Moderaatorite valimine VOL#3

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Dets 11, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kuna RK's on postituste arv meeletult tõusnud, siis abilisi vaja veel juurde.
    Loodan näha inimesi kes ei spämmi ja räägivad tarka juttu:

    Täida lüngad:
    Kasutajanimi:
    Ees- ja perekonnanimi:
    Vanus:
    Eelnevad kogemused:
    Miks just sina:

    Moderaatorid valitakse täidetud lünkade ja eelnevate postituste alusel!


    Töökohustused:
     
  2. Paaul

    Paaul New Member

    26
    0
    0
    Kasutajanimi: Paaul
    Ees- ja perekonnanimi: Paul Põder
    Vanus: 16
    Eelnevad kogemused: Kodukootud foorumites
    Miks just sina: Kuna käin tihti siin foorumis ja mulle ei meeldi need
    spämmijad ,soovin aidata neid taltsutada.
     
  3. --hussar--

    --hussar-- Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Kasutajanimi: --hussar--
    Ees- ja perekonnanimi: Kristjan Lilles
    Vanus: 13
    Eelnevad kogemused: Väiksed
    Miks just sina: Sest olen põhiliselt koguaeg foorumis ja jälgin kõiki uusi poste ning hea meelega võiks ka natuke nokkima hakkata :)
     
  4. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    Kasutajanimi: GReddy
    Ees- ja perekonnanimi: Werner Ruul
    Vanus: 14
    Eelnevad kogemused: speedclutch.undead.ee administraator
    Miks just mina: Aitaksin foorumit korras hoida , kuna olen väga huvitatud rolleritest käin siin lehel ka tihti , võin aidata RK`l korraldada siin Lõuna - Eesti kokkutulekuid ja üldse Lõuna Eesti poolel silma peal hoida ja kui vaja kunagi kleepse vms Tartu kanti saata aitakasin hea meelega laiali jagada. Eriti huvitab foorumi õigekiri ja selle parandamine. Olen olnud rolleriklubi"speedclutch" administraator ja tänu sellele oskan kasuta foorumit ning valmistada kujunduslikke elemente.
     
  5. flymadman

    flymadman Bännitud Bännitud

    46
    0
    0
    Kasutajanimi:Flymadman
    Ees- ja perekonnanimi: Ranno pilisner
    Vanus: 17
    Eelnevad kogemused:Olen olnud rate Mode ning ka ühes väikeses foorumis aga aja puudusel loobusin aga nyyd on aega piisavalt üle ning kui selline võimalus avaneb,miks ka mitte?
    Miks just mina:Selle pärast et ma lihtsalt sobin sinna ja Mode peaks ka see inimene olema kes teab rolleridest midagi ning aitaks neid kes on hädas mingisuguse asjaga. Miks ka Mitte?
     
  6. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    Kasutajanimi: Speed fighter
    Ees- ja perekonnanimi: Taavi Tann
    Vanus: 15
    Eelnevad kogemused: Olin paaris mudeli foorumis admini abiline ja vähemalt 3 kohas moderaator.
    Miks just mina: Ei suuda lihtsalt lugeda osasi postitusi, kus lause sisust üldse aru ei saa. Rollerite kohapealt on teadmised 5+. Aitan heameelga(teen seda praegugi) Olen ka korraldanud kokkutuleku, kuhu tuli kohale metsik arv rolleriste. Rk on arvutis koguaeg ja külastan seda iga vaba hetk. Põhiline mida teha tahaks on postituste muutmine( Pildid tuleb õigesse mõõtu panna)!!!
     
  7. nevermore

    nevermore New Member

    113
    0
    0
    ...

    Kasutajanimi: nevermore
    Ees- ja perekonnanimi: Tarmo Joab
    Vanus: 15
    Eelnevad kogemused: kahjuks moderaatori staatust pole eelnevalt olnud.
    Miks just mina: Olen veendunud, et minust oleks kasu, olen jälginud foorumit ja väga palju jääb silma puhast nö prügi. Mootoritest jagan suht palju, olen kindel, et suudan aidata paljusid abivajajaid. Osalen RK kokkusaamistel ja foorumit külastan ka tihti.
     
  8. krossboy

    krossboy New Member

    88
    0
    0
    Kasutajanimi: Krossboy
    Ees- ja perekonnanimi: Kevin Kuusik
    Vanus: 13
    Eelnevad kogemused: Pole
    Miks just sina: Sest käin väga tihti siin lugemas ja tean midagi ka endaarust, ja ma olen tubli foorumi lugeja.
     
  9. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    Kasutajanimi: Raks100
    Ees- ja perekonnanimi: Ragnar Tapver
    Vanus: 12 Kohe nüüd saan 13
    Eelnevad kogemused: Mul on hetkel enda tehtud foorum. Ja see värk suht lihtne.
    Miks just sina:Mulle meeldib aidata Rolleriklubit ja ka teisi inimesi Rolleriklubis. Täidan kõik kohustused mis mulle antakse.
     
  10. rem4605

    rem4605 New Member

    12
    0
    0
    Kasutajanimi: rem4605
    Ees- ja perekonnanimi: Rem Jürgenson
    Vanus: kohe 17
    Eelnevad kogemused: Väga paljudes foorumites mode. Enda omas adminnina.
    Miks just sina: Olen uus siin foorumis. Ei salli tühja juttu. Jälgin teiste kirjutamisi. Meeldivad rollerid, ning nendega puutuvad küsimused.
    Külastaksin foorumit ja hoiaksin silma peal, mille modereerida saaksin!
     
  11. Kaspi

    Kaspi New Member

    90
    0
    0
    Kasutajanimi:kaspi
    Ees- ja perekonnanimi:Kaspar Raamat
    Vanus:16
    Eelnevad kogemused:puuduvad
    Miks just sina: Hea meelege läheks hoopis keeleosakonda kuna Rolleriklubi kasutajata emakeel on ummargune 0
     
  12. xzburnoutzx

    xzburnoutzx New Member

    121
    0
    0
    xzburnoutzx
    Lembit Tedder
    16
    Kogemused isetehtud kodulehtede haldamisega
    Aitaksin luua korra ja täpsustaksin infot mootori alal. Mootori teemadel on tihti palju mõttetut juttu mida keegi millegipärast ei kustuta ega täpsusta. Tuuningu ja Help all on ikka sellist juttu, et kuul pähe. Võibolla tõesti mõni arvab, et kui rulle on vaja vahetada siis tuleb Apsse joosta või muud taolist. Plaanisin mingisuguse rolleri parandamise ABC tegemise, kui moderaatori staatuse saaks.
     
  13. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Kasutajanimi:brooker
    Ees- ja perekonnanimi:Arthur Puhm
    Vanus:14
    Eelnevad kogemused:Administraatori/Moderaatori staatust pole kahjuks varem olnud
    Miks just sina: Sellepärast,et ma käin igapäev foorumis ja loen kõiki poste ja nii mõndagi oskan ma aidata!
     
  14. l33k

    l33k New Member

    154
    0
    0
    kasutajanimi: l33k
    Nimi: Steven Turk
    Vanus: 14 hetkel veel
    Eelnevad kogemused: 2 foorumis olen admin olnud. Oskan põhimõtteliselt kõike ja kui midagi ei tea oskan otsingu mootoreid kasutada. Hetkel olen veel liider ühes foorumis http://www.unlimited.pri.ee/foorum , kuid see just tuli ja seal vähe rahvast.
    miks just mina? : No põhimõtteliselt tean arvutitest palju. (9 a olen tegelenud ehk 5 aastaselt hakkasin pihta ) Samas jagan ka rolleritest asju parajalt et moderaator olla. Ja need mida mõned postitajad kirjutavad on jube ( laused,laused, sõnavead ) Ning eelnevalt mainisin, kui midagi ei tea siis vähemalt oskan kasutada otsingu mootoreid. RK foorumis käin ka suhteliselt tihti. Enne kooli korra tavaliselt käin läbi siis peale kooli siis peale trenni ning õhtul istungi aind sees. No muidugi toimetan ka teiste asjadega, aga RK foorum on all lahti. Ma hoiaks RK foorumis korda : ei laseks spämmida, ropendada, sõimata teisi RK liikmeid ja üldse Kogu RK-d . Ja veel aitaksin suurima hea meelega hoida ka kellegil RK counter-strike servut üleval ( cs kogemusi 3 aastat ) :) Ma täidaks kõik kohustused ja eales ei kuritarvitaks neid !
     
  15. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Kasutajanimi: Sandrew
    Ees- ja perekonnanimi: Sander Ziugov
    Vanus: 14 a
    Eelnevad kogemused: kahes foorumis olen mode olnud
    Miks just sina: ei tea miks mina :) ega's paha ei tee ju, võin ka seda ylearust OT'd maha lasta. Mingit elusuurt tahtsmist mode olla pole, aga võib ju, saaks vähemalt enda teemat koras hoida ja muidugi korrstaks ka teisi teemasid...

    Ciao
    Sandrew
     
  16. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    Kasutajanimi: v2ikeRasmus
    Ees- ja perekonnanimi: Karl-Rasmus Soosaar
    Vanus: 14
    Eelnevad kogemused: rollerfix.itguru.pri.ee mode ja harjumaa rolleriklubi mode.
    Miks just sina: Kuna mulle meeldib aidata rolleriklubi. Käin siin lehel vähemalt 7 korda päevas.
     
  17. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    Kasutajanimi: kutsa99
    Ees- ja perekonnanimi: Silver Poom
    Vanus: 16
    Eelnevad kogemused: rollerfix.itguru.pri.ee admin.
    Miks just sina: Kuna mulle meeldib aidata rolleriklubi.
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Moderaatori vol#3 valimise tulemused:
    l33k, xzburnoutzx, speed fighter, Paaul
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte