Lauriiii15 VW Corrado 1.8 118kw 1990

Discussion in 'Lugejate autod' started by lauriiii15, Sept 7, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Tekkis ka mõte et teavitaks millega ringi liigun jne.
    Eelnevalt siis olnud Golf 3 2.8 VR6 128kw 1992 , peale seda Honda Accord 2.0 96kw 1998 ja nüüd siis tuli see.
    Kõige pealt siis sellest mis kapoti all.
    Mootori tüübiks siis G60 millel maha võetud originaalis olev ülelaadimine ja asendatud Garreti turboga, lisatud veel Blow-off valve ja Chip ning pöördeid laseb kuni 7200, sammuti ka sport summuti ja koonus. Ehk siis kõvasti rohkem väänet ja kw kui originaalis 8)
    Hetke seis siis selline et oleks vaja kütte paremini peale jooksma saada, kas siis suuremad pihustid, turbo rõhku alandada või siis kütte rõhk suuremaks ajada, muud hullu polegi aga üle 4k hing kinni mootoril.

    Seest poolt siis :
    Täis nahk sisu, elektri aknad, elektri peeglid, Sport istmed nagu ikka, auto 4 kohaline, 2x peeglid päikese sirmides, käetugi taga, kerega ühilduv toon klaas.
    Vigadest siis niipalju et vaja oleks summutit natuke keevitada, paar pisidetaili salongi muretseda, makki pole ja spido koos valgustusega tööle saada.

    Väljast:
    Üle värvitud 2 aastat tagasi, rooste puudub, katus must, taga anti tiib mis muudab oma asendit 110km/h pealt ning Corrado VR6 kapott, 15" valuvelg koos flantsiga.

    Üks pilt ka siis müügi kuulutusest :
    [​IMG]
     
  2. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Kuipalju see siis maksma läks?
     
  3. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Mingi 1300 Euriga oli müügis minumeelest ;)
    Mega kaua oli müügis see, vahepeal käis kah mõte läbi aga ei julgenud osta ;)
     
  4. vännu

    vännu New Member

    155
    0
    0
    tra seee suht seksikas masin
    edu :D
     
  5. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    +1 8)
     
  6. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Müügis oli ta 1500.- ja vahetasin ta oma eelmise auto vastu.

    Natuke mõtlemis ainet:
    Siiamaani on mul olnud 3 isikliku autot, ühtegi pole vanematelt ega kellegilt saanud, ostnud olen ma 1 auto, maha müünud 0 autot.

    EDIT: nii kui vajalikud osad saan et turbo paika timmida, läheb auto dyno peale et näha palju siis kw ja nm see 1.8 välja väänab
     
  7. uimpz

    uimpz New Member

    716
    0
    0
    LOOM ÄRA LIIALDA NÜÜD aga mulle meeldib see auto..
    .. nii kaua kui veel liigub. 8)
    Carrating.org, seal veel paar pilti sellest aja ära unusta kleepsu mulle anda :p
     
  8. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0
    see juba täitsa kena ju :D
     
  9. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
  10. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    :lol: Seda rohkem väänet ja kw OLI kunagi.
     
  11. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    ???? Olen sõitnud sama autoga mil sama mootor originaal seades ja värskelt kap remonditud ja ei liikunud nii hästi kui mul praegu juba, eks siis ole näha kui asja timmi saan, hetkel eriti ei sõida kuna kardan et võib lahja segu puhul kokku joosta, ainult suure vajaduse korral ja üldiselt rahulikult video ainult selleks et näha mis auto juba nüüd suudab (loll põhjus küll aga jah, video läks käiku ka turbo klubis et näidata rõhu kella liikumist ja pöördeid)
     
  12. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Täitsa sõidetav, aga video küll lamp
     
  13. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Video jah suht mõtetu, eks millagil üritab midagi paremat teha. Aga nüüd siis niipalju et täna siis sai tubo rõhku alandada wastegate klapiga ja asi töödab päris hästi nüüd, eks natuke ole veel timmimist, aga nüüd vähemalt ohutu sõita, ning liigub ka päris normaalselt edasi, paremini igatahes kui VR6 liikus 8)
     
  14. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    no räägi asjast ka....
    0-100?
    umbes kw,nm jne?
    kuigi minuarust esiveolise turbotamine täielik idiootsus.
     
  15. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    No otse loomulikult ju :lol: Ostke endale kõik beeemmveed nagu peremeeski. Vat see on autu.
     
  16. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    kw ja nm saab alles siis teada kui üks kord asi dynoni jõuab, aga hetkel peab ootama nv kuna nädala sees tööl ja ei ole erilist aega katsetada, pm oleks vaja natuke rõhku juurde keerata, hetkel sai siis natuke liiga madalale (0,5 bar) hea oleks kusagil 0,8 bar. Muud polegi aga klapp ülimalt si**ast kohas ja peale proovi sõitu peab ootama et sumpa ja turbo maha jahtuks et käsi ära ei kõrvetaks, aga õnneks nüüd enam vähem teada kui palju waste gate varrast krudima peab et enam-vähem paraja rõhu kätte saaks.
     
  17. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    See on sul varsti laiali. Ma ei tea miks, aga mul on selline tunne.
     
  18. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    +1

    Sa peaks parem investeerima suurematesse pihustitesse ja kütuse pumpa. Lihtsalt wg-d lahti kruttides võib hakata see sul varsti detoma. Mis aju üldse kasutusel on? Originaal ajuga sa ei saagi seda tööle ju kõrgema rõhu korral.
     
  19. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16

    issand jumal................................
    mõtle ka nüüd natukene loogiliselt, mitte ära hakka kohe kellegile ära panema..
    esiveolisel ei ole ju üldse pidamist, katsu aind kuidagi üle 200kw stabiilselt maas kinni hoida kui esivedu on(tegelt juba ~150kw juures läheb üsna raskeks, kui tahad kiiret starti teha) taga- v nelikveolisel on see tiba lihtsam ülesanne, sest kogu mass ju koguneb g-jõudude tõttu taha ning surub perse maha = rohkem pidamist ja parem kohalt minek
    ja sulle ikka jääb see peremeh bmw kuidagi maru ette, keegi ju ei rääkinudki bmw-st, maailmas on päris palju teisigi tagaveolisi autosi, ehk siis kadedusest ? :)))
     
  20. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    kuuule müristus,võõpad omal kossid ka oranziks,siis ehk kadedust vähem? 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte