Oleks abi vaja!

Discussion in 'Soovitused' started by Patrizz, Veebr 16, 2013.

  1. Patrizz

    Patrizz New Member

    10
    0
    0
    Olen siis uus siin ning mul oleks vaja abi. Ma ise praegu veel lubasi ei saa teha 8) aga ma tahaks igga nōu et kus ma saaks endale rolleri osta. Mingit lehekülge kus on häid rollusi ning mõistliku hinnaga. Ma ise veel neid asju väga ei mõista.Palun õelge ka nt mingite juppide kohta vms. Ise elan kiilis et siis siin oleks hea chillata, linna ega ka kuskile kaugemale asja pole. PALUN AIDAKE!!
     
  2. Patrizz

    Patrizz New Member

    10
    0
    0
    Cmon öelge ksvõi mingeid lehekülgi kus müüakse rollusi. V öelge normaalseid firmasi :oops: :|
     
  3. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
  4. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    HEAD rollerid ja MÕISTLIK hind ei käi kokku uuena ostes.Juppide kohta niipalju,et uus asi ei vaja remonti(garantii,sina ei pea juppidest midagi teadma).Kuna sul lube pole ja suurde liiklusse minna pole plaani,siis pole ju mõtet nii kallist rollerit osta.Vaata mingi kasutatud masin,mis endale meeldib ja korras oleks.Kõik oleneb ka eelarvest.
     
  5. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    Täpselt nii, räägi milline võiks roller olla, nt: 2 või 4 taktiline, hiinakas või mingi firmakas jne. Muidugi ka summast, mis oleks max mis välja käiksid. Rollereid on ju siin RK's ka jalaga segada. Muidu veel mototehnika( http://www.mototehnika.ee/kasutatud/nimekiri.php?a=26 ) ja motors24( http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... h_region=3 ). Kui tahad tutikat siis vaata ametlike edasimüüjaid.
     
  6. Patrizz

    Patrizz New Member

    10
    0
    0
    Eem, jah need leheküljed sealt mis te andsite sealt ma ei leidnud kuna seal motors on kõik yle 1000 euri. Ja siis ma tean veel niipalju et mul peab olema 50cc vist. Hind oleks max 1000 euri aga võiks olla väiksem. Ise otsin ka praegu. Tutikat ei ole kindlasti vaja!!!
     
  7. qu1ck

    qu1ck New Member

    292
    0
    0
    No siis otsi siit samast foorumist( viewforum.php?f=41 ). 1000 euro eest saab korraliku rolleri kätte.
     

Jaga seda lehte