Paluks abi !

Discussion in 'Help!' started by ikuu, Sept 5, 2012.

  1. ikuu

    ikuu New Member

    15
    0
    0
    Asi selline , kui rolleri käima panen annan gaasi siis hakkab roller välja surema aga kui paar minti ootan saab 10 m sõita ja siis hakkab roller välja surema selline tunne et kas tõmbab täis ennast v ei tule piisavalt peale , ei saagi hästi aru .

    Tahaks teada mida ma tegema peaks v mida ostma peaks ?

    Tänades ikuu
     
  2. metsjeesus

    metsjeesus New Member

    31
    0
    0
    tee tööd,kogu raha ja osta korralik roller :D
     
  3. ikuu

    ikuu New Member

    15
    0
    0
    Ma tulin siia korraliku abi saama mitte mingit jama .
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kuidas algas?
     
  5. ikuu

    ikuu New Member

    15
    0
    0
    hm lihtsalt lampi hakkas jamama ja nüüd kui uue sumpsi peale panin jamab veel rohkem , sõber arvab et asi on õhus v vaakumi värgis jms , nt vanal sumpsil oli veel see voolik vms sees see õhu värk vms , aga nüüd uuel sumpsil pole seda kohta ja mdeagi . ei usu väga et selles asi kuna vana sumpsiga oli sama asi aga mitte nii hullult , algas nii et pidin palju peksma et tööle saada u nii 10mini vms .
     
  6. ikuu

    ikuu New Member

    15
    0
    0
    mõned räägivad et asi on vaakumis , hetke seisuga ta ei lähe töölegi , luksub ja sureb välja . sai proovitud suurem düüs panna ikka ei midagi .
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui sportsummuti paned, PEAB panema suurema düüsi.
    Ma pakuks düüs väike kui vahetasid summuti ära, kui aga lampi tuli siis ehk vaakumklapp v karpa umbes.
     
  8. ikuu

    ikuu New Member

    15
    0
    0
    no mul prgu 70 düüs peal ma arvan sellest peaks piisama . karpa puhas , homme vaatan vaakumiklapi ka üle .
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    70 düüs ise ei ütle midagi, mis masin, mis õhufilter, mis karpa ja silku?
     
  10. ikuu

    ikuu New Member

    15
    0
    0
    Masin on Spirit of Freestyle 50cc 2t mingi hiinakas ja kõik stock peal peale sumpsi
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Õhufiltrist piiraja eemaldatud? Kui jah siis 70 jääb väikseks.
     

Jaga seda lehte