Klubi liikmetele kohustuslik!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Jan 26, 2006.

  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Pidasin veidike plaani siin ja otsustasin, et midagi peab klubi juures kohustusliku juu ka olema, et ikka inimesed aru saaks, et sa klubi liige oled!

    Nimelt plaan teha kaks kohustusliku asja

    1) Plaan teha enne UUE HOOAJA algust külastus politseisse, et politsei loeks meile karmid reeglid ette ja et kui kellegil on minegid küsimusi, siis saaks sealt ka küsida! Samas isegi kui tead reegleid ei tee paha kui uuesti need ette loetakse. Hetkel tegelen selle asjaga ja uurin millal ja kuidas ja kas üldse saaks seda korraldada!

    2) Iga rolleriklubi liige peab kandma nähtavalt riiete peal rolleriklubi poolt tehtud neoonvärvidega või helkurvesti (selle tegemine alles plaanis midagi konkreetset ette näidata ei ole) ja ilma selle vestita EI tohiks siis tulla enam rolleriklubi sõitudele, sest selle vestiga kujundate te ise meie klubile autojuhtide ees mainet, kui te pidevalt tõmblete ja lollitate, siis võib arvata, et respekteerituks sellise käitumisega ei saa! Vesti hinnad üritame luua minimaalsed, et iga inimene jõuaks neid osta (arvatavasti üle 100kr/tk ei tohiks tulla!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nüüd siia arvamused ja kommentaarid, et kas teile oleks selline asi vastuvõetav?
    Sest mõlemad asjad tulevad kasuks teile, teie rollerile ja ka teistele liiklejatele. Samas ka autojuhid võibolla arvestaksid, siis rohkem kui näha, et tegemist siiski klubiga, aga mitte niisama rolleristidega.
     
  2. alan25

    alan25 New Member

    67
    0
    0
    selline asi on täitsa vastu võetav aga politsesisse mul küll pole mõtet tulla , sest käin praegu auto koolis ja märke tuubin just pähe mida veel ei osanud aga kõik muu on NORM :D:D
     
  3. _EQ_

    _EQ_ New Member

    70
    0
    0
    See teine punkt on väga hea! Vestiga sõitjat märgatakse kindlasti paremini kui vestita.(see lihtsalt torkab silma) Ning tänu sellele vestile võib turvalisem olla.
     
  4. alts

    alts New Member

    25
    0
    0
    Minuarust täitsa hea mõte.
     
  5. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    auto ja roller on kaks erinevat asja ja arvatavasti ei hakata seal nüüd lugema ette LE'si vaid pigem politsei poolsed soovitused ja ka millised kohustused on rolleri omanikul.
     
  6. ummy

    ummy New Member

    103
    0
    0
    ma vist menti küll ei viitsi kohale minna, ei tundu väga huvitav, mida nad ikka seletavad, blabla sõida aeglaselt, arvesta teeolusid, pimedas ära sõida, kui sõidad siis kuidas, tagarattal üle ristmiku keelatud, jne, ei leia selleks suurt vajadust ka, aga nagu alan25 hakkan minagi tegelema autojuhilubadega, nii et see ei tundu väga vajalik, seni kuni laksu ple lastnud enda mingi liiklusteadmatuse pärast seni ei näita politseisse oma nägu, kahjuks või õnneks tundub see veidz aja raiskamisena :)
     
  7. alan25

    alan25 New Member

    67
    0
    0
    no ja vbla kyll ei no mul suht savi see o nhea mõte kyll :D:D
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    vot mina küll ei saa aru mis teil on politsei külastamise vastu? eks me kõik oleme midagi ebaseaduslikku teinud j akindlasti teeme veelgi. kuid politseinike ees võiks me ju paremast küljest ka näidata ennast. ma arvan et nii mõnigi korravalvur oleks leebem.
     
  9. Dasb00t

    Dasb00t New Member

    11
    0
    0
    ei see politsei teema on väärt. seal peab igaljuhul ära käima :!:
     

Jaga seda lehte