Ida-Virumaa matk

Discussion in 'Matkad' started by -monkey-, Juuli 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    Tere .
    Nagu osad teavad, et toimub ka idas matk . Matk toimub peipsi. Kaasa võiks võtta iseennast, masina, telgi, raha.
    Üldiset plaan selline, et algul saame kokku ja siis toimub väike "imetlemine". Samal ajal võid käia poes osta grilli ja alkot ( mitte kanget !)
    Mineku ajal VÕIVAD ka teised rollerid teepeal ühineda. Toimuvad peatused et jahutada masinat ja suitsu teha . Kiirus jääb normaalsetesse piiridesse. Koht kuhu lähme on kauksi. Kellel ujumis tuju siis kaasa ujumisriided ja rätik .
    Masinatest- võivad tullan need kellel soovi ( 50 cc, 70cc, 80cc,125 rollerid ja biked) välimus tegelt erilist ei loe peaasilt tuled küljes oleks ja masin sõidaks.

    KEELATUD- NARKO.

    Tahaks et oleks tore üritus ja mingit vägivalda ega ülbamist poleks. IGAÜKS VASTUTAB ENDA EEST.( sest kui vana joob end täis ja läheb kellegi teadmata ujuma ja upub siis on süüdi ju see kes kõige vanem, aga loodab et kõik on norm. ja ei kaani täis ). Kui kellegil on veel mingeid mõtteid andge teada julgelt !

    Asi toimub 14-15 august . Kes elavad jõhvi lähedal nendega võiks kogunenda algul JÕHVI selveri ees ja sealt edasi liikudes võivad ka inimesed ühineda .
    Kui masin kannatab võib võtta ka taha enda tüdruku , lihtsalt sõbra , ema jne .


    Siia võivad kirjutada kõik kes soovivad tulla ja arvamust avaldada( mitte et see on sitt üritus ) . Samuti ettepanekuid teha .

    KUTSUGE KA ENDA TUTTAVAID KAASA SEST SELTSIS SEGASEM !
     
  2. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Mõni asi pani muigama küll:D
    Aga jah, kui masin alles ja kõik tip-top, siis liiklen ka seal eespool.
    Täna lähen võtan aega ja mõõdan vahemaa kauksi ära, käin teen väikse tiiru sinna ja tagasi.
     
  3. 1-AndrE-1

    1-AndrE-1 New Member

    196
    0
    0
    ma usun küll et keegi tahab oma ema kaasa võtta :lol:
     
  4. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    mõni süstlamutt ikka taha hüppab :lol: :lol:
     
  5. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    ei tegelt see ema asi oli nali aga kui keegi soovib siis palun väga :lol: :lol:
     
  6. newarvuti

    newarvuti Member

    106
    0
    16
    Vaatab, kui ikka piisavalt rahvast tuleb ja saan kodust loa, siis võibolla isegi tuleksin.
    Endal muidu Kymco Agility 50 ning kiiruseks 50km/h, loodan, et sellega liiga maha ei jää.
     
  7. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Nii vahemaa on ligikaudu 55km
    Ise tegin 2 peatust ja sõitsin 60-75km/h
    Kui üritus toimub siis peame arvestama ka teistega ja s6itma mingi 50 km/h, seaduse piirides ikkagi:)
    sest kui 20 masinat mendile vastu s6idab siis tahavad nad kindlasti kellelegi keerata.
     
  8. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0

    Sul on õigus ! Kui 10-15 masinat jõhvist väljapoolt tuleks oleks ka hea , aga mida rohken seda uhkem , niiet kutsuge kõiki kellel masinad kaasa
     
  9. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    kahju küll olin paar päeva tagasi kauksis(mitte rolluga)
    oleks võind teie tripi ajaks sinna sattuda
     
  10. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    trip ju alles toimub 14- 15 august :lol:
     
  11. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
  12. tomahook

    tomahook New Member

    124
    0
    0
    tegelt on vaga hea motte aga mul laks 2 variatori kant katki ja loodan et lejan endale selesk ajaks uue ja tegelt mul tuled ka ei toota :lol: aga see on pox peamiselt et on 70cc
     
  13. juppike

    juppike New Member

    45
    0
    0
    nii vähe sis ongi veel rahvast ..
    ma oma sõna juba andsin , et kui saan siis ikka lähen .kui ei pea muidugi tööl olema ..
     
  14. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    Mul on tutavad kes ei kasuta rk.Aga jõhvit on umb 8-10 inimest kes tuleks . niiet ajage enda tuttavad ka kaasa ja teeme sele tripi ära :)
     
  15. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Kui mopp võimaldab siis olen ka in :p
     
  16. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    Kui töötab ja edasi läheb siis miks mitte :p
     
  17. No-Fear

    No-Fear New Member

    16
    0
    0
    eks ma tulen siis ka aga autoga, saadan teid veic :D teen mõne kiirema vennaga kiiruskatseid
     
  18. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    Up! Mida rohkem seda uhkem !
     
  19. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
     
  20. newarvuti

    newarvuti Member

    106
    0
    16
    Mina tulla ei saa, vaja sünnipäevale minna.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte