Motoexotica 2008

Discussion in 'Üritused' started by flipslide, Märts 12, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    Selline võimalus siis;)
    Et toimumas 28 märts-30 >Tartu Näitustemajas Motoexotica 2008 ,kus eelmine aasta oli 10,000 külastaja kanti
    Selline pakumine siis modedele ,et saaksin meile tasuta pinda ,juhul kui promome motoexoticat rolleriklubi banneril!
    Et oleks siis vaja kiiret vastust et saaks hakata detailsemaid asju arutama! ;)
    Märtsikuu viimasel nädalavahetusel (28.03. – 30.03.) kogunevad motohuvilised taas Tartusse. Messikeskuses peetakse 5. korda motonäitust MOTOEXOTIKA.

    Kolmepäevane mess pakub AS Tartu Näitused messihallides vaatamist ja kogemist kõigile huvilistele.

    Motoexotika võtmesõnadeks on:

    Mootorrattad
    Motokaubad
    Uute motoriiete demonstratsioonid
    Kehamaalingud
    Motoklubid
    Tätoveeringud
    Eestis ehitatud mootorrattad
    Tuunitud motorollerid
    Cobra kitautod
    Ja palju muud...
    Avatud on ka spetsiaalne messipubi.

    TOIMUMISE AEG
    28. märts – 30. märts (reede - pühapäev)

    TOIMUMISE KOHT
    Tartu Näitused messikeskus

    MESS ON AVATUD
    Reedel, 28. märts 12-18
    Laupäeval, 29. märts 10-18
    Pühapäeval, 30. märts 10-16

    PILET 50.-
    sooduspilet 35.-
    perepilet 110.-

    PÕHITEMAATIKAD
    Tsiklid, motokaubad, uued motoriided, kehamaalingud, motoskulptuurid, motoklubid, motosport, tätoveeringud ja palju muud

    PARKIMINE
    Messikeskuse parklas ja ümbruses on parkimine tasuta.
    Korraldajad paluvad vältida auto jätmist Kreutzwaldi tänavale, sest see võib
    tekitada ummikuid.

    KUIDAS TULLA ÜHISTRANSPORDIGA
    Kesklinnast saab AS Tartu Näitused messikeskuse juurde bussidega nr 6, 8, 16 ja 16A. Teiseks variandiks on tulla liiniga number 33 Tuglase bussipeatusesse ning kõndida mööda Eesti Maaülikoolist suunaga Tallinna poole. Õige pea jääbki vasakut kätt AS Tartu Näitused messikeskus.



    Marek;)
     
  2. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Plaan supper, aga räägi maksumusest? Palju m2 pinna üür maksab?
     
  3. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    No minu kaudu saax tasuta ,kui eelnevad tingimused täidetakse ;)
     
  4. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Väga super versioon oleks küll..... kui meie klubil oleks midagigi kuskile riputada. Pole meil ei kleepse, bännereid, lippe, särke, pusasid.

    Variant oleks muidugi improviseerida ja see bänner ise teha - valget tekstiilriiet saab igast kangapoest, žabloonid löikad paberist välja ja annad aga spray värvidega tuld. Lisaks möned RK kobedad vörrid ja tutvustusflaierid klubi tegemiste ja olemuse kohta. Aga ma arvan, et keegi ei viitsiks jebida sellega.. kahjuks.

    Foorumi bänneril vöib vabalt promoda - ma vaatan, et ega siia niikuinii eriti reklaami ei osteta. Sellest räägib aga Massu vöi Naxi lähemalt..
     
  5. Dnop

    Dnop New Member

    114
    0
    0
    Bänneri poolt saaksin aidata nt tikkimisega, isal tikkimismasinad olemas( no ikka korralikud [mitte mingi käsitsi kraam :d] ), Flaiereid poleks raske "teha" , kleepse saab ka ju alati "teha" .. Vörridega aint natuke rohkem muret, mis vörrid sinna siis välja läheksid?
    Idee superluks, aga teostamisega raskusi natuke.
     
  6. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    Pakun välja, et mingid omapärased, mitte, et ohh mul uus värv peal ja kohe näitusele :roll: (kui just mingi eriline värv ei ole ;))
     
  7. sixa

    sixa New Member

    221
    0
    0
    polegi vaja ju midagi erilist peale rollerite, teete mingeid kleepse ja siis siit ilusamad rollerid.
    ma kavatsen minna see aasta. esimest korda.
     
  8. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Pigem adminitele..

    Aga muidu idee on hea. Ise saadaks Kickassi ja Naxi Apriliad ja Tanni CPI. Need kolm kindlasti :wink:
     
  9. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Ilusaid masinaid on ju veel palju: JuSS-i Area 51, Harrisan-i ja Goofy Aeroxid jpt.. Nii et eks pigem need, kes enda masinaid ilusaks ja eriliseks peavad, andku teada soovist sinna rollerid välja panna.
     
  10. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    ise lähen kindlalt. tavai tartu ja muu linna kenad rollerid ajage kokku ja viige kohale. näitame mida ka rolleri aladel tehakse. naxi võiks täitsa vabalt kui saab transpordi tuua ka tartu omale enda oma. kindlasti kickass ja teised, kasvõi see tanni cpi,kuna neid eriti ei tuunita. Kõik võtke ühendust ja organiseerige ;) Raghza ütles õigesti, neid võiks tulla ikka selliseid mis ei ole täiesti tipud aga eripärased. Goofy oma sobiks sitaks sinna kah !!
     
  11. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    :O:O:O
    Banneri all mõtlesin hoopis midagi kergemat:D:D:D:D:D
    Vaadake see asi mis siin rk kodulehel yleval vilgub (Rolleriklubi jutukas,See firma kes myyb nyyd malossi asju jne)
    Loodan et saite aru ehk siis sinna tulex panna motoexotica 2008!!!!!!
    Ja üks kindel roll on minu oma kui ma valmis saan!;)
    Ülejäänud vaatab ja arutab!
    OOtan siis adminnide vastust kas on nõus panema or not kuna arvan et naxi ise tahax kah oma sri viia seega lükka üles;)
     
  12. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    Asi niikaugel et lähipäevil ilmub rolleriklbui kodulehele motoexotica banner ja siis saame mõned kohad motoexoticale
    Üks kindel koha saaja on kickass-apriliaga
    Ja praegu rohkem ei tea arvatavasti ka naxi kui viitsib kuna tema siis tegeleb selle banneri panekuga ja mina kui valmis jõuan,kuid ei ole kindal kas jõuan nii et annan teada;)

    Kes siis kenasi rollusi tahab näha siis tulgu vaatama;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  13. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Millest jälle mina ei tea??? :oops: :roll:
    Räägi üldse pinna suurusest mis oleks võimalik saada. Niisama meeter korda meeter alal ei ole mingit lõbu olla.
    Kuna asiu Tartus, siis ilmselt meil poleks kusagil Tartus ööbida. Usun, et Tallinnast saaks muidu Stagga pulti ja autole käru järele.
    RK kleebised, pusad, särgid saan see nädal kätte. :roll:
     
  14. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Kui muidu kellegil endal placi ei ole siis saaks sebida linnast välja mingi 13-15km odavamat motelli.
     
  15. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
  16. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    Asi siis igat pidi räägitud ja pinda antakse 30m2
    Et saatke ES kellel huvi oleks tulla;) 28-30 märts oma rolluga näitusele;)!!!!
     
  17. Antu

    Antu New Member

    254
    0
    0
    Ise tulen vaatama:p Tahan sealt endale dirt või pitbike osta, äkki on mõni soodukas :D
     
  18. ConversE

    ConversE New Member

    651
    0
    0
    Ma ka kohal 100% :wink:
     
  19. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    Kindlasti kohal , kas mu sõber kohtla jarvelt saaks sinna oma masina viia ? ta tooks kõigile odavalt bensu ka .
     
  20. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Arvatvasti lähen kah, kui midagi ette ei tule :roll:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte