Eesti Rolleriklubi otsib aktiivseid moderaatoreid!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 20, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Uuteks moderaatoriteks osutusid järgmised kasutajad:
    Alligator
    joss13
    SNR
    Panic
    Youzee88
    Henri115
    Pille666
    Typhoon
    Supra
    MBK-Nitro
    Ollubmx
    Maun0
    Siim123

    Palju õnne. Loodame Teie aktiivsele koostööle.

    Massu
     
  2. ku$h-

    ku$h- New Member

    58
    0
    0
    Kasutajanimi: Ku$h-
    Vanus: 16
    Elukoht: Harjumaa/Tallinn
    Kogemused rolleritega: Piisavad et lahti ja kokkupanna roller ja saan iga probleemiga hakkama
    Eelnevad kogemused foorumitega: Modekogemusi pole
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Ma usun et ma oleks hea mode, kuna olen foorumis aktiivne (igapäev sees kindlalt), Rolleritega kogemused väga head ja lisaks veel et mul on häid ideid millega foorum jälle elama panna, mitte nagu hetkel kus sellest foorumist muutumas hälvikute "kes lõugab kõvemini ja kes kellele ära paneb" foorumiks

    Loodan et saan valituks
    Ku$h-
    Edit: see pole mu esimene kasutaja rk-s ma rk-s olnud alates 2011 lõpust
     
  3. Alligator

    Alligator Member

    564
    0
    16
    Kasutajanimi: Alligator
    Vanus: 16
    Elukoht: Tartumaa
    Kogemused rolleritega: olemas kogumised autode kokku ja lahtivõtmisega, niiet rolleritega suuremaid probleeme millistel pole lahendusi ei teki ja pole tekkinud
    Eelnevad kogemused foorumitega: Moderaatori kogemusi pole.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Mõtlen et ma oleks hea mode, kuna olen peaaegu 24/7 Rk-s, on paar ideid, millistega võiks foorumi korralikuks muuta ja et poleks mingeid nö. tonte, mis aint lõugavad ja reostavad foorumit.

    Loodan et saan klubi Moderaatorite liikmeks.

    Parimatega,
    Leonid
     
  4. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Kasutajanimi: MJbike
    Vanus: 15
    Elukoht: Harjumaa
    Kogemused rolleritega: palju kogemust Piaggio mootoritega.
    Eelnevad kogemused foorumitega: ei ole
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Käin iga päev sees ja väga tõenäoliselt olen siin veel pikemat aega. On huvi foorumi korrastamise vastu.

    PS

    Ei arva et Rk-s ainult ära tõusnud teenekad ja et see PIIKS kukkunud foorum . Võrreldes eelmise aastaga on rahvas ikka väga rahulik.
     
  5. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Kasutajanimi: Stay_Here
    Vanus: 15
    Elukoht: Kuressaare
    Kogemused rolleritega: Kogemust on juba päris palju ,ning tekib igapäevaga juurde.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Ei ole.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Peaksin saama moderaatoriks,kuna huvi rollerite vastu on suur,külastan rk-d mitmeid kordi päevas,olen abivalmis ja kindlasti püsin siin foorumis oma 3aastat veel vähemalt.Ei aja mõttetut ila igas teemas,nagu mõned siin,samas on ka ideid kuidas foorumit paremaks muuta :)
     
  6. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Kasutajanimi: joss13
    Vanus: 17
    Elukoht: Harjumaa
    Kogemused rolleritega: Olen omanud tsinsusid, aeroxit ja apriliat ning neid usinasti nokitsenud, lisaks olen olnud siin foorumis liige juba üsna mitu aastat, nii et teadmised peaksid üsnagi piisavad olema.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Olen teinud ise nullist ajutise rolleriklubi foorumi, kui see maas oli, kasutades phpbb3'e.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen siin foorumis olnud juba aastaid ning endiselt täiesti aktiivne ja külastan seda mitmeid kordi päevas. Lisaks häirivad mind väga need metsikutes kogustes spammid ja ka piltidega tsiteerimine, mida paljud harrastavad teha. (tõsi, endalgi mõnikord juhtunud seda)
     
  7. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    Kasutajanimi: Snr
    Vanus: 17
    Elukoht: Võru/Tartu
    Kogemused rolleritega: Olen omanud nii 4t kui ka 2t rollereid, nii pritsega kui ka karpaga. Ehitanud, portinud, möllanud. Teadmisi jagub.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Puuduvad kahjuks
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Külastan igapäevaselt Rk'd, uurin tihti müügivaldkondades ringi, midagi osta tahan, siis on alati teema lahti ja asi ammu müüdud, tahaks veits korda luua
     
  8. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Kasutajanimi: Rollup6nn
    Vanus: 18
    Elukoht: Harjumaa
    Kogemused rolleritega: Üksjagu neid olnud ja eks igalt rollerilt midagi õppind.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Pole kogemusi
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen olnud siin kaua kasutaja ja olen igapäev online foorumis.
     
  9. panic

    panic Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    338
    0
    16
    Kasutajanimi: Panic
    Vanus: 14 kohe 15 (August :D)
    Elukoht: Wõromaa
    Kogemused rolleritega: Kui vend oli noor (VW_Motors) siis sai ikka neid vaadatud ja uuritud.. Nüüd endal ka paar tükki..
    Eelnevad kogemused foorumitega: Sõbraga tegime kunagi domeene.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen aktiivne ning tulevane rollerihunt. Miks mitte?
     
  10. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    Kasutajanimi: Skeleton02
    Vanus: 18
    Elukoht: Põltsamaa
    Kogemused rolleritega: Koguaeg on midagi õppida erinevates valdkondades. Sama ka siin. Ei hakka üle kiitma, et omanud kümmet masinat jnejne. Kogemused on olemas. Olen viimaste aastatega palju õppinud just rollerite osas. Kui kasutaja poolt küsitud küsimusele ei oska vastata - googlest otsin ning üritan teisele kasutajale selgeks teha ;)
    Eelnevad kogemused foorumitega: Kuna üritasin tiba nooremana õppida programmeerimist. Sai algbaasil foorumeid tehtud ja värke. Hetkel kolmes foorumis kasutajad, mida külastan aktiivselt. Kõige aktiivsem rolleriklubi.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen omanud paljudes kohtades administraatori ning moderaatori staatuseid. Negatiivset vastukaja seni pole tulnud. Loodame, et nii jääbki ;)
     
  11. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Kasutajanimi: MarioC
    Vanus: 16
    Elukoht:Tallinn/Harjumaakond
    Kogemused rolleritega: Piisavad
    Eelnevad kogemused foorumitega: Veel puuduvad kahjuks
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen nii päeval kui öösel tihe kylastaja ja vajadusel aidata inimesi :) Ei ole liitunud 2013 selle kasutaja tegin lihtsalt 2013 kuna eelmine oli igast jama täis.
     
  12. Youzee88

    Youzee88 New Member

    291
    0
    0
    Kasutajanimi: Youzee88
    Vanus: 16.
    Elukoht: Tartu, Tartumaa.
    Kogemused rolleritega: Ise omanud mitut ja oman ka hetkel ühte. Ühe nullist ülesse ehitanud, ükskõik mis ka viga ei oleks, vajadusel oskan korda teha.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Moderaatori kogemused teistes foorumites puuduvad.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks? Põhjus on iseenesest lihtne, sest kui vaadata seda mis foorumis hetkel toimub siis on see üpris nukker. Vanad moded ei käi sees, või lihtsalt ei viitsi midagi teha . Tahad lasta teema kustutada või lukku panna näiteks, siis sellega läheb healjuhul nädal, kui mitte kaks.
     
  13. henri115

    henri115 Member

    498
    0
    16
    Kasutajanimi: henri115
    Vanus: 17
    Elukoht: Viljandimaa
    Kogemused rolleritega: Olen omanud mitmeid rollereid, pole probleemi roller nullist kokku ja korralikult tööle panna. Pole rollerite puhul hätta jäänud millegagi.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Peaaegu puuduvad.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks? Külastan foorumit vähemalt paar korda päevas, tihti jääb silma teemasid mis vajaks korrastamist. On huvi foorumi korrashoidmise vastu.
     
  14. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kasutajanimi: tennu
    Vanus: 18
    Elukoht: Pärnu
    Kogemused rolleritega: Piisavalt head, mootorit tunnen hästi, oskan kokku ja lahti võtta pea igat tüüpi rolleri mootoreid, timmida ja viga diagnoosida. Lisaks sõidan Camex Racing tiimi all ringrada.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Puuduvad
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Oskan vahet teha heal ja halval suutes jääda ise erapooletuks. Lisaks on mul palju vaba aega mida pole kuskil rakendada kui rolleriklubis istudes. Samuti olen üks aktiivsemaid kohalike tegelasi rolleri valdkonnas.
     
  15. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Kasutajanimi: GoFast.
    Vanus: 17
    Elukoht: Tartu
    Kogemused rolleritega: Mootoreid lahti võtta ja kokku tagasi panna ja ära timmida ei ole midagi rasket.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Puudub.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Külastan igapäevaselt foorumit ja alati on kuskil teemasi mis vajavad kustutada või boti postitusi ja teeks uuendsi ka,eks see ole näha kui saan modeks või mitte.
     
  16. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    Kasutajanimi: Pille666
    Vanus: 17
    Elukoht: Harjumaa, Tartumaa, Põlvamaa
    Kogemused rolleritega: Huviline alates 2007, masinaid on olnud niimõnigi, hooldan-remondin enamasti ise.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Moderaator ei ole olnud, aga phpBB moderaatori kasutajaliides ei ole võõras.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen aus, kohusetundlik ja korda armastav inimene. Ei tunne vajadust igal pool midagi vahele öelda nagu enamik siinsest rahvast (siit ka hiline registreerumine foorumisse - olen seda tegelikult lugenud juba aastaid). Puudub tüüpilisele noorukile omane ülespuhutult suur ego ja erinevalt paljudest selle foorumi tarkpeadest, kannatan ma ka kriitikat.
     
  17. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Kasutajanimi: SunShine
    Vanus: 18
    Elukoht: Tartumaa
    Kogemused rolleritega: Rolleritest tean päris palju , ise omanud rollerid , sõprasid aidanud probleemidega , tean rollerid väga hästi.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Rolleriklubi ainukene foorum , mida olen külastanud , sellepärast et oskan seda valdkonda ning olla abivajajatele abiks , kui mingi probleem rolleritega.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Oskan natukene IT , oskan aidata inimesi vajadusel , olen rolleriklubi väga sagedane külastaja ( 4-7 ) korda päevas , oskan inimestega hästi suhelda , olla abivalmis.
     
  18. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
    Kasutajanimi: Typhoon
    Vanus: 16
    Elukoht: Harjumaa , Tallinn
    Kogemused rolleritega: Olen omanud 30 masinat , masinaid tunnen suht hästi ja kui inimestel on vaja siis olen ka abivalmis neid aitama mis sel juhul peaks tegema kui on mingi probleem .
    Eelnevad kogemused foorumitega: Olen rolleriklubi foorumis suht tihti , ja koguaeg sirvin ja uurin , kui midagi on valesti siis märgin ära .
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Olen aktiivne , pakun inimestele välja võimalusi nt kokkutulekute korraldamises abistama , klubis teemasi aidata muuta kui inimestel on midagi valesti läinud vms , ja oskan aidata kui vaja , oskan soovitada häid rollerimarke inimestele ja mis on hea ja mis ei ole , võtan asja tõsiselt ja kuulan probleemi ära .
     
  19. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    Kasutajanimi: exiden123
    Vanus: 17
    Elukoht: Järvamaa
    Kogemused rolleritega: Ei ole parim ega halvim selle valdkonnas , kuid hätta ka ei jää ! .
    Eelnevad kogemused foorumitega: Tegelesin aastaid foorumite ja suhtlusportaalide disainimise ning uute skriptyde kirjutamisega .
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks?: Sest , et olen rolleriklubis aktiivne kasutaja ning aitan nii kuidas oskan ja oleks abis ka kujunduse tegemisel ja paremaks muutmisel .
     
  20. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Kasutajanimi: Jan.
    Vanus: 18
    Elukoht: Harjumaa
    Kogemused rolleritega: Olen omanud mitmeid rollereid, neid lahti võtnud ja kokku pannud ning jagan nendest ikka vägapalju. Saan hakkama iga probleemiga.
    Eelnevad kogemused foorumitega: Olen ise pidanud foorumeid, olen kodeerinud kodulehti ja jagan seda veebivärki. Kunagised foorumid nagu cargame ja sellised mänguportaalid mis olid omal ajal üpriski kuulsad, nendes olnud administraator ja tean mis kuidas käib.
    Miks peaksid just sina saama moderaatoriks: Kuna käin siin päevas ikka korra-kaks, olen ammusest ajast kasutaja. Tahaksin puhastada spämmijatest seda kohta, sest üsna tülikas siin käia kui koguaeg mingid hiinakeelsed kasutajad siin spämmivad ringi!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte