Paluks abi!

Discussion in 'Soovitused' started by caspu, Veebr 5, 2013.

  1. caspu

    caspu New Member

    13
    0
    0
    Tere!!
    paluks abi!
    ml on hiinakas 4t ja sees on 3g rullikud... millised sidurivedrud ja ms survekas sobiks sinna kõige paremini? :)
     
  2. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Varsti on see masin sul kottis, eeldades et see stock ja 3g rullid peal :lol:
     
  3. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Miks ta kergemate rullide pärast kotti peaks jooksma ? Kõik masinad millel kergemad rullid pandud peaksid siis kottis olema juba.
    Ise lausa seljas istund 4t hiinakal millel olid umbes 3g kanti rullid sees ja minek oli tõesti parem.
    Kõik peab vastu kui ei hoora hullult.
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Paras overkill on ta igal juhul stockile, seda enam kui ta tahab veel panna jäigemaid vedrusi. Sa võid sõita küll nii, aga mina ei soovita :roll:
     
  5. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    Mul endal olid ~3g kandilised kahetaktilise omad (mõõdult väiksemad),valge survekas (stock) ja stock sidurivedrud,50cc silinder,kõik piirajad maas.Minek oli erksam kui stockis ja tipp 55 km/h gps.Kotti nüüd küll sellepärast ei jookse.
     
  6. caspu

    caspu New Member

    13
    0
    0
    ei tea... roller juba sitaks läbi lasknud.. pole veel midagi juhtund.. mingi tugev 7k kindlalt :D aga mis sobiksid kõige paremini kokku... kui rullid ka ära vahetaksin.. st need juba jh, suht läbi arvatavasti :D
     
  7. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    Ma soovitaks 90cc silinder panna,siis pole enam suurt vahet mis variaatori setid on:) Praeguse 80cc silindriga (mis tegelikult on 72cc) keskmises seades 50cc kahetaktilistele igatepidi ära.
     
  8. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kunagi ,kui olin hiinlase omanik peal oli 50silku algul.Set oli valge survekas siduris rohelised vedrud ,varikas oli multivar 5,0 rullidega tipp oli gps 65 juures.Hiljem sai peale pandud naraku 90 komplekt koos peaga millel suuremad klapid .Sport nukk ,spost sumps minek oli ikka väga hea ja tipp oli gpsi 88 .Vedrudeks olid survekas kollane ,siduris sinised rull 5,0 ,dmp sport sumps .Stok survekal on tehase poolt rullid 6,2 vist ja sellest arvuta max 1,5g alla ,kui tahad minekut paremaks.Kui paned veel kergemad siis tipp on kadunud ja olgem ausad ei ole ka erilist minekut kuna rihm ju ei tõuse üles vaid rõõgib rohkem ja lased lõpuks silku peeneks .
     
  9. caspu

    caspu New Member

    13
    0
    0

    Tänud :) proovin.. aga palju umbes see 80cc komplekt makasaks... ( ei pea kõige kallim olema :D )
     
  10. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kui mina ostsin krooni ajal oli naraku komplekt 3000eeki vist .Silku koos peaga millel suuremad klapid.
     

Jaga seda lehte