Massu VW Golf III GTI 1992 2.0 85KW

Discussion in 'Lugejate autod' started by massu, Jan 9, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Teen siis igavusest kah enda hetke liikurist teema.
    Masinaks on siis Golf III GTI, sai selle auto kasuks hetkel otsustatud kuna head odavad jupid ja kütusekulu on ka vastav mootorile.
    Kuna hetkel kasutuses ka üks E36 siis golfiga eriti ei sõidagi :D Hetkel masin kasutaja Kristjani juures remondis ning ega midagi hullu ei ole, aga ega ta nüüd hea ka pole. Aga sõidab ja süüa ei küsi.
    Vahetatud saab siis kasti õli ja kasti kulunud hoob, mõned tihendid ja voolikud.
    Kuna eriti masinast vaimustuses ei ole, siis on ta juba ka müügis ning soov oleks saada midagi suuremat kas siis e36 või e34.
    Lisasi masinal ei ole kui välja jätta klaasist el. luuk ja mingi ajuvaba immo mis käib närvidele :D
    See on mingi kenwood mis keerutab plaate ja taga ka mingid hädised ovaalid. All on BBS kärgvelg + korralikud naastud.
    Eks elame ja näeme mis masinast saab. Mõned pildid ka...

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Täitsa normaalne punn, aga häirib see et on 2 ust :D aga velg sobib!
     
  3. v2ikepano

    v2ikepano New Member

    74
    0
    0
    Kus masin müügis on ja mis hind?
     
  4. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Eel -viimasel pildil uus projektikas? Muidu suht plank, igav värv ning jama numbri märk.
    ei tegelt, löö se mõlk välja eest ja paranda värvivead ära, muidu võiks 100kw ne ikka olla ;)
     
  5. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kaks ust häirib ennastki. Aga värv, lisavarustus ja number ei häiri üldse. Põhiline, et ikka masin sõidaks ega golf ei ole teab mis ilus masin, et peal peaks olema ulme värv ja lisavarustust nagunii enamasti ei kasutaks ju. Numbrimärgi vingumisest ei saa ma üldse aru, et mis see juurde annab? :D
    Müügis on ta A24 http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

    Iluvigadega talvel tegelema hakata ei viitsi kui auto on suveni (mida ma kahtlen) siis suve poole kindlasti saab teda järele aidata.
     
  6. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Liigutab see 85kw seda kere normaalselt edasi ?
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    kuule arvata on , isegi 1.6 mootor veab golfi täiesti hästi edasi 8)
     
  8. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Mind ennast pani ka v2ga imestama kuidas see mootor seda kere liigutab. Aga noh selliste ilmadega ei saa nagunii 6iget efekti k2tte plus sidur ei haaku ka nii nagu v6iks.
     
  9. Anduu

    Anduu New Member

    13
    0
    0
    GTI peaks kuni 140-150 päris nobe isegi olema. Peale seda sõidaks nagu seina-rohkem jõudu ei ole, et edasi astuda :p
    Vähemalt minu GTI oli selline. Kui kuivemaks läheb, proovi järgi, millal sinu omal sein ette tuleb.
    Karvast pagassi ja roosasi jänkusi ei tule? :lol:
     
  10. Suurloom

    Suurloom New Member

    339
    0
    0
    Päris kena auto :) , ega see 2 ust nii häiriv ka pole . Mulle meeldib :) .
    Tegelikult ma tahaks pöörata tähelepanu auto numbrile , kuna seal on tähtedeks ASK , järelikult PASK :D .
    Loodame , et Massu ei võta seda nalja nii tõsiselt .
     
  11. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ma siiski karvase pagassi teed ei lähe, aga olegem ausad tegelt sinu pagassis see roosa jänku oli nagu rusikas silma ;)
    Usun, et kui ilmad kuivaks lähevad, siis juba mingi teine liikur, kaua ei kannata ühe autoga sõita ju :D
     
  12. FIX

    FIX New Member

    103
    0
    0
    mis nissanist sai? pidid ta ju lõpuni tegema.
     
  13. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Õues lume sees ei olnud enam võimalik teda teha. Asjaolud muutusid vägagi palju.
     
  14. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    tahad öelda et asi oli selles et lumi tuli maha ? :lol:
    tundub et sul pole viitsimist ühe asjaga kaua tegeleda.ei saand hakkama ostsid uue ja nüüd tahad jälle uut.osta midagi püsivat ja korralikku
     
  15. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    krt sul autode osas ikka läheb järjest allapoole...vast saad ülespoole tagasi:D
     
  16. RolleriKaspar

    RolleriKaspar New Member

    528
    0
    0
    no see golf on ta kunagisest mesast ikka kõvasti parem, järelikult on ikka ülespoole läind, vähemalt minuarust.
     
  17. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    peale kritiseerimise unustasin mainida muidu et golf 3 mulle meeldib ja samuti meeldib ka sinuoma täitsa.gti liigub ka piisavalt hästi ja velg kena ja auto üldmulje on hea.
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kuna pidin auto sellest töökojast välja ajama kus oli soe, siis tõesti polnud enam kusagil autot teha, miinuskraadidega ei pahtelda ja värvi ju. Oleks saanud küll oodata kevadet ja soojemaid ilmasi, aga ei viitsinud. Alati suvepoole võimalik osta mingi prohektikas.
     
  19. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Garaaside rendi hinnad pole nüüd küll põhjuseks projekti auto maha müüa.. ,aga eks sul ole omad põhjused. Mõistan kuid sama kahju kui sul endal hetkel tagaveolisest nissanist ;)
     
  20. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Noo soendusega garaazid hakkavad kusagil 1200.- kuu plus siis küte ja elekter. Ei oleks välja mänginud ikkagi. Aga see selleks, läinud ta on ja mis siis ikka. Elu läheb edasi ning jääb rohkem aega ka eraelu jaoks mis on väga positiivne minu meelest.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte