Minim2gnus, Canon EOS 600D

Discussion in 'Fotograafia' started by minim2gnus, Apr 20, 2014.

 1. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
  Tervist. Viimasel ajal hakanud natukene rohkem tegelema pildistamisega ning mõtlesin ka teile oma pilte tutvustada. Endal veel korralikum kaamera puudub ning siiani kõik pildid tehtud sõbra Canon EOS 1000D'ga. Igatahes kriitikanooled ja õpetussõnad oodatud :p

  Pildid siit:
  https://www.flickr.com/photos/magnuslehiste/sets
   
 2. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
 3. Stay_Here

  Stay_Here New Member

  933
  0
  0
  Re: Minim2gnus, Fotoshoots

  Mõni täitsa ilus, aga need pildid inimestest on küll täitsa tavalised perealbumi fotod...
  Edu ja head õppimist!
   
 4. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
 5. Hans

  Hans Member

  121
  0
  16
  600D on väga populaarne kaamera. Enamasti hinna ja kvaliteedi suhte pärast. Elukutselised soovitavad algajatele just seda, sest see on piisavalt hea ja odav, et fotomaailma siseneda.

  Ostsin endalegi 600D ja sain lisaks veel 75-300 objektiivi. Kuna ma filmin rohkem, kui pildistan, siis pööratav ekraan on mu lemmik omadus sel kaameral.

  Pean tõdema, et su pildid on keskmisest kõvasti paremad. Pilti ei tee kaamera, pilti teeb fotograaf. Kaamera on lihtsalt vahend, millega "nurki maha lihvida".
  Märkasin, et sul on üles pandud ühtedest objektidest palju pilte - võta vähemaks. Just need, mille suhtes kahtled, kas on hea pilt või mitte. Ära pane üles "enamvähem" pilti. See tõmbab keskmist alla. Kui ühest (näiteks) rollerist on 3-4 parimat pilti, siis on sellest küll ja veel. Ei ole vaja neid kahte just-in-case lisapilti. ( http://i.imgur.com/7YUxCPx.jpg )

  Ära karda croppida - aga ära üle kah pinguta. Kui pildi servas või nurgas on mõni teine objekt, mida seal ei tohiks olla, cropi või töötle välja. See võib terve pildi päästa. (peegel paremas servas: https://www.flickr.com/photos/magnusleh ... 588875981/ )

  Eemalt tehtud pilt (nagu see eeltoodud "üleliigne" pilt) oleks põhjendatud, kui sa kasutaksid "kolmandiku reeglit" ( http://www.photovideoedu.com/Portals/0/ ... %201-2.JPG )

  ALATI kuula ja küsi kriitikat - muidu ei tea, kuidas ennast parandada või arendada.

  Kui ma ei eksi, on selle rolleri ühe esiamordi (vist parempoolse) alumises otsas täke, mille ma ise sinna tegin, kui ühel hooaja avamisel mingil vennal kolonnis sumpa alt ära kukkus. ( https://www.flickr.com/photos/magnusleh ... 162711531/ ) Ja värv peaks olema Harley Davidsoni originaal "oranž". :D
   
 6. madis'

  madis' Member

  912
  0
  16
  Sa oled nii tark!
   

Jaga seda lehte