Moderaatori valimine Vol#4

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Aug 26, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kuna uusi liikmeid on palju juures, siis vaja ka meeskonda juurde.

    Täida lüngad:
    Kasutajanimi:
    Ees- ja perekonnanimi:
    Vanus:
    Eelnevad kogemused:
    Miks just sina:

    Moderaatorid valitakse täidetud lünkade ja eelnevate postituste alusel!


    Töökohustused:
     
  2. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Kasutajanimi: Raghza
    Ees- ja perekonnanimi: Rait-Rivo Rohtla
    Vanus: 17
    Eelnevad kogemused: rxt.planet.ee kunagine administraator, ning kaks väiksemat foorumit, kus olen olnud administraator ning moderaator.
    Miks just sina: Olen põhimõtteliselt alati foorumis, loen läbi kõik uued teemad ning austan korrektset kirjapilti, ausust ja viisakust :p
     
  3. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Kasutajanimi: Brabus
    Ees- ja perekonnanimi: Raiko Kaldoja
    Vanus: 13
    Eelnevad kogemused: On olnud mingeid enda csi foorumeid,ning http://pikselauto.dmgamez.pri.ee/index.php päris kauaaega admin.
    Miks just sina: Ma olen küll suhteliselt noor,aga jagan kirjateksti jne. Olen suht tihti sees , külastan RK-d päevas üsna tihti ning suht palju on igasugust spämmi mida ilgelt kustutada tahaks.

    Kokkutulekutel hakkan ma käima siis kui saan 14.
     
  4. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Kasutajanimi: Sandrew
    Ees- ja perekonnanimi: Sander Ziugov
    Vanus: 15
    Eelnevad kogemused: Olen olnud moderaator imudel.pri.ee's
    Miks just mina: Sest käin RK's mitmeid kordi päevas, ning vaatan enamik uutest teemadest läbi ja vahepeal jääb palju vigu silma, mida kõrvaldada/parandada.
     
  5. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Kasutajanimi: rollerdaja
    Ees- ja perekonnanimi: Kevin Lepind
    Vanus: 14
    Eelnevad kogemused: olin motoclub.pri.ee administraator selle klubi algusajal
    Miks just sina: käin rolleriklubis päevas mitmeid kordi, olen võimeline parandama teiste vigu, sest emakeel väga ei lonka (olen üldjuhul koolis emakeeles viieline olnud), olen aus ja kohusetundlik ning arvan/loodan, et just mina võiksin olla tulevane moderaator
     
  6. focusman

    focusman New Member

    37
    0
    0
    Kasutajanimi: focusman
    Ees- ja perekonnanimi: Indrek Joonas
    Vanus: 17
    Eelnevad kogemused: Kahjuks või õnneks pole siiamaani moderaatori staatusega kokku puutunud, kuid kunagi pole ju hilja :wink:
    Miks just sina: Kuna viibin foorumis üsna tihti, hakkab silma palju ebakorrektset emakeelt. Samuti annaksin oma panuse kasutajate korrale kutsumisel ja nende abistamisel.
     
  7. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Kasutajanimi: kevxx123
    Ees- ja perekonnanimi: Kevin Puusepp
    Vanus: 15
    Eelnevad kogemused: Kunagi mängisin weebipõhist rallimängu mfs2 ja olen mode seal siia maani(käin sees täidan kohustusi)
    Miks just sina: Käin Rolleriklubis mitu korda päevas ja kaua ja loen teemasi ka,panen tähele kirjavigu ja oleksin valmis neid parandama ja teisi aitama ka.
     
  8. Karluha

    Karluha New Member

    35
    0
    0
    Kasutajanimi:Karluha
    Ees- ja perekonnanimi:Karl Lukk
    Vanus:17
    Eelnevad kogemused:Kahjuks ei ole aga saan hakkama moderaatori tööga.Kuna tegime sõbraga enne kodukaid.
    Miks just sina:Kuna olen suht koguaeg sees kui arvutis olen ja vaatan alati kõik teemad läbi jne.
     
  9. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Kasutajanimi: Ice
    Ees- ja perekonnnimi: Matheas :)
    Vanus: 16
    Eelnevad kogemused: Moderaator foorumis http://www.starpump.ee, samuti ise püstitanud mitmeid foorumeid (mis on nüüd juba maha võetud). Samuti mitmetes teistes erinevates projektides kaasa löönud
    Miks just sina: Konkreetselt põhjust nagu polegi, kandideerida ju võiks. Austan Eesti keele korrektsust (siin on kohati ikka parajat õudust küll korraldatud). Samuti juba mitu aastat rolleritega tegelenud.. http://www.microgrupp.ee Ei pea seda primaarseks, aga kõrvalt võib ikka tegeleda.
    Mis seal ikka... head valimist. :)
     
  10. KeewayRacing

    KeewayRacing New Member

    25
    0
    1
    Kasutajanimi: KeewayRacing
    Ees- ja perekonnanimi: Kaido Nagel
    Vanus: 15
    Eelnevad kogemused: Eelnevad kogemused praktiliselt puuduvad, aga ma õpin kiiresti ja saan kõigega hakkama.
    Miks just sina: Külastan tihti foorumit ja loen enamik teemadest läbi, aga alati on postitustes vigu mida tahaks parandada.
     
  11. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Kasutajanimi: harrisan
    Ees- ja perekonnanimi: Harri Olak
    Vanus:15
    Eelnevad kogemused:eek:len olnud üle 1,5 aasta umbes sama suures foorumis moderaator
    Miks just sina: Külastan rk-d igapäev, päevas külastan seda tihedalt, kui just kodust eemal pole. Tavaliselt vaatan kõik uue teemad läbi, ja igalpool jääb midagi silma mida parandada või muuta.
     
  12. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    Kasutajanimi: Alpss
    Ees- ja perekonnanimi: Albert Valge
    Vanus: 14
    Eelnevad kogemused: Eelnevad kogemused puuduvad kuid usun, et saaksin ilma suuremate probleemideta hakkama. Miks mitte proovida moderaatori tööd esimesena just Rolleriklubis.
    Miks just sina: Külastan Rolleriklubi vähemalt 5 korda päevas, kuid vahest rohkem ja vahest vähem. Alati jõuan ühe külastusega kõik teemad läbi vaadata ning nii mõneski teemas jäävad silma reeglite rikkumised. Samuti oskan Eesti keelt korrektselt ning õigekirjaga probleeme ei teki. Olen ka tähele pannud, et enamus moderaatorid on pärit Tallinnast ja Tartus oleks nagu vähe mode'si kes saaksid kokkutulekutel kasutajatele hoiatusi teha jne. Äkki olen see mina ?... Eespool öeldud töökohustusega saaksin kindlasti hakkama.
     
  13. sixa

    sixa New Member

    221
    0
    0
    Kasutajanimi: sixa
    Ees- ja perekonnanimi: Sigmar Jallai
    Vanus: peaaegu16
    Eelnevad kogemused:kunagi oli enda foorum, rohkem kogemusi pole.
    Miks just sina: mul samad põhjused, mis enamustel: külastan foorumit iga päev ja pikaajaliselt. oleks kooli kõrvalt hea millegagi tegeleda. Eesti keelt oskan hästi ja foorumites meeldib ka käia. Eelistaksin ärimaailma osa, sest seal ei pea väga palju rollerite alal aitama, vaid rohkem tegelema vigade parandamisega.
     
  14. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0
    Kasutajanimi: Yourdream15
    Ees- ja perekonnanimi: Martin Trossek
    Vanus: 16
    Eelnevad kogemused: Selles vallas veel kogemusi ei ole, kuid sooviksin neid omandada.
    Miks just sina: Sest iga päev käin mitmeid kordi foorumis ning loen 95% teemadest läbi. Silma jäävad paljud vead mida saaks parandada ning uute kasutajate teadmatus reegliste suhtes. Emakeel on üle keskmise (koolis oli 5) . Foorumistaaž on ka juba piisav.
     
  15. doffen

    doffen New Member

    102
    0
    0
    Kasutajanimi: doffen
    Ees- ja perekonnanimi: Kristjan Reinvee
    Vanus: 15
    Eelnevad kogemused: Ennem ei ole olnud, aga kogemused tulevad töö käigus.
    Miks just sina: Päevas külastan foorumit tihti, et olla uuemate teemadega/asjadega kursis.
    Paljudes kohtades olen näinud teemast mööda rääkimisi. Tahaks hoida foorumit puhtana ja
    kirjavigadeta. Eesti keel on koolis 5.
     
  16. vanss

    vanss New Member

    166
    0
    0
    Kasutajanimi: Vanss
    Ees- ja perekonnanimi: Allar Allandi
    Vanus: 14
    Eelnevad kogemused: Pole . :oops:
    Miks just sina: Käin rk's tõesti väga tihti ja loen põhimõtteliselt kõik teemad läbi . Arvan, et mingi mode võiks olla ka mitte professnionaal, nagu näiteks mina? Arvan, et suudan ka olla hea moderaator.
    Muidugi loodaksin saada siis sellel alal pisut targemaks .
     
  17. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    Kasutajanimi: v2ikeRasmus
    Ees- ja perekonnanimi: Karl-Rasmus Soosaar
    Vanus: 15
    Eelnevad kogemused: Puuduvad
    Miks jsut sina: Käin iga päev foorumis. Mis sellest et ei postita aga uued teemad vaatan üle. Ja tihti peale jäeb midagi silma.
     
  18. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Kasutajanimi: seeolenmina
    Ees- ja perekonnanimi: Christian Sibul
    Vanus: 16
    Eelnevad kogemused: umbes 4 foorumit Administraatori staatusega, Yu-Gi-Oh, CS 1.6 foorumites põhiliselt...
    Miks just sina: mainiks ära, et ma ei taha seda kohta sellepärast, et siin mingit eesti keele õpetajat mängima hakata, kuna ise just kõige tugevam sellel alal ei ole ( lõpueksam oli 4 ), kuid siiski tahaks paarile inimesele siin õpetust jagada, kes pika jutu peale ikka aru ei saa, ning arvavad, et on maailma nabad.
     
  19. RaXBoY

    RaXBoY New Member

    115
    0
    0
    Täida lüngad:
    Kasutajanimi: RaXBoY
    Ees- ja perekonnanimi: Ragnar Kiivit
    Vanus: 17
    Eelnevad kogemused: Endal Kaks foorumit, Mõlemad Cs-i omad http://cssas.own0.com/ on yks sellest, ja olen koffer-is ka veel mode, kogemusi on kuskil 4a kanti.
    Miks just sina: Sest ma käin mitu korda päevas foorumis, ei ole sellist päeva kus pole foorumis käind ;)
    Olen leidnud paar viga foorumist millest olen teavitand massut jne :)
    Olen tähelepanelik, aus ning olen olnud korralik mode ;)
     
  20. Kristjanh

    Kristjanh New Member

    107
    0
    0
    Kasutajanimi:Kristjanh
    Ees- ja perekonnanimi:Kristjan Haljand
    Vanus:15
    Eelnevad kogemused:pole aga tahan neid saada.
    Miks just sina:Ma olen suht palju foorumis ja vaatan kõiki teemasid. Ja kui leian mingi vea,proovin parandada.
    Küll postitan vähe ,aga rohkem loen. Eesti keel oli vähemalt eelmine aasta 4. Ehk siis, õigekiri selge.
    Luban et olen aktiivne ja korralik moderaator.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte