kõige hullem õnnetus koolis???

Discussion in 'Kool / Töö' started by Semtex, Sept 17, 2008.

  1. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    mul juhtus siis täna:::
    läksin peale kooli garderoobi tosse võtma ja sain mingi asjaga pähe..
    paari sekundi pärast karjus keegi väkk veri ma vaatasin et wtf ja hakkasin naerma siis karjuti et marko sa veritsed ja ma vaatasin maha ning jõhker vereloik oli maas...
    peas oli 1 cm laiune ja 0,5 cm sügavune auk :|


    kirjutage siia ka oma õnnetused:D:D
     
  2. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Vaevalt, et asi nii hull oli kuna kui sul oleks koljus mõra, siis vaevalt et sind samal päeval koju lastaks.
     
  3. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    mul ei olnud koljus mõra
    lihtsalt aik oli peas
     
  4. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Millega sa siis vastu pead said?
     
  5. vol-com

    vol-com New Member

    231
    0
    0
    Sain teisel päeval koolis kahe :roll:
     
  6. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    ei tea
     
  7. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    kõva õnnetus:D:D
    mul on juba 3 ühte ja 4 kahte
     
  8. defend

    defend New Member

    12
    0
    0
    üks normal värk oli põhikooli ajal veel, kui tegime minestamist siis sai peaga piki invaaliidi teed kukutud pea veriseks. Ja põhikoolis ükskord hakkas matemaatika töö ajal nii halb, et sai klassis töö ajal roopi pandud vot siis oli kõigil nalja kui palju.
     
  9. Fez

    Fez New Member

    95
    0
    0
    Kõige hullem asi oli vast see kui sööklajärjekorras lükati peaga vastu radiaatorit.... peast tuli jõhkralt verd... ise kaotasin teadvuse.. kiirabiga viidi ära...siiamaani ei tea kes lükkas...
     
  10. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Kõige hullem õnnetus ... Mmm võibolla see ,et enne sööklat olen mitu korda ukse paku taha komistanud . Ja siis saavad klassivennad enne mind sööma , suht häbiasi!
     
  11. NOname

    NOname New Member

    158
    0
    0
    Keka tunnis kukkusin rööbaspuult kuna käed higised ja libisesin ning murdsin õlavarreluu ära.3 kuud kipsi.
     
  12. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Kunagi mingi 3a tagasi , ennem pildistamist sai " müratud " klassivennaga nats :lol: ja järsku lõin pea vastu krohvist nurka ära . muhk tuli mingi 1-2cm kõrge ja terav . kooli arst ütles kaa et parem oleks kui see katki oleks läinud , ise ei tea miks aga suht karm . endal lõi pildi paariks sekundiks eest är aja oii kuidas ma irnusin kui see vend kelle pärast mats juhtus mind küsitles ,,oled elus ikka ,oled elus ja mida kõike veel paarsada korda '' , ise ei saanud midagi aru :D muhk oli silmmärgatavalat kerkinud . väga ammune juhtum ja ei mäleta hästi enam :D
     
  13. Raptor

    Raptor New Member

    129
    0
    0
    mingi 4 või 3 klassis , tulin kehkast ja jooksin sööma , suht suur hoog oli sees ja jooksin õpetajate toast mööda , järsku tegi mingi õps ukse lahti ja mina nataki täie hooga vasta ust , korraks lõi uimaseks ja õps oli haigelt ehmunud , niuke lugu siis :D
     
  14. kuivik

    kuivik New Member

    39
    0
    0
    iga päev suht saan vastu hambaid :/
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Jalgrattaga kooli tagaukse juures, esiratas blokeeringusse, tagaratas lennus, üle lenksu, peaga vastu seina.
     
  16. HeXoR

    HeXoR New Member

    38
    0
    0
    kui esimeses klassis käisin sain 9-nda klassi tüübi käest kossupalliga näkku(suht ligidalt jalaga lõi seda) ja siis lendasin paar meetrit kest võimla põrandat... :roll:
     
  17. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    eelmine aasta läksin koolis garderoobi, mis on keldris. tahtsin vist mingi neljandalt astmelt ära hüpata aga kuna trepi kohal on lagi nii madal siis hüppasin peaga vasta lage ja lendasin selili maha ja kuklaga vastu trepiastet. pildi viskas eest ära :lol:
     
  18. Cuum

    Cuum Guest

    0
    0
    0
    2 või 3 klassis jooksin koridoris , uste ääres , järsku tegi üks tüdruk ukse lahti (just hakkasin mööda jooksma) , Pauhhh , uksega pihta , mõnusa lennuga selili .
     
  19. crime

    crime New Member

    4
    0
    0
    1.esimeses klassis teisel nädalal sai niisama mürada ja kukkusin hammastega vastu maad ja plaksti kaks esimest hammast pooleks(mõlemast tükk, mitte päris pooleks).
    2.hüppasin trepist alla ja väänasin jala välja,jubedalt paistes oli. läksime kohe röntgeni aga see ei näidanud midagi(õnnelik õnnetus)
    3.ukse otsa olen kh jooksnud,ei olnud kõige toredam
    4.ja siis kukkus ükskord jalgpallivärav pähe :lol: verd natuke tuli aga ära ei minestanud
    hetkel ei tule rohkem midagi meelde
     
  20. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    ma kah kolmandas klassis jooksin õpade toa uksest pidevalt mööda ja järsku ükskord tegi mingi õps ukse lahti ma panin ikka hea pauguga vastu ust...
    õpsid olid kõik kohe ümber :lol:
     

Jaga seda lehte