Liikmemaks

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 20, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Niisiis äkki tekitaks mingi liikmemaksu, sest nagu näha on, siis enamjaolt igal kokkutulekul on saanud nati midagi pruugitud ja kuna ma nüüd viimasel kokkutulekul jäin ~400kr. kahjumisse, siis võiks mingi väikese kogumise teha enne kokkutulekut!
    Mis oleks teie arvates normaalne summa kuus?
     
  2. Geto1boy

    Geto1boy New Member

    25
    0
    1
    iga kuu 50.-
    et naq selle eest et oled klubi liige!
    aga see on halb kui N: ma maksan ja ma ei tule mõni kokku saamine kohale, siis mu rahaga tehakse paha :D
    aga idee ise-enesest on suhtkoht hea !
     
  3. Priit

    Priit New Member

    22
    0
    1
    Mingi summa võiks olla küll.
    See on juba oma viga, kui kokkutulekule ei ilmu :D
    Ma pakun välja iga kuu 25.-
    Sest pmst ikkagi igaüks ostab omale ise kokkutulekutel enamus kraami...
     
  4. Geto1boy

    Geto1boy New Member

    25
    0
    1
    no davaika
    teeme siis 25.-
     
  5. alan25

    alan25 New Member

    67
    0
    0
    jah 25 :)
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    noo vaatame kas veel on sellega nõus olevaid inimesi!
     
  7. Sten

    Sten New Member

    13
    0
    0
    25.- nõus
     
  8. tact81

    tact81 New Member

    14
    0
    0
    jah.. (Y)
    25 eeku kuu laduge iga kuu raha :D
     
  9. Gilera

    Gilera New Member

    16
    0
    0
    Liikmemaksu vastu pole midagi aga kuidas selle kogunemine peaks toimuma. Sest seal kus liigub raha seal on ka Maksuamet kohal. Kui makstakse kellegi pangakontole siis lendab Maksuamet oma karvase käega vahele. Sest riik tahab ju oma osa saada. Olgugi, et summad on väiksed on tegu ikkagi rahapesuga. Selleks, et ametlikult liikmemaksu koguda peab olema juriidiline klubi koos oma pangakontoga ja põhikirjaga. Ühesõnaga igavene jura. Muidugi on võimalus, et keegi klubiliikmetest peab ühiskassat ( vastastikusel usaldusel ). Antud isik annab enne ja peale üritust aru milline on rahaline seis. Liikmemaksu vajadusest veel seda, et nagu siin juba kurdeti, et kui ma ei tule kokkusaamisele ja minu raha eest mõnuleb keegi teine. Liikmemaks kohustab sind rohkem klubi üritusest osavõtma. Samas see lõppsumma ei saa ju suur olema, rohkem sümboolne summa. Hetkel vist ~24 liiget x 25= 600.- krooni. Seda raha võiks kasutada mingil suuremal üritusel väikesteks auhindadeks. Või siis klubi logo / kleepsu väljatöötamise jaoks. Nii et mõtted tööle, sest liikmemaksu idee on hea.
    Oi, vabandust! Ma ei lugenud korralikult eelmisi postitusi. Ma mõtlesin, et 25.- on aastamaks aga jutt on hoopis 25.- kuus. Siis on juba vähekese suuremad summad mängus.
     
  10. tact81

    tact81 New Member

    14
    0
    0
    aga jah aasta võib ka olla see oleks igale ühele oma liitreid bensiini juurde kui aastas on 25 eeki
     
  11. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Muidugi võib maksuametiga tulla probleeme, kuid kuidas nad saavad tõestada, et tegemist on mingi äriga? Samahästi võib öelda, et ta oli mulle võlgu ja maksis raha panga arvele või siis, et ta võtis mul laenu ja nüüd maksab järelmaksuga tagasi. Ma usun, et hetkel ei tohiks küll maksuamet tulla, aga kui summad liiguvad suuremaks, see tähendab, et liikmeid koguneb juurde siis võib tekkida selline probleem ja sellepärast üritan teha mittetulundusühingu, aga selleks on vaja 18 aastast vastutavat isiku, mis eeldab jällegi seda, et me peabme ametliku asjaga veidi ootama. minu mälujärgi on liikmeid 37-38 hetkel ja kui kõik maksavad 25.- on kuus ~950.- mis ei ole tegelikult kuigi väike summa, muidugi selle raha eest saaks koheselt teha kleebise tellimused jne, aga rahvas te peate ikka edasi ka mõtlema, ok see kuu maksate 25.- aga teine kuu on vaja ka maksta 25.- kas te ikka tahate maksta, sest raudne värk on see, et 38'st inimesest maksab kuumaksu maksimaalselt 20nd inimest :)
     
  12. alan25

    alan25 New Member

    67
    0
    0
    mina maksan kindlalt aga mitte talvel või peab tavel ka mksma ????:D
     
  13. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Talvel toimuvad ka juu kokkutulekud!
     
  14. petka

    petka New Member

    4
    0
    0
    hm. kuidas jääb "siitkandi" rahvaga. hetkel kyll neid eriti ei ole a tulevikus kindlasti..
    ?
     
  15. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Mis te siis arvate palju olete nõus kuus maksama ja seda siis 12 korda aastas.
     
  16. alan25

    alan25 New Member

    67
    0
    0
    ja olen nõus juba mitu korda öelnud ;);)
     
  17. Geto1boy

    Geto1boy New Member

    25
    0
    1
    jaa teeme siis kuus 25 kulli ja vask !
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ja paljud teist maksaks :D pooled maksimaalselt!
     
  19. Geto1boy

    Geto1boy New Member

    25
    0
    1
    kõik maksavad ! vähemalt ma loodan !
     
  20. Gilera

    Gilera New Member

    16
    0
    0
    Eks see ebatõenäoline ole, et kõik maksaksid. Esimene probleem tekib sellega , et mida ma selle eest saan. Paraku nii mõnigi mõtleb niimoodi. Kuna liikmeid on üle vabariigi siis kindlasti kõik ei saa osaleda kokkutulekutel. Enamus liikmetest on Tallinnast või siis Tallinna lähiümbrusest. Järelikult ka siis toimub enamus üritustest Tallinnas. Aga kuna klubi on alles nii noor siis oli see hooaeg sisseelamise aeg. Eks järgmine hooaeg läheb paremini ja tehakse ka pikemaid väljasõite.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte