Keeway Matrix tuuning!

Discussion in 'Tuuning' started by -Piraat-, Märts 7, 2009.

  1. -Piraat-

    -Piraat- New Member

    15
    0
    0
    Eelmise aasta sai siis "selline loom" ostetud nagu Keeway Matrix ja see sama ka esimene roller.Olen uurinud ja küsinud aga ikka pole eriti targemaks saanud.Soov siis midagi teha just moototipoolest.MASIN ON TÄIESTI STOCK JA POLE MITTE MIDAGI TEINUD.
    1.asi mida on plaanis teha on selline sumps tellida http://www.easyparts.nl/showarticles/0- ... hroom.html aga kas see sobib keewayle?Et tuuningu poolest on hetkel plaanis niipalju et mingi rullikud ja survekad ja düüs.Midagi kallimat pole plaanis nii nipetnäpet asju.Oleks siis tore kui keegi kirjutaks milline düüs ja mida vahetada ja piirajad ka vaja maha jne.
     
  2. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    See sumps peaks sobima. Koos suurema düüsiga pane koonukas ka. Piirajad võivad olla vario, karburaator, õhulugeja ja kui plaanid midagi suuremat teha siis vaheta ülekanne ka ära sest see piirab CPI del.
     
  3. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    Sumps, no okei käib kah parem kui next-r :D Aga samas ma ostaks rullide asemel korraga sportvario , mis tõesti pole väga kallis , mitte et rullide ja variohind kattuks 1:1.
    Aaa sumps osta ikka CPI/Keeway oma, mitte Yamaha või tavaline minarelli ei pruugi sobida 1:1 alla. Kinnitus võib väikseks/suureks jääda (mõtlen seda mootoribloki kinnitust)
     
  4. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Noniih.
    Tore, et kõik next-ré ei võta enam. :D
    Aga nüüd teemasse:

    Summuti küljes on 2 kinnitust, millest tagumine tuleks ära saagida, et saaks eraldioleva kinnituse bloki külge viia. See eraldiolev blokikinnitus sobib perfektselt keeway´le.
    Edasi. Kuna tegemist on CE E9 summutiga, mis vastab euronõuetele, on see ka piiratud.
    Leegitoru alguses läheb kitsendav toru leegikasse. (Leegikas ise on torust 2/3 korda suurem).
    Sellel tuleks 2 keevitustäppi ära puurida ja toru välja kiskuda.
    Piiraja on ka silenceri otsas. (Silinder, mis piirab väljalaset.)
    Kõik mis kirjutasin, on mul omast kogemusest.
    Tegin veel pildi ka, et saaksid paremini aru:
    [​IMG]
     
  5. -Piraat-

    -Piraat- New Member

    15
    0
    0
    Vahepeal siis uurind ja esimene tuuning mida teen on siis....
    Düüs (milline)
    Rullid (milline)
    Survekas (milline)
    Siduri (milline)
    Variaator (Power1 Sportvario)
    Summuti (Tecnigas Tek CE Chroom)
    Klapid (milline)
    Kummijulla minem (milline)
    Kas alguses tuuninguks on see piisav,või on veel midagi sellist mis juurde?Ja kui see in peal palju siis km/h saab umbes juurde?Seda vist raske õelda aga umbes??
     
  6. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Düüs (Tuleb proovida.)
    Rullid (4,5 - 5,5.)
    Survekas (Kollane)
    Siduri (Malossi Fly/Delta.)
    Variaator (Malossi multivar/Polini speedcontrol.)
    Summuti (Tecnigas Tek CE Chroom)
    Klapid (Carbon Fibre Malossi/Polini)
    Kummijulla minem (Õhufiltri)

    Mina paneks sellise listi.
    Endal oli ka kunagi selline list. Veeres küll.
     
  7. -Piraat-

    -Piraat- New Member

    15
    0
    0
    Mul muidu Power1 olemas,ja millised sidurivedrud just?Mida Power1 head/halba on?
     
  8. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    ei tea. Power1 tundub suht säästufirma, aga eks proovi see vario ära.
     
  9. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    Düüs (milline) - alustuseks 78 suurus sobib
    Rullid (milline) - 4,8 gr
    Survekas (milline) - kollane
    Siduri (milline) - malossi fly näiteks
    Variaator (Power1 Sportvario)
    Summuti (Tecnigas Tek CE Chroom)
    Klapid (milline) - malossi carbon klapilehed
    Kummijulla minem (milline) õhufiltri küjest eemalda see julla kust õhku võtab. muidugi võid ka koonusfiltri osta

    kiirus peaks olema umbes 80-90km/h
     
  10. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    ma paneks tiba teisiti, stokk sidur hea kyll, punased sidurivedrud, punane survekas, vario asemel ostaks 17.5 karpa ja 80 dyys kummijulla minema, annab rohkem juurde kui vario, sumpa v6taks zx ja 4-4,5 rullid, klapid ka suht pohkad asjad, non smoking soovitas ka kunagi sellist setti, ja see ikka liikus
    apriliad said kiirenduses kotti
    a void silku 2ra ka portida saad veel v22net juurde, ma l6puks portisin k6ik 50 cc silkud 2ra
     
  11. -Piraat-

    -Piraat- New Member

    15
    0
    0
    Tänud eks uurin asja!!
     

Jaga seda lehte