Kokkutulekud Järva- ja Viljandimaal

Discussion in 'Kokkutulekute arutlemine!' started by apex, Juuli 18, 2011.

  1. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Tere!

    Kokkutulekute alateemas võiks olla ka Järva- ja Viljandimaa.
    Tean kindlasti, et Järvamaal toimuks päris korralikud kokkutulekud, kuna juba Türil on ntks mingi 15-20 rollerit (Vahest toimund ka Türi sisesed kokkutulekud).

    Viljandimaal ka kindlasti palju rolleriste, kes tahaksid kokkutulekuid teha.


    Päikest! :)
    Apex.
     
  2. peitupaik

    peitupaik New Member

    233
    0
    0
    hahh türil 15-20 rollerit ? unes oled seda näinud. türil migni 5 rollut max mis liiguvad ringi. Paidega kokku tuleks alles migni 20. Aga see plaan on päris hea (Y) ma pean enda load käbe ära tegema -.- Siis lükkan ka nsri sappa.
     
  3. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    No kui kevadel kõik koos rolludega sõitsid, siis tuli neid ikka sitaks kokku väikse linna peale. Mingi 15 roltsi oli kindlalt ära.
     
  4. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    15 päris ei olnud ikka ja paljud ju enam ei sõida ka, aga plaan hea ja võtaks isegi osa, aga tee ära sis, pane kuupäev paika ja mingi marsruut ka ja ma usun et rahvast isegi tuleks :p
     
  5. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Damn, mul vaja masin korda saada kõigepealt, kuigi ei viitsi tegeleda sellega eriti :D
     
  6. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    no aga tee korda ära, ml ka praegu ei sõida, aga teisipäeval saan uued esiamordid ja lenksu kätte ja sis sõidab jälle, niiet tee aga korda oma masin ja sis kokkutulekule :p
     
  7. rainsik14

    rainsik14 New Member

    7
    0
    0
    tuleks ka paidesse kokkutulekule aga kõigepealt on vaja cdid
     
  8. simply

    simply New Member

    8
    0
    0
    paides k6vasti rolluvendi isegi, enne kooli l6ppu sain rollu lihtsalt vb ei ole peale sattund tean paljusid s6pru kellel paides rollu teeme jh kokkutuleku siin ^^
     
  9. peitupaik

    peitupaik New Member

    233
    0
    0
    Load käes nii et olen tulemas kui kuangi tuleb..... Tulen 125cc-ga
     
  10. peitupaik

    peitupaik New Member

    233
    0
    0
    no kellegil on huvi?
     
  11. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    vara veel, mingi 2 kuud läheb vähemalt enne kui midagi teha saab.
    rahu juho, küll saad oma kokkutuleku :D
     
  12. nschill

    nschill Member

    621
    0
    16
    kui kuupäev sobib siin tuleks ka ,
     
  13. peitupaik

    peitupaik New Member

    233
    0
    0
    keegi võiks mingi küsitluse või asja teha kuu kohta ja kes saaks tulla ehk kellel masin olemas naqu kindlalt mitte et migni aah mul mingi lenks puudu või mida iganes eh kui lenk puudu siis pole ju masinat kah... nii et keegi võiks mingi selle küsitluse või asja teha et kes saaks tulla.
     
  14. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    mõttetu teha seda veel, kõige varem märtsi lõpp-aprilli algus, selle kahe kuuga jõuab palju juhtuda niiet praegu ei näe mina sellel küsitlusel küll mõtet.
     
  15. peitupaik

    peitupaik New Member

    233
    0
    0
    no siis kui sul uus masin või rollu koos siis on alles mõtet ; )
     
  16. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    No kas tuleb mingi kokkutulek ?, ise liituksin ka kindlasti
     
  17. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    Me järvakad-viljandimaalased võiksime minna 27 juuni saaremaale Mändjalasse :D, seal suht hea tre.ee pidu kah , mis arvate ?
     
  18. peitupaik

    peitupaik New Member

    233
    0
    0
    Keegi ei sõida türil ju pikka maad peale minu ja jaagu, meil 125cc kah pole päris roller.
     
  19. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    no mul sr ka alles ja korras, kui siin türi-paide kandis on kokkutulek sis võin vabalt rolleriga ka tulla, aga pikemat maad väga sõita ei kannata.
     
  20. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    Aga äkki saaksime kokku teeks kuskil väikse sõidu jne :D, võiksime minna näiteks rapla kardirajale, teeme mõned ringid ning väike grill.
     

Jaga seda lehte