Hooaja lõpetamine 15.okt

Discussion in 'Pärnu kokkutulekud' started by tennu, Okt 6, 2011.

?

Tulen?

  1. Jah

    24 vote(s)
    61.5%
  2. Ei

    2 vote(s)
    5.1%
  3. Pean kartuleid minema korjama

    13 vote(s)
    33.3%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Niisiis,


    Selleks aastaks on siis asi õhtal. Muidugi sõidame ikka edasi, aga suuremaid kokkutulekuid vast enam ei tule, juhul kui ilmas halvaks lähevad. Korraldajaks olen mina ja otsin kedagi kes rivi lõpus sõidaks ja mahajääjad ära ootaks.

    Tenel
    53439878
    [email protected]

    Niisiis, kogunemine on maxima xxx parklas Laupäeval 15.okt kell 14:00. Selleks ajaks võiks kõik ennast kohale ilmutada, annan ka hilinemisaega. Teeme linnale tiiru peale ja siis seljametsa kiirendama. Enne seljametsat teeme raeküla statoilis peatuse. Kes tangib, kes teeb suitsu jne. Kiirus on täpselt nii suur nagu ma parasjagu vajutan, kuid üritan 45-50kmh piiridesse jääda. Seljametsa poole sõites võib see aga natuke kõikuda. Grupis tagarattalsõit jms keelatud. Juht peab olema kaine.

    Kellel kodus häid kaameraid võtke kaasa, teeme pilte ja videosid.

    Kui ilm kehv on siis kirjutan siia teemasse tund aega enne kokkutulekut kas toimub või mitte.
     
  2. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    peab kah freedoga kokkutulekule tulema ap-d ei saa selleks ajaks kokku :D
     
  3. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Saab jälle neljakesi sõita. :D Tglt me peaks kuus inimest seekord ära mahutama, siis oleks rekord.
     
  4. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    mkm see kord mitte :D ei viitsi enam lükata ;D
     
  5. r0ller

    r0ller New Member

    168
    0
    0
    Täiesti kindlalt veel öelda kahjuks ei saa, aga tahaks nagu ikka kohal olla :)
     
  6. koty

    koty New Member

    166
    0
    0
    Oleks õhtupoole, siis vb jõuaks, kell 14 ei jõua. Sad.
     
  7. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    lähme ikka:D üritan ikka tulla aga üksi väga ei viitsiks.
     
  8. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kellaaeg võib veel muutuda.
     
  9. kaarel08

    kaarel08 New Member

    183
    0
    0
    Kellaaeg on küll veits mööda .. :roll:
     
  10. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    kellaaeg just norm.-
     
  11. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kellaaeg sai selline valitud sest õhtud juba pimedad ja päeval peaks soojem ka olema.
     
  12. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    nonii, praegu raha olemas :D varsti lhen garage, keeran mootori alt, et see puhtaks pesta, mootor jooksis kokku, alu puru karter täis :D eniveis homme proovin ilma immota speedfight süüdet + õiget aju ja uus kolvikomp, ja kui siis töötab ss selle uue nädala sees ostan teistelt need jupid ära ja lükkan päriseks peale, no kahjuks või õnneks muud viga olla lihtsalt ei saa :D ahjaa uue võtme pean ka laskma teha kuna vana kadus ära, agajah nüüd saab korda siis ilmun kindlalt platsi :D terve suvi on mitumitu korda kokku jooksnud ja kõik erinevad asjad ära proovitud nüüd muus viga olla eisaa :D niiet jah, haha suht muinasjutt tuli siia :D
     
  13. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
  14. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0

    Kohe nii õnnetu eksemplar siis?Et terve ilusa suve ära rikkunud:S

    loodame,et kokkutuleku ajal peab ilusti vastu.
     
  15. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    mhm, mootor kõik korralik, aga süüde lihtsalt nikub näkku sellepärast et see immoga versioon, aga peakspeaks korda saama :D täna võtsin mootori alt tegin puhtaks ja vahetasin reduktori õli
     
  16. temps1

    temps1 New Member

    234
    0
    0
    võiks mingi kella 3'est või 4'st toimuda, sest reedel paneb niikuinii pidu ja siis võib raskeks minna kohalejõudmisega, + vb veel mingid jääknähud.
     
  17. ige

    ige New Member

    130
    0
    0
    pöidlad pihku et saaka selleks ajaks uue mootori alla ja siis tulen ka rautselt kokkutulekule sest ei ole viimastel käinud
    kui näete kollast aeroxit linnas liikumas teisipäeval siis olen paltsis rautselt sest siis tähendab et sain tööle ja olen kindel tulija ja kui see seniks ka vastu peab aga seniks siis kõigile päikest
    aaaaa ja muide anti lubas olla teine korraldaja ta ütles
    Anti´
    tel. 51901358


    ja kui on võin olla ka abi korraldaja
     
  18. Allan

    Allan New Member

    17
    0
    0
    kohal kindlalt :D
     
  19. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Üks üksik Neos ka siis kohal minu poolt 8)
     
  20. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Tulen ka üksinda,kuna minu idioodist tütarlaps ei sobi rolleristide seltskonda.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte