Motonäitus MOMA 15 mai 2010 TALLINN

Discussion in 'Üritused' started by massu, Apr 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    [​IMG]

    15. mail toimub Tallinna kesklinnas, Kalamajas Noblessneri sadamas motonäitus MOMA. Plaanime mõnusat üritust, kus kõigil on tegemist ja kuhu kõik on oodatud.

    Kuna ka selles foorumis käib palju iseehitajaid/vanade rataste omanikke, siis pöördume teie poole eelkõige projektirataste teemal (vt allpool).

    Näitus toimub demokraatlikkuse põhimõttel ja pakub osalemiseks võimaluse kõigile soovijatele alates suurtest motofirmadest ja lõpetades väikeste klubide, motoürituste ja võistlussarjade läbiviijatega, kuid loomulikult on kaasatud ka iseehitajad ning mitmesugused täikalised.

    Toome erinevad motoala nišid (rollerid, padusportlased, kroomimehed, säärusõitjad, ehitajad, jne, jne) üksteisele lähemale ja tekitame seeläbi sünergiat.

    Näitame linnarahvale motoinimesi, tsikleid ja seda, millega nad tegelevad ja et tegu on vahva ja põneva asjaga.

    Tegemist on keskkonnasõbraliku üritusega: näituse kestel tekkiv prügi sorteeritakse, eesmärgiks on ka prügi võimalikult vähe tekitada; toitlustusalal pakutakse enamasti kohalikku mahetoitu; suur osa korraldusest toimub vabatahtlike ja asjaosaliste endi abiga; suur osa tähelepanust keskendub mootorrataste ja rollerite kui keskkonnasäästlike sõiduriistade tutvustamisele; toimub ka suur mototäika, kus saab osta-müüa-vahetada kõike alates varustusest ja lõpetades mootorrattaga.

    Näituse peakorraldajaks on MTÜ Motomaania. Toetavad Noblessneri sadam ja Nokia Kontserdimaja.

    Messi asukoha kohta leiab infot messi veebist: http://mess.motomaania.ee/index.php/mess-moma /.

    Kõik soovijad on oodatud messile kaasa aitama. Infot vabatahtlike tegevuse kohta leiab siit: http://mess.motomaania.ee/index.php/vabatahtlikud/ .

    Projektirattad pääsevad messile tasuta. Registreeri oma tsikkel näitusele siin: http://mess.motomaania.ee/index.php/projektirattad/ .

    Tule kohale: tsikliga, rolluga, sääruga, jetiga, sõbraga, klubiga, perega!

    Pileteid müüakse kohapeal: täiskasvanu 50 krooni, sooduspilet (õpilane, pensionär) 35 krooni, perepilet (2 täiskasvanut ja kuni 3 alaealist last) 100 krooni, grupipilet (10 inimest, 1 tasuta), kuni 7-aastased lapsed tasuta.

    Näitus on avatud kell 10-18.
     
  2. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    oota kes rolleritega kohal oleks?
    oleks RK-l mingi oma boks ka?
    pmts ma oleks käpp :p
     
  3. Sammelsoy

    Sammelsoy Member

    336
    0
    16
    Mu võrr projektialla veel ei kuulu vist, aga vaatama lähen kindlasti. 8)
     
  4. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    Mida sa siim ajad sa vii ikka enda oma ka.
    mõtele kui ilusad kaks valget jälle kõrvuti :p
     
  5. Sammelsoy

    Sammelsoy Member

    336
    0
    16
    oss võiks mulle mustad veljed laenata ja valge või musta underi võiks kuskilt saada siis vb julgeksin :D
     
  6. LokZ

    LokZ New Member

    83
    0
    0
    Mina ja kasutaja Sammelsooy on arvatavasti minijad :p
     
  7. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    tuleks isegi kohale :p
     
  8. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    mina ja stevu ilmselt tulijad;)
     
  9. Sammelsoy

    Sammelsoy Member

    336
    0
    16
    vapsiee mingi r-ide näitus juba pmst:D a samas just kõvv:D
    muidu mihkel mõtlesin et kui paneks võrrid kokku kuidagi siis oleks vist kenam kui mõlemad küljejalapeal või mõlemad püsti, aga mul muud vahendit püsti panemiseks pole kui vana hea kulunud rõve harkjalg:D a eks vaatab veel mis saama hakkab
     
  10. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    võin s6 jalga laenata.Aga muidu veeren ise kah kohale
     
  11. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte