Honda dio. Aidakee :D Tahaks diot pöörde :D

Discussion in 'Help!' started by Reigo Karon, Nov 29, 2017.

  1. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Nimelt peale paagi tagurpidi keeramist ei tule enam karpasse kytet. Voolikud kuivad. Oksab keegi head nõu anda? Roller toimis ennem ideaalselt. Ise arvan et vast mingi sitatükk ees kuskil.
     
  2. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Hei , sain rolleri käima lõpuks, võtsin kaasi siibrir lahti valasin pentsu sisse ja töötab siia maani. 2 matsust käis. Hetkel selline jama et kohapeal ei käi ilusti aga kui gaasi hakkad andma siis vahepeal tõmbab kinni aga kohe hakkab kiirendama. Milles võiks see jama olla ?
     
  3. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Rolleriks on Honda dio af18 1990.
     
  4. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Pildi võtsin googlest hetkel aga masin täpselt sama nagu mul,ainult et ei ole nii palju tuuningut, ja on lillat värvi. :D
     

    Attached Files:

  5. Haljala

    Haljala New Member

    11
    0
    1
    Gaas jääb peale järelikult kui khe kiirendama hakkab.
     
  6. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Nüüdsek olen selle jama ka korda saanud. Segukruvi oli timmist väljas :D. Aga sain paar nädalat sõita ja poole sõitmise pealt suri välja ja enam ei lhe yhestki matsust. Küünal korras säde olemas, kütet tuleb ilusti peale. Õli on. Ei luba ka ega midagi. Sain vahepeal teada et elektri toores ei toimi. Panin rolleri akule juhtmed järgi aga nõel ei liikunud miski pärast. 15-20sec ootasin,isegi kauem. Kas see võib selle seiskumise põhjustada? Aidake :D :D :D Tahaks diot pöördesse :D Hetkel yritan pappi saada ja variaatorit natuke timmida :D Suhtlen teiega ka vahepeal :D
     
  7. Haljala

    Haljala New Member

    11
    0
    1
    Ma sain aeroxi korda, läks külmast peast esimesest löögist tööle ja täna olin tööle hiljaks jäämas seega pidin rolleriga minema, no nagu õnnetuse hunnik, siis kui vaja ei lähe tööle :D
     
  8. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Täna ostsin uue toore klappi aga krt pill ikka ei lähe käima :D Keegi oskab head nõu anda :D?
     
  9. Haljala

    Haljala New Member

    11
    0
    1
    Võta õhufilter küljest ja käsi karpa ette, kohe kui lubab siis käsi eest ära. Ma saan nii
     
  10. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Selge aitäh, täna proovin ära selle süsteemi :D
     
  11. Reigo Karon

    Reigo Karon New Member

    9
    0
    1
    Sellesmõttes mähis on ka väheke kakane sealt seest :D et kas see võib ka yks probleem olla ? Ja kui mähis tuksis kas siis säde on olemas ? :D Ootan huviga vastuseid :D
     
  12. Haljala

    Haljala New Member

    11
    0
    1
    Kui mähis katki, siis sädet ei saa olla. Mähis toodabki ju voolu, et oleks säde. Ja et säde õigel ajal käiks ka.
     

Jaga seda lehte