Naljakad õpetajad

Discussion in 'Kool / Töö' started by Anonymous, Okt 19, 2006.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Mul on sellest aastast siis uus eestikeele õppetaja.
    Ja hullemat olla ei saa.
    Õpetajal on puukäsi. :lachtot: Alguses tundus mudjugi naljakas aga lõppuks mõltlen et appi kui raske võib elada olla ühe käega
    Ah jah siis veel see et kui enne oli eestikeele tase 4 siis nüüd 2 ja 3 vahel masendav
     
  2. --hussar--

    --hussar-- Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    minu kooli tuli selline õpetaja nagu raivo v raam.krt see jobusk keeras kõigile nii kuidas sai :x õnneks ta ei kannatanud vasturünnakuid välja ja talle ei makstud niipalju nagu ta tahtis ja ta läks ära :)
     
  3. siukemees

    siukemees New Member

    44
    0
    0
    meie esta ja mata õpsid on m***id
    annavad nii plaju teha et lase või kuul pähe
    esta oma on lissalt m**n


    EDIT by rallypoiss: Ja kuidas see jutt teema pealkirjaga kokku läheb? :?

    _______________
    Yamaha Aerox :D
     
  4. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    põgenege mata õpsi eest(nimi on taimi asu)

    paks nagu tünn, korda ei oska hoida, karjub aint olge vait, ja ähvardab et helistan 110. ja ükskord helistasgi, telefon oli valjuka peal, ja meie kuulsie siis rõõmsalt teie kõnearvel puutub vajalik summa :lachtot: suht naljakas oli. siis kutsus ta vanemad kõigil kooli ja korraldas koosoleku, ja siis rääkis meile kuda tema vanas koolis jumal karistas lapsi, üks tüdruk oli koolis väga halb, ja jäi traktori alla :lachtot: vanemad sõimasid ta nii läbi, järgmine päev jäi meil mata ära, kuna õpetajat polnud :lol:
     
  5. Ergi

    Ergi New Member

    128
    0
    0
    Pole hullult naljakaid aga on sellised näiteks räägib : "Võtke TV lk 67 lahti ÄÄ" . ja siis on selline , et kui vait ei jää tõuseb jalgadega toolipeale püsti ja ootab kuni vait jäädakse . XD

    EDIT: Aa üks väga värdjas tööõpetuse õpetaja on , ei viitsi üikalt kirjutada aga ta on nii loll suured kõik ajava dmeelega lolliiba talle jne , siis 5-8 klassile umbes paneb näo järgi hindeid jne :D
     
  6. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    Meil oli veel selle veerandi alguses üks seniilne vanamutt ,vanust võis olla tal mingi 78 , hindas täiesti lambist , mul oli eelmine aasta mata viis , nüüd sain 2 kahte jutti ;P , ta suht käperdas nende tagumikke kes ees vastamas käisid : ütles : pipi teeb ata :lol: ,selle jutuga läksime direktori juurde , kes meile tundi tuli ja leidis ,et õpetaja ei oska õpetada ja on kahtlane ja järgmine päev oligi ta läinud :roll: (ahjaa , keegi ei saanud sittagi aru , pmst õpik on mõeldud 4 veerandiks aga meie tempoga oleks see läbin olnd 5 nädalaga , ilma ,et keegi midagi oleks aru saand :lachtot: , 20 lehte tunnis :D ) nüüd on uus ja normaalsem , küsis veel ,et miks mul ees nii halvad hinded ,et ma väärin kindlasti vähemalt nelja 8)
     
  7. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    Endal koolis siuke õps et võtab ajaloo tunnis iga tund 6-8 õpilast ette pinki vastama :| :| :|
     
  8. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Minu koolis on lahe venekeele õpetaja, kes r22gib tulevikku minevikus üks tema lausetest " mina võtan sinu ja panen sind nurgas"
    Ja ajaloo õpetaja Mart Kand on mega koom õpetaja! :lol:
     
  9. Heikster

    Heikster Member

    34
    0
    6
    Meie venekeel õps hindab nimelt stiili järgi,õppisime kõik pähe ja pidime esitama dialoogi kahekesi,tema pani meile kolme ja ütles et meil pole stiili :D
     
  10. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    me kooli inka õps peeretab tunni ajal :D
    ja sis kui keegi teda sõimab siis läheb ta nägu tuli punaseks
    sis ta yritab plikatele meeldida ja sis ta viskab enda arust nalja
    kuigi mitte keegi ei naera :p
     
  11. Vans

    Vans New Member

    40
    0
    0
    Meie mata õps on oma arust mega nalja tegija. Iga teise asja peale mis ütleb naerab ise, terve klass vahib et on ikka idioot.
     
  12. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Meil Tallinna Laagna gümnaasiumis on selline ajaloo õpetaja (Viktooria Seppenenn u23a) Mina ja minu kaks klassivenda otsisime muusika õpsi kysisime õpsidetoast ja ei leidnud arvasime et ajaloo õps teab et nad on vist mingid sõbrannad läksime tema klassi juurde ja koputasime tuli välja nägu punane peas ja küsisime et kas te õpetaja metsa olete näinud? ta vastas et mida te minu käest kysite??????? minge vaadake õpsidetuppa (karjudes) siis me hakkasime ütlema et teda ei olnud seal!enne kui me seda öelda jõutsime siis õpetaja karju "lollakad idiooooodid" ja tõmbas ukse pauguga kinni! Täielik IDIOOT!
     
  13. Tauri

    Tauri New Member

    138
    0
    0
    Mul Sindi Gümnaasiumis on mingi bioloogiaõpetaja selline, et kui ükskõik mida teha käsib või ütleb, siis nii näiteks:
    1. Õpetaja tahab, et võtaksite raamatust lk 54 lahti.
    2. Õpetaja ei jaga töid selles tunnis.
    Niimoodi üteb ta alati enda kohta :D
     
  14. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    Kui keegi eesti k. õpetaja närvi ajab siis ta hakkab vanasõnu ütlema:D sõbraga vaidlesime õps karjus ja siis ütles ''Pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad'' :lol:
     
  15. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ai polükas on hea esta õps :D ainult sõimab ja möliseb :p
    sest meie klass kubised sitapeadest :D :lol:
     
  16. -red-eye-

    -red-eye- New Member

    519
    0
    0
    Mu mata õps on üle prahi. :D

    4 koolist välja visatud.
    Õpetab hästi isegi. :)
     
  17. silenced

    silenced Bännitud Bännitud

    3
    0
    0
    see viktoria seppenen on hull.
    tahtsin talt küsida oma hinnete seisu ja vastuseks sain "mis hinded, mis hinded!! kust mina pean teadma su hindeid!! :eek: peale seda andsin oma kontrolltööd ära aga see l**u viskas mu töö minema :? ja veerandi hinde sain kahe just selle töö pärast ja ta väitis, et ma pole talle mingit tööd andnud :eek:
     
  18. vanss

    vanss New Member

    166
    0
    0
    Mul vanas koolis oli siis üks õpetaja Hr. Pillau :D, ta oli meil ajaloo õpetaja ja tema tunnis sai ikka nimoodi nalja. Jooksime klassis ringi ja õpetaja ajas taga. ta oli ikka tegelt väga veider õpetaja, mõnikord ta laulis tunni ajal meile jne...
     
  19. CyberBoy

    CyberBoy New Member

    17
    0
    0
    Minu koolis(Tartu KommertsGümnaasium) on üks vene keele õps :lol:
    AINO VOOG ... :D Saate aru,ma saadan teda tunni ajal per*e ja karjun IDI NAHHUJ ja ta ei tee mitte midagi.Käitumise lehele kirjutas et käitus hästi ja töötas tublisti.. :lol: Irw nagu, ja siis mul vene keeles kõik viied, ja siis tegime pinginaabriga dialoogi..siis ütles: "nii ma panen teile mõlemale neljad..." siis ma ütlesin : "mida vittu,te panete mulle nelja? Mul kõik viied" Õps: " No paneme siis sulle viie ja Georgile(pinginaaber) 4ja.." :lol: Megairw õps 8)
     
  20. sander.

    sander. New Member

    19
    0
    0
    Lol meil hispaania keele õpetaja on oma ette klassist raisk:
    Adolfo Martin
    Tüüp ei saa mitte munnig aru mis me talle räägime ja meie ei saa temast ka suht midagi aru. Ou vitupe* tuled äkki siia ja räägid mida vi**u siin teha tuleb raisk ?! Vastus on enamasti selline: Mina eulle utleb tahhendab, ma seledasiin juba teile!! mina siin opetaja tahhendab, mine hamaikale!!

    Ja siis on veel füüsika õpetaja Mihkel Kuusalu ehk lihtsalt Miku
    Tema on meie kooli ped*, ta ise seda ei tunnista, kuid tema hoiak, hääl ja käitumis maneer on pehmelt öelda väga mitte heterod
     

Jaga seda lehte