kuidas rollerit käima panna trellist ?

Discussion in 'Õpetused' started by w1l[T], Apr 27, 2011.

  1. w1l[T]

    w1l[T] New Member

    11
    0
    0
    kuidas rollerit käima panna trellist ? sain aru et kuhugi jahutustaldriku juurde ?
     
  2. stennu12

    stennu12 New Member

    380
    0
    0
    Trelli otsa aretad padruni, siis võtad jahutustaldriku maha ning lased väntvõlli otsas olevast mutrist mootorit ringi. :p
     
  3. martvl

    martvl New Member

    15
    0
    0
    ja kus selle tegevuse mõte on ? :roll:
     
  4. stennu12

    stennu12 New Member

    380
    0
    0
    See on selline viimane variant, et kuidas roller käima saada. Muidugi on selleks elektristarter ja kickstarter aga kui need ei tööta siis saab rolleri trellist või lükates käima. :lol:
     
  5. w1l[T]

    w1l[T] New Member

    11
    0
    0
    tänud :p mul oligi kick ega starter ei tõõdand ja käima peab mingi tund aega lykkama :lol:
     
  6. Janek

    Janek New Member

    30
    0
    0
    Ma küll tean, et suht vana teema kuid siiski,

    Mis ime väega te rolleri käima lükkate ?
     
  7. stennu12

    stennu12 New Member

    380
    0
    0
    Tagant sidurikorvi ja siduri aukudest paneme kas poldi või nalela läbi ning lükame. :p
     
  8. Janek

    Janek New Member

    30
    0
    0
    Aga seda ei saa ju pärast enam kätte kui mootor töötab :roll:
     
  9. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Lendab ise ära. ;)
    NixoN´i speedfighti lükkasime koguaeg naelaga tööle. :D
     
  10. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Eriti äge on oodata vist kui nael minema lendab sealt :p
     
  11. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Korra gaasi annad lendab ära.
    Ega sa haamriga seda kuhugi vahele ei tambi ju.
     
  12. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Nael võib sidurit kahjustada, endal mitu korda lasi sidurikorvis sädemetega ringe, kuni välja sülitas sidur.
    Mida sitem ja pehmem nael, seda parem. :D
    Endal suht tehnika ka välja leiutatud selle jaoks juba, üks istub peale sellel lihtne elu. Tagant lükkaja alguses suht surub rohkem taguotsa üles kui ette. Kui liikuma masin hakkab(lohiseb taguots) siis surud taguotsa veidi allapoole ja lükkad tugevalt et nael välja ei kukuks.
    Kui masin juba liigub(koos mootoriga) võib peal istuja maha hüpata ning ise jooksma hakata, roller liigub iseenesest.
     
  13. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    ühesõnaga on lihtsam need debiilsused jätta ja kickstarter külge panna.. vähe veel neid rümasid liikluses..?
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mina näiteks ei sõitnud kordagi liikluses kui kick või el.starter puudus.
    Naelaga hea testida kas läheb tööle üldse.
     
  15. cht

    cht New Member

    18
    0
    0
    ise lasin päris pikalt ringi tööle lükates, kuuskant vahele ja jälle kuuled lendab koliseb tasku ja pärast kuskil jälle:D
     
  16. ekkkuu

    ekkkuu Member

    118
    14
    18
    trelluga on ikka n6me kui s6itad liikluses.Pead trelli ja muttriv6tmeid kaasas kandma.Naelaga ka just pole k6ige parem.Parem osta juba aku v6i kick starter systeem.
    Endal pole ka akut aga Kick starter systeem olemas.
     
  17. O11

    O11 New Member

    85
    0
    0
    Pange jah naelaga, varsti mõnel vennal nael silmas kinni.
     
  18. MaitseAsi

    MaitseAsi New Member

    47
    0
    0
    Hah kui mul elektri starter ja kick ka jamas siis tegin nii et hakkasin nagu lihtsalt edasi lükkama ja kuna kicki pisut võttis siis lõin seda ja see hakkas mootorit edasi vedama lihtsalt joostes mtea kas sellest on kellelegi abi aga see oli minu meetod :)
     
  19. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    :D ma panin ikka ditechi vana küünla siduri vahele :D ühekorra pani ikka pärishea lennuga minema kui pensukas käima lükkasime seda.... hea ,et keegi ette ei jäänud..Siiski soovitan pigem kasutada trelli , kordades ohutum variant :D
     
  20. pakito123

    pakito123 New Member

    15
    0
    0
    Keegi pildi viitsib klõpsata kuhu trell pista kui käivitad?
     

Jaga seda lehte