Hoiame RK mainet ka reedeöhtustel söitudel..

Discussion in 'Klubist...' started by K-1, Apr 22, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Hei!
    Praegu hästi teemakohane on mopilubade ja söiduvarustuse olemasolu - mul tuli möte, mis köigile klubilistele mitte ei pruugi meeldida... aga need, kellele ei meeldi ei oma eriti sönaöigust ka selles teemas.

    Teema on siis selline, et reedeöhtustel söitudel ( ja ka muudel RK poolt korraldatud kokkutulekutel ning matkadel ) KÖIK,

    kes on alla 14 aasta vanad,
    14-15 aastased ,kellel pole mopeedilube,
    silmnähtava tehnilise veaga rollerid, mis vöivad olla liiklusohtlikud,
    ja köik, kellel pole tsiklikiivrit (ka tagasöitjad ning btw hoki/ratta/skeidi vms kiiver ei ole tsiklikiiver )
    nähtavalt joobes vöi alkoholilöhnadega juht,
    lubadega vöi söiduöigusega juhid, kelle sõidustiil on alla igasugust arvestust,


    saadetakse enne söitu minekut vöi vahepeatustes koju!

    Tean ,et nüüd hakkab jube hala ja nutt ning rääkimine a'la ''Ma olen juba 3 aastat ilma söitnud ja ment pole midagi teinud..'' jne.
    Saage aru, see ei ole vabandus! Mina poleks just eriti önnelik kui möni nörguke 13 aastane oma masinat ei suuda kinni hoida ning mulle näiteks keset linna sisse sajab küljelt/pealt/tagant vöi möni tüüp lihtsalt hormoonidest nii segi on ,et ei suuda normaalselt kambas söita ning hakkab ridade vahel siblima ja söeluma.
    Asja pöhimöte on ikka RK maine hea hoida ja politsei sekkumisel probleemideta söidu jätkamise vöimalus.


    Tuld!
     
  2. RoX*

    RoX* New Member

    38
    0
    0
    Õige ! Pooldan seda mõtet . Aga ei tea palju neid masinaid siis kohale tuleb :lol:
     
  3. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Tubli! Lõpuks võtab keegi asja käsile... Täitsa hea mõte aga kokkutulekud jäävad kuidagi masinatevaegusese siis :D .
     
  4. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Ma ei arva ,et jääb masinavaeseks.
    Neid alla 14 aastaseid on niikuinii suht vähe.. ja need 14-15 aastased ,kellel pole lube teevad need imekähku ära kui neid on sellepärast kokkutulekult koju saadetud.
    Joobes ja kiivrita rollerijuhtidele soovin häid ajukahjustusi ja palju ratastoole!


    Muideks, köik teiepoolsed nöuanded vöi tähelepanekud on vägagi oodatud!
     
  5. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    See olihea lause.

    Muidu ideega 100% nõus :wink:
     
  6. Symster

    Symster Member

    283
    0
    16
    hea mõte.... võib täitsa hästi kasuks tulla
     
  7. roby112

    roby112 New Member

    25
    0
    0
    Samas mina ruttaks ajast veel ette. Varsti uued seadused ju. Üle 16 aastastel võiks ka mopeediluba olla, kui neil pole just suurema kategooria lube.
     
  8. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Ka see oli üks teema tagamötetest, et propageerida lubade tegemist.

    Ja kui seadused järgi jöuavad ARKi regamise näol siis jälle muutuvad ka RK reeglid vastavalt.
     
  9. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Hmmm..Joobes ja Kiivriteta vennad on kokkutulekutel lennanud juba mitmeid kordi minema...
    Tehke load ja siis sõitke, mopeed on sama mis auto!!!
     
  10. pallur

    pallur New Member

    53
    0
    0
    Sinna võiks lisada ka selle, et lubadega juhid, kelle sõidustiil ei ole vastav linnas liikumisele, saadetakse koju. Linn ei ole mänguväljak!!

    Ma muidugi ei ole kindel, kas see on probleem, aga uusi liitub selle klubiga igapäev ja ei või ette teada, kuidas nemad ennast rolleri seljas talitsevad.

    pallur


    Edit by K-1: Olemas!
     
  11. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Pallur, varsti võtame meeskonda inimesed, kes valgusfoori taga taovad liikusmis oskamatud ära ja ei olegi probleemi ;D.



    Edit by K-1: Just nii! Miinimumnöuded on kandidaadile ,et peab olema üle 190 cm pikk ning keha üldmassist 70% peab olema lihasmass.
    Info öigsust möödame uue Musclemeter 2.1-hega. (2.0 puhul esines möötmisvigasid)
     
  12. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Ja siis poleks see enam rolleriklubi vaid beat-the-shit-out-of-you klubi ja vaevalt siin enam rollerijuhte vägapalju oleks :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte