kustutada ja lukku!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Ducati, Mai 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Asjad mis hetkeks tehtud on :



    Silinder: Stage6 sport pro 70cc Alu
    Väntvõll: Stage6 Hpc+c4 laagrid
    sõrmlaager: stage6
    Summuti: yasuni c16.07
    Variaator: malossi mhr vario
    Sidurikell: malossi mhr wingbell
    Sidur: malossi mhr delta clutch
    Tagataldrikud: Piaggio overrange
    Karburaator:Dellorto PHVA 17,5mm
    Klapilehed:Stage6 carbon
    stock õhufilter-> Malossi e5
    Rihm:Malossi special belt
    Küünal: Ngk R
    Piip: Ngk racing
    Sidurivedrud: Malossi delta clutch punased
    Survevedru: Stage6 medium
    Rullid: Malossi 5,6g
    Düüs: 82



    Välimus:

    Uus kuldpruun pärlmutter värv
    s6 Ssp 4astmega amordikõrgendus
    Stage6 oversize piduriketas 280mm+brembo esipidurisuport
    str8 streetfight piduriheeblid
    str8 lexusstyle led suundadega tagatuli
    Yss racing 310mm gaasiamort
    buzzetti küljejalg
    alu jalamatid nrg kirjadega
    Veljed värvitud pulbervärviga mustaks



    Tehniline:
    Uus mitase tagarehv
    Uus michelin pilot esirehv
    Uus aku
    Uus süütepool koos juhtmestiku ja mähisega
    Esiamordid vahetatud paremate vastu+nrg jaoks ümber tehtud+täis hooldus
    Uus silinder ja kolb , tihendid jms
    uued vedelikud igalpool
    uus õhufilter
    uus tagarattalaager KOYO,simmer
    uus sport summuti
    uus täiskuu väntvõll S6 hpc
    uued rullid ja kõik vedrud
    Uued piduriklotsid ees-ja taga
    Uus sport variaator
    Uus õli-ja veepumba rihm
    Uus reguleeritav tagaamort
    uus reguleeritav sportsidur
    Uus piip
    Lisatud küljejalg
    uus veorihm
    uued tugevamad väntvõllilaagrid(c4)+simmerid
    Uus veepumba rihm+ veepumba remontkomplekt
    Õlipump eemaldatud,õli otse bensu sisse
    Uus kolb (0km)
    Uued tihendid





    Sai ta siis ostetud 2009 aasta suve alguses,kevade lõpu poole kasutajalt rainerros.Kuna endal isal firma ja saab üle värvida masina , siis valisin just selle rolleri sest kõik muu peale välimuse ''TUNDUS'' korras olevat.ostsin ta siis ära , kondlid olid tal väga halvas seisus , epal oli tal tutikas elektrisüsteem ,terve juhtmestik oli uus ja kaasa sai just välismaalt kohale jõudnud tutika põlvedeesise kondli. Maaler tegi kondlid korda vähem kui ühe päevaga ja juba kolme päeva pärast olid kondlid nagu tutikad:

    Alguses:

    [​IMG]
    Kondlid tulid värvist:

    [​IMG]
    [​IMG]


    Värv oli algselt süsimust , aga värvipoes pandi sisse liiga palju terasid ja siis muutis ta selletõttu ka värvi , aga ise värviga väga rahul sest väga ilus värv on.
    kohe mõne päeva pärast sai vahetatud igast jama variaatoris ja karpas , panin ta enamvähem timmi , ostsin malossi e5 koonuse ja suurema düüsi,kergemad rullid ja välimuselt tuli ssp amordikõrgendus. Sõitsin siis temaga paar sada kilomeetrit ja siis oli vaja saada võimsust juurde, ostsin ühe mõtetu summuti , stage6 pro replica kroom
    [​IMG]
    [​IMG]
    välimus ilus aga sitt hääl ja ülejäänu veel sitem, koos summutiga sai pandud kollased sidurivedrud ja 4,5g rullid,sõitsin selle summutiga pool hooaega ja siis müüsin ta maha ning ostsin yasuni r alu ning lisaks 5,6 rullid ning uued variokõrvad. läksin yasuniga proovisõidule ning 400m pärast jooksis mootor kokku kuna kolvi stopper jooksis lahti,kohe sama päev sai roller omale uue silindri,kolbi,tihendid jne. ja lisaks panin peale stage6 medium surveka, millega oli kiirendus lihtsalt hämmastav , arvestades seda et tegu on 50-se mootoriga.vahepeal sai roller str8 lexusstyle led tagatule millele on sisse ehitatud suunatuled , tulega olin väga rahul kuni hakkasid ükshaaval ledid läbi põlema , ja nüüdseks mängib niisama lolli siis küll vilgub ja strobob jne.
    Igatahes ostes vaatasin , et roller ikka väga korrlaik , ainult välimus vaja korda teha ja uus tagarehv,mille vahetasin ära nädal aega pärast ostu ja nüüdseks on rolleri alla läinud pea 18000 krooni , sinna sisse kuuluvad kõik tuuning jupid,kuluosad mis on välja vahetatud jne , aga mitte rollerihind ise , see on veel eraldi 8500 krooni :).

    Nüüdseks on roller saanud omale väga palju uusi juppe , näiteks yss racing reguleeritav tagaamort,sportsidur,sport variaator jne , seda täpsemalt siis all olevas listis ja plaanis on veel panna peale stage6 sõrmlaager,70-ne sport pro silindrikomplekt ja c4 laagrid koos simmeritega :).
    Ühesõnaga roller on tehtud peaaegu täpselt selliseks nagu ma seda unistasin , et oleks ja täieneb iga hetkega üha enam.

    Roller näeb hetkel välja selline :

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Mario Piaggio nrg DD50 06

    Nonii , keegi pole vahepeal midagi kirjutanud , nii kaugel asi siis , et eile kruntis maaler kondlid üle,esmaspäev lähevad värvi alla,variokaas on juba värvitud ja külge pandud.Uus aku sai ka külge pandud .

    tegin mõned pildid ka iphonega , vabandust kvaliteedi pärast :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Alguses oli selline:
    [​IMG]

    krunditud kondlid:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. suburban

    suburban Member

    458
    0
    16
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50

    ei n2e pilte:S
     
  4. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50

    sry,lolli küsimuse pärast, aga sa ei maininud mootorit kas töötab või ei
     
  5. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50

    jah,mootor on täiesti korras ,ls on alles 1100.
    Üleeile panin punase tosooli sisse ja ostsin täissünt castroli õli ka
    Siis pesin üleni ära kõik , tegin rehviläigendiga rehvid üle jne
    kolmapäevaks peaks masina kokku saama , kui ilmad lubavad saab sõita ka.
    lähiajal tahaks sportsumpa ka panna,arvatavasti stage6 pro replica(mitte kroom).
    Väike probleem on ka ,spido näitab miilides kiirust hetkel , mulgist öeldi et mingit nuppu pealhoides peaks km/h tulema ette aga mina seda ei suutnud :D..
    PS!neid kondleid mis pildil krunditult pole ,need lähevad ka värvimisse ,lihtsalt neile polnud krunti vaja , ainult lihvida oli vaja ,need tehakse ühe niismäärdega kokku krundi asemel ja siis esmaspäev kogu kupatus värvi alla.
    Velgi hetkel värvima ei hakanud,sest sain need hästi puhtaks ja minu arust on ilusad küll .

    Lõpptulemus on midagi sellist:Ainult et need hõbedased kondlid sees pool on ka mustad.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Tagatule tahan ka sellise mulgist tellida,sest esiteks see on ilusam ja teiseks seal on sisseehitatud suunad ,see porikas kus standardis tal suunad on,selle lõikasin ma kohe küljest ära.:D
     
  6. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a.

    suht odav oli sellel ikka.Endal muidugi sama masin väga hea pehme, mugav sõita :) Kütusekulu on muidugi väga suur, aga palju edu sulle sellega.
     
  7. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a.

    Nonii väike uuendus.Kondlid värvitud , homme lähevad peale siis uusi pilte , praegu telefoniga tehtud , sest ei olnud plaanis garaasi minna,aga sattusin sealt mööda kõndima siis mõtsin et tahan ikkagi kondleid näha :D.Telefoni kohta isegi hästi see kvaliteet , sest värvikambris oli hästi ere valgus :)
    Paar pilti ka siis :

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Tegelikult oli see värv must , aga värvipoes pandi liiga palju tera värvi sisse ja siis nats värv muutus,aga päriselus on väga ilus nii :p
     
  8. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a. VÄRVITUD JA PILDID!

    WTF mingi eriti ilus Nrg tulemas jälle
    Hea teema leidsin
    Ootan gondlid peal pilte, päikese käes.
    See asi hakkab päikse käes ikka reaalselt läikima.
     
  9. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a. VÄRVITUD JA PILDID!

    Väga kena minu meelest :) Muidugi mis sa hakkad mootoris kah veel tegema ??
     
  10. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a. VÄRVITUD JA PILDID!

    Haigelt hea must, tahtsin khm kunagi taolist tooni, realselt kena.
    Ainult võiksid veits värvilisemaks ta teha väiksemate osadega vms.
     
  11. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a. VÄRVITUD JA PILDID!

    Ma mõtsin jah , et tahaks stage6 racingut aga tahan veel enne uurida , et kui kaua see vastu peab jne :D.
    Varsti saab tööle minna siis saab hakata vaikselt ostma juppe :p
    siis ma vaatsin et see kiesleri undertail teeb tagaotsa päris ilusaks ja teistsuguseks, see on ka plaanis panna :).
     
  12. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a. VÄRVITUD JA PILDID!

    Lootsin tänasest tegelikult rohkemat , et saaks kõik kondlid peale , aga ei jõudnud nii kaua seal garaasis kükitada ja jäi esikondel panemata ,üks pilt ka,võiksid ilusad ilmad tulla siis läheks teeks kuskil heas kohas ilusaid pilte:p
    Panen pildi milline ta ostes oli ja siis pildi milline ta hetkel on :) .



    PRAEGU:
    [​IMG]


    OSTES:

    [​IMG]
     
  13. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a. VÄRVITUD JA PILDID!

    Teema pealkiri peab välja nägema nii "kasutajanimi, rolleri mark, aasta"

    Muidu mulle hullult meeldivad sellised veljed. Värv on ka väga kena!
     
  14. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Re: Mario Piaggio Nrg DD50 2006.a. VÄRVITUD JA PILDID!

    Tõeliselt ilus roller on :) Saaks selle esigondli ka veel perfektseks, oleks mega, aga vähemalt minu silma ei riiva see isegi praegu :p
    Tüüp käis täna minu pool ka, panime peale E5 koonuka, saime viimasel hetkel Dorpsilt veel katte ka koonukale ja tundub, et hakkas veits paremini liikuma.
    Nagu ta ütles, enne läks 60km/h, nüüd läks 91km/h, väike vahe vast ikka :D
    Aga timmis ei ole veel ikkagi, tule millalgi uuesti läbi, mängime veel nõela ja seguga veits, täna läks kiireks lihtsalt nati..
    Sest kui alguses kohalt minema süstid, siis löriseb ikka parajalt :p
    Lükka sportsumpa alla ja hüppa läbi siis ;)

    EDIT: See 70cc plaan on sul hea, väga korralik sett oleks nt Polini Sport 70cc silku, Yasuni R sumpa, Polini Speedcontrol variaator ja tõusedki lendu :)
     
  15. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: Mario Piaggio NRG DD50 2006.a.

    jõhkralt kena värv ikka aga jh sportsumm kuluks ära edu projega
     
  16. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    Re: Mario Piaggio NRG DD50 2006.a.

    Mul jetforcel nii, et kui süüde lihtsalt sees ja nuppu all hoian, vahetab km ja miilide vahel. Kui masin käib siis saab nuppu allhoides trippi nullida ja kui spido kontrolli teeb siis saab kellaaega sättida. Pmst proovi igatepidi, kuidagi ikka saab km/h peale, või kergem mulgisse helistada ja sealt täpsemalt üleküsida. Muidu vägailus roller jah. ei saanudki aru, et kas esigondlil ikka siis kinnitused katki või miks see peal pole?
     
  17. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Mario Piaggio NRG DD50 2006.a.

    Üleeile panime ka SSP amordikõrgenduse peale , läks kohe märgatavalt paremaks , on parem sõita ja läks välimuseltki üsna palju ilusamaks :)Aga esikondliga on natukene jah jama asi,kuid see ei sega eriti.Probleem on sellega selline , et see esikondel oli alguses juba väga halvas seisus , pmts kolmeks osaks +mõrad ja augud olid sees , sulatasime koos maalriga tinutuskolviga mõrad kinni , panime pahtli , alt klaasriidega veel igaksjuhuks ja kruntisime jne, vaatsime et vägahea siis maaler hakkas värvima ei juhtunud midagi aga kui lakk peale läks siis oli näha kuidas hakkasid ükshaaval vaikselt mõrad välja tulema :D kõigepealt oli kaks väikest mõra täpselt seal kohas kuhu ma plaanisin panna stage6 kleepsu mõtsin et no pole hullu , aga nüüd kui olen kaks päeva sõitnud on asi läinud veel hullemaks , neid väikseid jooni on seal ikka omajagu:D.Oli 56 düüs sees alguses , nüüd panime 80 düüsi+e5,tänus kasutaja raghzale 8) Terve raghza garaasi põrand oli punast tosooli täis , sest karpast hakkas igast voolikust tosooli voolama,panime ühe vooliku kinni hakkas kuskilt uuest august tosooli välja ajama,panime teise augu kinni siis hakkas kuskilt ujuki kambrist seda välja ajama ja lõpptulemus oli peaaegu tühi tosooli paak , üleeile just panin täis paagi :D See e5 mis peale sain pandud on suhteliselt p****s.teisipäeval lähen käin mulgist läbi ja ostan sealt uue e5-e , praegune on ühe klassivenna oma mida ei kõlba garaasi nurkagi seisma jätta , tuleks kiiremas korras ära visata :D.
    Sportsumpa saab ka millalgi peale , tahan lihtsalt natukene mõelda oma tuleviku plaanidest selle rolleriga , et kas ma panen sellele ka 70-se silindri või mitte ja vastavalt sellele valin kas panen stage6 pro replica või yasuni r-i :p


    aa ühe asja avastasin veel kui nüüd garaasi jõudsin , et originaal õhufilter hoidis karpat kinni et ta üles alla ei hüppaks , aga nüüd koonuse panime külge , nüüd karpa keerleb selle koleektori küljes , ja ükspäev väänab karpa slele kollektori puruks , nüüd peab sinna ka midagi välja mõtlema et see karpa ei hüppaks niimodi.
    lenksukondlid võtsin ka maha sest tahan downhilli panna , selleks tulema attackist tellida see lühikene puks , sest kui see pikk puks panna siis on lenks kiivrist üleval pool :D:D
    Aga rohkem polegi midagi öelda , ükspäev loodan saada kellegi kellel normaalne kaamera on ja ilusad pildid teha ja siis panen siia üles ,Ja muidugi peab ka ilm olema ilus,mitte paduvihm ja muda :)

    Ahjaa , see ka , et spidosse sain km/h tagasi,aga mul on mingi väike elektri kala seal ka , selline asi et sõidad siis järsku lööb spidos kaheksad ette ja siis kiilub spido kinni , keerad süüte välja , siis on ikka spidos kaheksad ees,eelmine omanik vahetas süütepoole seal ära , ma arvan et mingi mass saab kuskil pahasti ühendust,selle peab ka igaksjuhuks üle vaatama ükspäev.

    Esikondel nüüd on peal , lihtsalt viimane pilt siis tehtud kui veel külge polnud jõudnud keerata seda :)


    mul paar pilti on , kui see esikondel algeliselt peal on , pole kinnigi õieti , aga nüüd on kinni.:

    Selle sumpa värvisin ka üle nii kauaks kuni uue sumpa saab :
    [​IMG]

    [​IMG]

    Neid originaal suundasid ma külge ei pane , panen sinna võred ette ja suunad parktulede asemele ette.
     
  18. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Re: Mario Piaggio NRG DD50 2006.a.

    Sõbra SR'il, millest rääkisin, oli sama jama karpaga.
    Aga ära muretse, ta ei lõhu midagi ära, lihtsalt ma ei keeranud seda täiesti tugevalt kinni, sest mõtlesin, et ehk on vaja veel midagi sättida. Keera ta tugevalt kinni ja on paigal ilusti, ma usun :)

    Peace 8)
     
  19. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Re: Mario Piaggio NRG DD50 2006.a.

    Esigondel ple ilusti kinni ju ?? Aga mis 80 düüsiga pooma ei hakkanud ?? ja mul on spidol samamoodi et alguses on kõik kaheksad ees.
    Aga võta spidogondel maha ja vaata äkki on to otsik spido kyljest lahti.
     
  20. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Mario Piaggio NRG DD50 2006.a.

    Ei nüüd on kinni,ei hakanud pooma , sest panime koonuse ka.
    alguses küll,aga mul lööb sõites järsku kaheksad ette.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte