amordid teistpidi.
     
  7. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    See oleneb jälle milline derbi. Uuematel DRD mudelitel esiharh jah ''tagurpidi''.
    Amordist tean niipalju, et see tagaamort on täielik saast. Olen sõitnud paljude derbidega ja tean öelda, et kõik on jäigad. Tunne on täpselt nagu oleks raudtoru seal vahel, mis liigub ainult siis, kui 100kg peale istub -.-
    Edu tagal :p
     
  8. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    oootoot, kas amort on selle p-ärast halb,eton jäik v misasja? amordi ülesanne on hoida ratast teepeal, mitte teha masinat mugavaks ;)
     
  9. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    pm sellega on putsis seis, ma olem´´nõ munn jne..., aga AUSALT tema on n norm maavara. tsau :lol:
     
  10. Stanii009

    Stanii009 New Member

    34
    0
    0
    Noo ma ei oska öelda täpselt mis aasta derbi esihargiga on tegu , mulle ta vähemalt ütles telefoni teel et peaks olema 2008-2010 , vb on vanema derbi esihark :D Aga vht pole , peasi et USD esihark on .. Jaa too Öhlins amort pole derbist , see amort on Yamaha YZ krossikast , ja usu mind et olen korra kasutanud sellist amorti derbis , ja väga hea on lasta tagarattal ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte