Odavaim kindlustus rollerile 50cc

Discussion in 'Jutud' started by reset, Apr 18, 2012.

  1. reset

    reset New Member

    71
    0
    0
    Tere!
    Oskab keegi ütelda kust kõige odavama kindlustuse saaks ?

    Algul kui see kindlustuse jutt tuli siis räägiti mingist 2€ / kuu nüüd küsitakse näiteks ergos poole aasta eest 32 ja kui on see jah (kohustusliku maksega) 18, midagi €.
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kõik asjad mõjutavad - asukoht, rolleri hind, vanus(riskigrupp) jne. 14 aastane Tallinnas kalli rolleriga on kõige kõrgema kindlustusega. Kusagil väikeses külakeses on aga väiksem, kuna oht sattuda liiklusõnnetusse on samuti väiksem.
     
  3. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Misajast sõiduki hind liikluskindlustuse maksesse puutub? Tee endale enne asjad ikka selgeks.
    Netis kasuta erinevate kindlustuspakkujate kalkulaatoreid.
     
  4. reset

    reset New Member

    71
    0
    0
    Kas nii ka teha saab, et kohustuslik kinlustusleping on tehtud ühe raharöövliga ja poliisi teen hoopis teisega ?

    Palju üldse eestis on neid kindlustajaid ?

    Ja kus saaks nii, teha, et kui kuuks ajaks suvel USAsse lähen, et kuuriall seismise eest raha ei võetaks selle ajaperioodi eest.
    Ehk siis võtaks muidu pooleks aastaks, aga sõidan ise USAsse ja aparaat jääb siia kuuri konutama - selle aja eest ma raha maksta ei taha.
     
  5. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Pole kellegi asi kus või kelle juures sa poliisi peale lepingu sõlmimist teed. Kindlustajad otsi ise üles, netis infot küll.
    Tee EI leping. Teedki pooleks aastaks(hooajaks) ja siis talveperioodil ei maksagi midagi, kevadel lükkad jälle nii kuueks kuuks kindlustuse alla.
     
  6. reset

    reset New Member

    71
    0
    0
    ei leping leebe 32€ ergos pooleks aastaks näiteks.
    jah 18,_€
     
  7. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Tee siis JAH, siis pead ju iga kord, kui poliis lõpeb uue tegema. Mõnna ju talveks poliis teha, kui roller kuuris kevadet ootab :lol:
     
  8. kupp

    kupp Member

    63
    0
    6
    Loll jutt,10 päeva enne JAH kindlustuse lõppu teatad kindlustusele,et soovid peatada kindlustuse ja talvel maksma ei pea.Kindlustus tee 6-ks kuuks ära,nii tuleb odavam,isegi siis kui kuuaega ei sõida.
     
  9. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Pole vahet kas teen EI või JAH. Summad on TÄPSELT ju samad. Misasi sul odavam sai tulla ma ei saa aru!? :eek:
    EI mugavam, kuna ei pea kellegile kuskile midagi teatama ja mingeid kindlustuskirju-meeldetuletusi sulle koju ei saadeta. Just neile, kes ei kasuta sõidukit aastaringselt.
    Lisan veel ka selle, et kui kindlustate sõidukit aastas alla 180 päeva, siis riskikoefitsent ei lange.
     
  10. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    JAH ja Ei lepingul küll TÄPSELT samad summad ei ole , mul tuleb autole jah lepinguga aasta umbes 70 euri odavam näiteks , kahtlen ,et rolleriga mingit vahet ple
     
  11. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kuule, tegin enne postitamist ka testi, minul tuli TÄPSELT sama. Miks peaks ma valetama, kas pean screenshoti tegema vä?
    Küll ei testinud ma autoandmeid pannes, sest sellega ma sõidan aastaringi ja EI leping ei oleks mugavam.
    Panin kaherattalise andmed ja TÄPSELT ühesugused summad ka kuude kaupa võttes.
     
  12. kupp

    kupp Member

    63
    0
    6
    Kui sa pole kaherattalise kindlustust teinud ,ss ära aja siin lolli juttu ja eksita teisi.Tegin just BMW endurole lepingu ja hinnavahe oli keskmiselt 6 EUR-i JAH lepingu kasuks.Vahet pole,kas EI või JAH leping,lõpetada tuleb leping ikkagi,muidu võivad topelttasu nõuda(ma olen LKF-st sellise kirja saanud).
     
  13. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Loe minu juttu, just kaherattalisest ju rääkisingi. Mitte mingisugust vahet pole minu puhul andnud JAH ning EI lepingu vahel.
    On mul kogu aeg olnud kaherattalisel EI leping, see aasta tegin poliisi teise kindlustuspakkuja juures ja mingit uut lepingut uue pakkujaga tegema ei pidanud ning vana kindlustajaga lõpetama samuti mitte. Küsisin(lausa helistasin) veel ekstra vana kindlustuspakkuja käest üle, kas pean nendega lepingu katkestama. Vastus oli selge EI.
    Toon ka siis numbrid, mis minu andmete puhul andis:
    http://imageshack.us/f/7/kindlustus.png/
    Miks osad JAH lahtrid tühjad ei tea, aga mind huvitab just 6 kuud mil kaherattalist kindlustan ja need numbrid on totnsa ühed.
    Kes siin lolli juttu ajab?
     
  14. kupp

    kupp Member

    63
    0
    6
    Lahtrid on sellepärast tühjad,et nad sellisteks perioodideks ei sõlmi JAH lepingut.Kas sul on üle tonnine bike,et kindlustus nii kallis on või elad suures linnas?
    Sõnastan asja natuke ümber,parem on leping peatada kui pill pikalt seisma jääb.Nelja-viie kuuga ei juhtu midagi,vast selleajaga keegi kukile ei hüppa.
     
  15. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    IF-ist just nende suurte summade pärast ka teise kindlustaja juurde läksin. Nüüd tegin 7 kuud ja 29,- eur(saaks ka veidi veel odavamalt, aga tundmatud kindustajad ei istu eriti). Meeletu vahe! :eek:
    Miskipärast auto kindlustus on igal pool pea samas hinnaklassis.
     
  16. kupp

    kupp Member

    63
    0
    6
    Ega meil tundmatuid kindlustusi ei ole,teine asi kui lähedal nad on.See juba norm summa,mul oli 6 kuud 25 EUR-i.
     
  17. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Sedant nüüd küll, aga RSA kohta päris palju kriitikat ja sealt oleks veel odavamalt saanud. See hooaeg siis Salva.
     
  18. janz50

    janz50 New Member

    78
    0
    0
    kui võtaksin ise ka kusagil 6 kuuks,siis tuleks ka mul odavam? 24eur kuu eest natu ränk isegi maksta
     
  19. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Pikemaajaliselt on alati soodam. 180 päeva oleks pikemas perspektiivis veel kasulikum aasta jooksul ikkagi ära kindlustada, sest siis on sul lootust ka koefitsendi alanemisele. Iga asi on alguses kallis, aga ega sa sellest pääse. Rolluga alandad oma koefitsenti ja siis kunagi auto peale minnes on riskigrupp juba madalaim:)
     
  20. janz50

    janz50 New Member

    78
    0
    0
    siis eriti hästi,ma mingi eelmine aasta olin paar kuud kindlustusega,see vast ei mõjuta,aga ikkagi parem kui kuus 24 maksta:)
     

Jaga seda lehte