Parim viirusetõrje

Discussion in 'Infotehnoloogia' started by systeem, Märts 14, 2009.

  1. systeem

    systeem Member

    115
    0
    16
    parim viiirusetõrje ja kust tõmmata?
    Endal präägu karspersky proovi versioon aga see aint 30päeva ja edaspidi tuleks maksma hakkata sellepärast tahakski head viirusetõrjet mis oleks tasuta
     
  2. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Osta BitDefender , ordis mingi 150 krooni vist aasta aega ka ainult .

    aga kui otsid tasuta viirusetõrjet siis AGV või Avast!
     
  3. -static

    -static New Member

    145
    0
    0
    Tasuta on olemas Avira AntiVir Personal, perfektne minu arust. Ainult et tahab igapäev uuendusi aga see võtab umbes 20 sekki :)
     
  4. Galderden

    Galderden New Member

    16
    0
    0

    aaam, see peaks just julmalt hea olema kui iga päev uuendused ju...see tähendab et nad on jällegi leidnud igasugu uusi viiruseid etc... ma oleks iga update üle õnnelik...

    ja siis, ise ei kasuta praegu midagi, isegi mitte windowsi oma..., saan ilma hakkama :D:D
     
  5. -static

    -static New Member

    145
    0
    0
    ei lihtsalt et mõnele käib vb närvidele :D
     
  6. Kiura

    Kiura Member

    132
    0
    16
    Kaspersky antivirus !
     
  7. Mario-

    Mario- New Member

    4
    0
    0
    NOD32 on ülim, uuendab igapäev ja särki värki. Juba 2 a kasutanud 8)
     
  8. Kiura

    Kiura Member

    132
    0
    16
    Mismoodi ülim ah? Kui mul oli nod 32 siis tuli neid viiruseid ikka koguaeg ja kui said net attacki siis ei näidand isegi IP-d rääkimata rünnakust!
    Nyyd on mul kõige uuem karspersky ,kui tehakse netirünnak siis näitab IP adret ja särkivärki!
     
  9. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    NOD32 ikka parim
     
  10. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    Eset NOD32. Väga rahul olen.
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    NOD32. Võtab vähe resurssi ja toimib hästi.
     
  12. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Täpselt, koguaeg ka seda kasutanud, oma 3-4.aastat ja pole mingeid probleeme olnud. Soovitan.
     
  13. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    kunagi kasutasin ka nod 32 , aga enam seda millekski eriliseks ei pea, viimastel aegadel kasutan kaspersky tooteid ja hetkel kaspersky 2010
     
  14. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    nod 32 v3 koos temdono 1.2 fixiga, see fix pEAKS teda täisversioodil hoidma aastani 2050 aga vahest on uuesti vaja reinstallida 8)
     
  15. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Mida keegi Avastist arvab?
     
  16. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Ja räägi teistele ka, et mida sa selle IP nägemisega peale hakkad?
    Samuti aastaid NOD32 peal olnud just oma ressursisäästlikkuse pärast. Varem oli F-Secure, mis on tipptasemel erinevate seadistusvõimaluste ja pahalaste leidmise poolest, aga paras ressursiõgard.
     
  17. cruzer

    cruzer New Member

    205
    0
    0
    NOD32 on koguaeg olnud, NOD32 ka jääb. Pole suurem just resurssisööja ja viiruseid leiab naksuga üles.

    Praegu juba 5 kuu läheb NOD32 4 Smart Security, olen rohkem rahul, kui 3 tavalise versiooniga.
     
  18. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    tegelikult minuarust ja mingit USA it-vendade arust ei ole, vaid kõige parem on ikka microsoft security essentials. Töötati välja toodete minused ja plussid, ja siis oli too esimene ja NOD-i seeriad olid mingisugusel 4 ja allapoole kohal
     
  19. cruzer

    cruzer New Member

    205
    0
    0
    See Essentials paneb mul nii näkku, et parem panen omale F-Secure peale, kui selle Essentials jama :lol:
     
  20. kkarl-

    kkarl- New Member

    21
    0
    0
    osta Kaspersky 2011. saad omale viirusetõrje + netikaitse. ma olen väga rahul. Või siis saab tõmmata Microsoft Security Essentials. sellega olen ka rahul, hea asi.
    Microsoft Security Essentialsi tõmbamine pole PIRAATLUS. Seda saab Microsofti kodukalt.
     

Jaga seda lehte