Freedo4 piirajad ja nende eemaldamine

Discussion in 'Tuuning' started by Potaki, Märts 23, 2009.

  1. Potaki

    Potaki New Member

    3
    0
    0
    Tahaks teada kus asuvad freedo4 piirajad ja kuidas neid eemaldada?
    Kas need on sarnased freedo1 omadele?
     
  2. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
  3. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Karburaatorist nõela tõstmine annab kõige rohkem juurde freedo 4 :wink:
     
  4. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Küsiti piirajate, mitte segunõela tõstmise kohta.
     
  5. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    JAh ainuke piiraja freedo 4-l on juhe mis tuleb variaatori kaanevahelt välja.

    Aga kui niisama tahad et rohkem edasi läheks siis tee 80cc pane külge koonus ja suurem tüüs
     
  6. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    See ongi piiraja, mul tuttaval andis to ainult freedol juurde, need juhtmed ei aitanud midagi !
     
  7. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Sa ise oled peast piiraja :lol: See, et segunõela tõstmisega küttesegu rikkamaks teed EI ole mingi piiraja eemaldamine. Su tuttava rüsal oli lihtsalt segu tiba lahja, muud ei midagi.
     
  8. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    juhtmed aitavad nii mõndagi. Ja esiteks mitte juhtmed vaid üks juhe "roosa juhe" CDI'st lõikad pooleks. Tegu on pöörete piirajaga. Ja siis vb gaasisiibri vedru ümber metall rõngas, mis ei lase nõela maksimum üles tõusta koos siibriga.
     
  9. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    :roll: Minu omal oli segunõela ja siibrit ülestõusmast takistamas hoopis segusiibri peal oleva kaane sees olev kuldne nn pulk. Keerasid selle küljes ära ja voila.
     
  10. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Üks tuttav tõstis nõela astme võrra ja see aitas :D CDI ei muutnud tal midagi :wink:
     
  11. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Aitas või mitte, aga ära tule teinekord rääkima, et tegu piirajaga. On maale toodud ka hiinakaid, millel ei olegi piirajaid peal.
     
  12. Potaki

    Potaki New Member

    3
    0
    0
    ma võtsin pööretepiiraja maha mis asus kondli siseküljel ja see tuli ainult lahti võtta mitte lõigata :roll:
     
  13. Potaki

    Potaki New Member

    3
    0
    0
    muidu tänan kõiki abi eest :p
     
  14. kassoggy

    kassoggy New Member

    324
    0
    0
    kas freedo 4 on mõtet osta selline sportsummuti või mitte??http://mulgimotoari.ee/?id=10&keel=ee&toote_id=325
     
  15. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Antud sumps ei maksa kindlasti 1000, vaid rohkem ja ei ole mõtet panna, kuna midagi see juurde ei annaks (okey vb välimust)
     
  16. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Ma ei saa aru, miks tehakse selliseid teemasi, kui neid on juba mitu.
    KAsutage ikka otsingut.
     
  17. eero16

    eero16 New Member

    1
    0
    0
    znen 4-taktiline roller 50cc

    kuidas võtta 4-taktilisel rolleril piirangud maha ja kus on see koht või need kohad kus saab maha võtta.ma tahaks et roller sõidaks vähemalt 80-90 km/h
     
  18. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: znen 4-taktiline roller 50cc

    Unistada sa ju võid. Selliseid kiirusi reaalselt(mitte spidomeetrinäidu järgi) sinu roller küll arendama ei hakka.
     
  19. kitseke

    kitseke New Member

    10
    0
    0
    hmm... ta hakkab sellist kiirust arendama siis, kui sa oled talle ostnud mitmeid tuuning juppe, mille koguväärtus jääb sinna 7000.- kanti, iseasi kas see nii väga mõtekas on.
     
  20. kassoggy

    kassoggy New Member

    324
    0
    0
    mul endal ka freedo4,, Kas see juhe mis sinna vario kaane sisse läheb tuleks lahti ühendada või ültse nahhuy võtta??
    See roosa juhtme lahti ühendamine freedo 4 puhul ei aita sittagi,,lihtsalt pärast ei lähe ta sul võtmest käima
     

Jaga seda lehte